PDA

צפייה בגרסה מלאה : סירטוט או את הרשימה של לוח הפיוזים בהיילקס שנת 93 [הכותרת נערכה]

עידן מרציאנו
02-02-08, 19:42
שלום לכולם יש פה למישהו אולי את הסירטוט או את הרשימה של לוח הפיוזים בהיילקס שנת 93(כמה אמפר,לאן ) תודה....

*** הכותרת נערכה ע"י המערכת (או לחילופין - הכותרת הועתקה מההודעה ע"י המערכת).
ראבאק, קשה לכם (לרבים, לא רק לכותב ההודעה הזו !!) להשקיע 2 דקות הכותרת עניינית ? אז למה שאנשים ישקיעו בתשובה ?
תקפידו על כותרות אינפורמטיביות, שכוללות יותר משתי מילים ***

טל חסיד
02-02-08, 19:54
כן , איזה פיוז אתה רוצה לדעת?

טל

עידן מרציאנו
02-02-08, 21:03
כן , איזה פיוז אתה רוצה לדעת?

טל
באופן כללי את כולם .אני עושה ישור קו עם הרכב ואני עכשיו בפרק החשמל ומכיוון שהכל היה דפוק ולא מקורי אני מניח שהבעל או הבעלים הקודמים של הרכב סתם החליפו עם מה שהיה להם ביד (כמו שאר האוטו)

עידן מרציאנו
05-02-08, 22:00
[QUOTE=עידן מרציאנו]באופן כללי את כולם .אני עושה ישור קו עם הרכב ואני עכשיו בפרק החשמל ומכיוון שהכל היה דפוק ולא מקורי אני מניח שהבעל או הבעלים הקודמים של הרכב סתם החליפו עם מה שהיה להם ביד (כמו שאר האוטו)[/QUOT
קודם כל סליחה בטח לא התכוונתי לעצבן אף אחד,אז ננסה מהתחלה
מאז שקניתי את האוטו(3 חודשים) אני אוכל ממנו הרבה הרבה קש בכל המובנים ובמיוחד באגף החשמל (מצבר,אלטנטור,סטרטר,3 מערכות אזעקה ועוד טון חיוט לא ברור)אז עכשיו שכל המערכות חשמל אחרי ישור קו נשאר לי רק לסדר את הפיוזיום שמשום מה כולם אצלי על 30 אמפר אז אני מבקש אם יש למישהו את הטבלה שאומרת איזה פיוז הולך לאן (גם בפנים וגם בחוץ) תודה מראש :)

עמי-ו
06-02-08, 16:36
אין לי מושג מאיפה להוציא טבלה כזו אבל למיטב ידיעתי/זכרוני רשום על המכסה של כל תיבה, בחיצונית על צידו החיצוני של המכסה ובפנימית על צידו הפנימי של המכסה. קח את הדברים שלי בערבון מוגבל מכיוון שאינני בטוח.

-->