PDA

צפייה בגרסה מלאה : קפיצים ספירליים לסופה

Neilman
13-01-08, 14:16
בוקר טוב,

אני חדש בתחום של הסופה, לפני כן היו לי סמוראים 3 דנים, ככה שאני מתנצל מראש אם חלק מהשאלות יהיו ברמה של מתחילים....

כיום יש לי סופה עם צמיגי 33" וקפיצי עלים.... נוחות הנסיעה לא משהו, בלשון המעטה... ככה זה כשרגילים לקפיצים ספירליים, נהיים מפונקים....

אני מעוניים להחליף לקפיצים ספירליים גם מקדימה וגם מאחורה... מחיפוש שעשיתי באתר נתקלתי בכל מיני מושגים שאני לא כל כך מכיר, ושאמח אם מישהו יוכל לעזור לי.... 4 לינק, 5 לינק???
כמו כן אם יש למישהו המלצות לגבי מה לעשות ואיך לעשות תרגישו חופשיים, אני בטוח שאני אלמד...

lizard
13-01-08, 15:40
אתה מודע לזה שיורידו אותך מהכביש במידה ותעשה שינוי שכזה (שלא לדבר על העלויות הגדולות) ?

Neilman
13-01-08, 15:55
ועל הצמיגים?? ועל ההידרובוסט?? ועל ההגבהה?? אני לא מנסה להתחכם, אני פשוט שואל מה ההבדל, ואם יש מישהו שכבר עשה את זה ויכול להגיד אם זה שווה...

shaisniper
28-01-08, 19:43
סע לח'מיס בחולון,ליד משרד הרשוי,יש שם מפלצת כזו,תשאל אותו הוא בטוח יודע.

ארז
29-01-08, 06:42
אין ספק שסלילים ישפרו מאוד את נוחות הנסיעה בסופה, יש כמה שיטות לבנות מתלה סליל שיכול להתקבל בסופה(מבחינת מקום מתחת לרכבת הכוח והשילדה).

בימים אלו אני בונה רכב כזה, הרכב מיועד לתחרויות ולכן מדובר על מערכת קיצונית מבחינת מהלכי המתלה שלה והחוזק של המכלולים.
קישור לשירשור על הרכב (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=24948)

Neilman
29-01-08, 17:58
קודם כל באמת עבודה יפהפיה... יצא לי גם לראות את זה חי אצלך בסדנה....
בכל מקרה, הסתכלתי על הלינק שצירפת, וקראתי שם שיש לך אפשרות להעביר את כל הסיפור הזה חוקית רק שהעלויות גדולות. מכיוון שאני לא מתכנן סופת מירוצים, אלא מעוניין בשיפור נוחות הנסיעה, ושיפור העבירות (לא לרמה של תחרויות....) ענין החוקיות משחק תפקיד. אתה יכול לפרט מהן העלויות, לפחות סדר גודל??

תודה

-->