PDA

צפייה בגרסה מלאה : הרוביקון שלי - המשך

DesertRat
19-01-08, 08:11
The spec
Jeep TJ Rubicon 2005
4.0L PowerTech I-6
Dana 44 front and rear with lockers
NVG241 4:1 low range transfer case
Heavy-duty drive shafts with 1330 universal joints
Old man emu 3" lift kit - springs and shocks
Pro Comp 305/70/16 33'' Xterrain mud tires
Gale Banks exhaust

נמרוד
20-01-08, 21:00
אך אמריקה... נותר רק לקנא בך :-D

DesertRat
21-01-08, 03:48
אני דווקא מקנא בכם, קהילת השטח בישראל.:sad:

החופש האמיתי בעיני הוא היכולת לרדת מהכביש ולגלות מקומות חדשים או לא, בלי לדאוג שאתה חודר לשטח פרטי או לפארק מדינה ואז לסיים אם כנסות כבדים מהרשויות. החופש לרדת לשטח בלי ערמה של אישורים מהשילטונות. בהשוואה לארץ החוקים והקשיים שהרשיות מציבות פה לקהילת רוכבי השטח קשים ומוציאים את כול ההנאה מהתחביב שכולנו כול כך אוהבים. (לפחות בחוף המזרחי איפה שאני חי או ניו יורק לייתר דיוק ירידה מהכביש ונסיעה בשטח פתוח אסורה בחוק)
נכון שבארה"ב הרבה יותר קל להיתארגן על גיפ ולשפר אותו לרמה מאוד גבוהה בלי לפשוט את הרגל, אבל בשביל להנות באמת מהגייפים אני ביחד אם עוד כמה משוגעים לעניין יורדים ליוטה(מואב כמובן) אריזונה או כליפורניה מתי שרק מיתאפשר. עניין לא פשוט שדורש כמה ימי נהיגה לכול כיוון.
ולכן חברים אני מקנא בחופש שלכם להינות מנהיגת שטח בארצנו היפה שהיא גו עדן לגייפאים.:D

מוני אורבך
21-01-08, 09:48
תמיד, אבל תמיד הדשא של השכן ירוק יותר...

נכון אצלנו אפשר לרדת לשטח בכול מקום, כול עוד הוא לא שטח אש או שמורה או מגודר עם שער ומנעול או סתם שטח פלסטניאי שבו ירו בך כי אתה שם!
ואני לא מדבר על שטחי הענק שיש במדינתנו הקטנה, שבהם אתה יכול לנסוע 20 דקות בלי להגיע למקום ישוב...
מה אגיד ומה אומר הנגב טוב פי 100 מהמואב או הרוביקון. שם יש שמורות מסודרות עם שבלי טיולים מסודרים ומאורגנים בכול הרמות ומכול הסוגים עם יופי עוצר נשימה, אבל הכי מרגיז שצריך לשלם 10 דולר בשביל זה! פשוט מגעיל.
וצריך גם לנסוע יומים בשביל זה בקרוואן שאפשר לקנות אותו ב 2000 דולר והוא עולה כלום לאחזקה. והכי מרגיז שאתה יכול לבנות גיפ כרצונך והוא יהיה חוקי לחלוטין אף שוטר !! !!!! לא יוכל להוריד אותך מהכביש.
מה אני אגיד לך ידידי, אתה חי חיים ממש ממש אומללים.

מזכיר לי את השחקנית היהודיה ששחקה את הבת של טוני סופרנו. היא באה ל 3 ימים לארץ עשתה כמה ירידות סנפלינג והחליטה שהיא רוצה להתגיס לצבא. אבל זה רק אם קרירת המשחק שלה תאפשר לה כמובן...

Viper
21-01-08, 10:43
די, די, בואו נפסיק לבכות... :(
לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות אצלו.
אבל לעניין- תתחדש מר בחור ותהנה.
רק שמשהו לא כ"כ ברור לי- בתמונה רואים פתיחת מהלך מתלה ממש קצר... היתכן?
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=7909

DesertRat
21-01-08, 15:45
ממש לא, פשוט חוסר תיאום ביני לבין הצלם. אני יחפש תמונה טובה יותר של מהלך המיתלה. (צולם כשהגיפ עדיין היה stock)

DesertRat
21-01-08, 16:39
מוני מה שניסיתי לומר זה שלמרות שקשה בארץ מהרבה בחינות יש בארץ מצב מאוד יחודי שלא קיים בהרבה ממדינות המערב בהם האדמות פרטיות, זו הזמינות של השטחים שאתה יכול לרדת אליהם.
ציטוט
"אבל אנחנו בישראל. על כל המגרעות שלה כמקום לחיות בו, מכפרת מעלה אחת - השטחים הפתוחים. במגבלות סבירות, שחשוב להכיר, כל אחד יכול לנסוע לכל מקום. נדמה לנו שישראל קטנה, אבל אפשר לעשות סיבוב של שבוע ברחבי הנגב, בלי לראות כבישים חוץ מאשר לתדלוק ובלי לחזור על אותו שביל. יתרה מזאת, יש לנו שטח ליד הבית, בדרך מהעבודה, שבילים נהדרים בצפון או במרכז, שאפשר לחקור בערבי הקיץ הארוכים עם הילדים. זה לא דבר ברור מאליו במדינות מערביות אחרות, בהן האדמות פרטיות. "
נמרוד מלר - למה אתם נוסעים בגיפ? 21/02/2007
כתושב הארץ לשעבר שחי בישראל את רוב חיי כולל שירות צבאי מלא, היום אני מעריך יותר את היתרונות של הגייפאים בארץ. זה לא אומר שאני לא נהנה מהיבשת המדהימה פה אבל המרחקים העצומים הם מגבלה מאוד גדולה לאדם רגיל שצריך לשלב בין עבודה במהלך השבוע לבין טיולים של סוף שבוע.:wink:

-->