PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרן אחורי (סופה) זורק שמן דרך נשם האוויר (יש צינורית הארכה) מה עושים?

elitkh
24-01-08, 11:25
כאמור בכותרת-אכשהו שמן נזרק דרך הצינורית הארכה לנשם (באורך של 70 ס"מ) .
לא יודע אם זה קשור אבל הסרן נעול בנעילה אוטומטית.
לפנ י שאני פותח את הסרן-האם זו תופעה מוכרת? מה עושים?

הצפרדע
24-01-08, 11:48
המחזירים לא נפרצו או דולפים?

זה נשמע ממש כמו עודף גדול מאד של שמן בסרן ואולי הקצפה,

מה שגורם לא פעם גם לפריצת מחז"שים.

תתחיל עם פתיחת פקק המילוי ותראה כמה שמן יש שם.

elitkh
24-01-08, 13:55
מילאתי בעצמי לפני תקופה לא קצרה. מאז לא מילאתי ואין לי סיבה לחשוב שמישהו אחר עשה את זה. איך בכלל ניתן למלא בסרן יותר מדיי? זה ישפך מבעד לחור המילוי?
המחזירים לא נפרצו ולא דולפים.

ערן המסוקס
24-01-08, 14:50
פתח פקק מילוי לאחר נסיעה ובדוק מה הולך שם. האם השמן נראה נקי וטוב? האם הוא נראה כמו טחינה/בוץ/אפרפר מוקצף..

יקיר גרין
24-01-08, 15:17
אם ממלאים כשהרכב לא עומד ישר, אפשר למלא יותר מידי שמן (זה זורם לתוך הסרן ...).

elitkh
26-01-08, 21:22
החלפתי שמן-לא נראה נקי במיוחד אבל גם לא מלוכלך ואין סימנים לחדירת מים. מקווה שהבעיה תיפתר.
מישהו יכול לומר אילו מיסבים יש בסרן הקדמי (מיסבים קוניים) האם צריך גם את ה CAP שלהם? מה המקט"ים?

גיתאי נוה
27-01-08, 04:48
תחליף צינורית נשם.
אין לזה קשר לנעילה/מחז"שים.

מיסבים לסרן קדמי - קפוץ לינוביץ, בקש ממנו קופסה של אחד ורשום את המספרים הסידוריים של המיסב עצמו (cone) ושל הכוסית (cap). המיסבים אכן קוניים וכל מיסב חייב להגיע עם cap משלו.

גיתאי

ערן המסוקס
27-01-08, 07:46
למעשה, מיסבים קוניים אלו (האיכותיים לפחות) מגיעים עם הקאפה בנפרד. כך שעקרונית, אפשר להחליף רק את המיסב, אבל בהחלט לא מומלץ. גם הקאפה עצמה נשחקת, ומשטח המגע עם הגלילים נפגע.

elitkh
27-01-08, 09:06
לאבא שלי יש חנות מיסבים-אין לי סיבה ללכת ליאנוביץ. מישהו במקרה פעם רשם את המספרים או את מידות המיסבים?

elitkh
27-01-08, 11:35
תיקון לאי הבנה-אני מדבר על מיסבי הגלגלים הקדמיים. אני מבין שאני צריך להחליף את כל הנאבה.
אם למישהו יש אחת כזאת (חדשה כמובן) אשמח לרכוש.

תודה

elitkh
03-02-08, 09:09
לאחר בדיקה נוספת נראה שניתן להחליף את מיסבי הנאבה-יש צורך בפרס. מכיון שכבר קניתי שניים במחיר סביר לא התעסקתי עם זה אבל אם מישהו רוצה לקנות נאבה משופצת-אחרי החלפת מיסבים יש לי שניים כאלו.

גיתאי נוה
03-02-08, 09:12
כמה עולה מיסב כזה ומאיזו פירמה?

קיד
03-02-08, 23:07
לאחר בדיקה נוספת נראה שניתן להחליף את מיסבי הנאבה-יש צורך בפרס. מכיון שכבר קניתי שניים במחיר סביר לא התעסקתי עם זה אבל אם מישהו רוצה לקנות נאבה משופצת-אחרי החלפת מיסבים יש לי שניים כאלו.
הבעייה בשיפוץ היא לא המיסבים, אלא טבעת הנעילה.
אתה לא אמור להוציא אותה בלחץ, אלא לקדוח אותה, ולאחר מכן להשליך אותה לאשפה.
לאחר הרכבת המיסבים מרכיבים טבעת חדשה כאשר היא חמה מאוד.
צורת אבטחה זו זהה לאבטחה בציריות האחוריות.
הוצאת והרכבת טבעת הנעילה בכוח על השרוול הפנימי גורמת לנבה הנ"ל להיות פסולה לשימוש. למעשה החזקת המיסבים מתבססת על כוח ההידוק של הציר הצק (יתד).

הסיבה שלא משפצים בית מסבים קדמי, היא שאף אחד לא הצליח להשיג טבעות נעילה במחיר שפוי.
במידה ואני צודק לגבי דרך ההרכבה שלך, אזי, זרוק הנבה לפח.

בברכה,
קיד.

elitkh
04-02-08, 09:46
כלומר ההרכבה בצורה הזו לא תחזיק את המיסבים בלחץ מספיק?

elitkh
05-02-08, 09:43
קיד-לא לגמרי הבנתי את כוונתך-לאחר שליפת הציר ממכלול המיסב כל שצריך הוא להכניס את הציר למכלול המיסב החדש.
להבנתי החזקת המיסבים מתבססת על הידוק האום לאחר הרכבת הנאבה.

אני טועה?

elitkh
09-04-08, 11:57
הסרן האחורי שלי עדיין זורק שמן דרך צינורית הנשם. אין עודף שמן בסרן ואין נזילות ממקומות אחרים.
מה עושים?

איציק - 4X6ZH
09-04-08, 12:25
תסתום את יוסף תסתום :wink: :)

elitkh
09-04-08, 18:52
איך לא חשבתי על זה....
וברצינות?

איציק - 4X6ZH
09-04-08, 19:21
1 מחליפים את השמן ( אולי השמן לא מתאים \ מכיל איזה תוסף .... )
2 מחליפים סוג שמן
3 אולי יש רטיבות בתוך הסרן ( חדרו מים )
4 מורידים מפלס גובה שמן ( 0.5-1 ס"מ ) הסרן ימשיך לעבוד .
5 כתבתי לך תסתום את הנשם
6 כשאתה סותם אותו תתקין לו משחרר לחץ בקצה .
איציק

-->