PDA

צפייה בגרסה מלאה : השנה היא 1994,

boondocks
27-01-08, 15:38
אני מחפש כבר זמן מה אחרי סופה שמורה ואולי קצת מדוגמת לטיולים.
מסיבה כלשהי ננעלתי על כך ששנת 94' פשוט אכזבה.
אין בסיס לדעתי על השנה הזו בכל הנוגע לסופות,רוב הסופות שאני רואה ושנסעתי בהן מהשנים 93' ו95',
עד שחבר רכש סופה משנת 94',
ואיך שהוא נפללללל.
או שזה הרכב הספציפי,או שתחושתי הוכיחה את שלה.
אני באמת מעוניין לדעת האם ישנם איזה שהם הפתעות לגבי השנה הנ"ל,למה אני לא מבחין ביותר מדי סופות משנת 94' מתגלגלות בשטח ובכביש? 93' ו-95' לא חסר.
אז קדימה יקומו יודעי דבר ויאמרו האם רב הנסתר מין הגלוי?:shock: :confused:

דרור ברלי
27-01-08, 15:53
פעם שלטו כל מיני דיעות קדומות על שנות יצור מסוימות שהיו "לא מוצלחות". לדוגמה - ה"ג'יפאים המבינים" העדיפו בשנות ה-80 את ה-CJ מודל 80' על פני 81' - כי בג'יפי CJ, היו כמה דגמי גירים, יחסי העברה שונים וכו' שיכולים אולי להסביר את זה.

בכל דגמי הסופות עם מנוע בנזין כפי שיצאו מתע"ר, המכניקה נשארה דומה עד זהה, אבל כל עליה במודל פירושה רק שיפור יחסי באיכות, כאשר החל מ-94' הוחלפה החזית האיומה למשהו נורמלי בהרבה שלא מתפרק, והיו שטענו שגם הקפיצים רוככו קצת. זהו. רק דברים טובים, שום דבר שיגרום לה להיות פחות טובה מסופה 93. מעבר לעובדה שעברו כבר 14 שנה, המכוניות האלה כבר עברו כל כך הרבה שיפוצים/שיפורים/תיקונים, שנושא שנת הייצור כבר ממש לא משנה כלום. רק מצב הרכב. החבר שלך כנראה "נפל" אך ורק בגלל שקנה ג'יפ במצב לא טוב.

boondocks
27-01-08, 16:22
קיבלתי,

תודה רבה.
ונכון הדבר לגבי דעות קדומות ומיתוסים לגבי שנות ייצור כאלה ואחרות,אני זוכר עוד מימים עברו לפני 20 שנים,אז היה לאבי CUCV וחלקי מנועים בסלון,
את השיחות עם הח'ברה לגבי שנתונים,והדעה הרווחת היתה בכל אופן ששנת 85' יוצאת מן הכלל.
אבל כנראה שהכל בראש.
שוב תודה.:D

-->