PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בסיסית לקניית ג'יפ.

elyashiv_b
03-02-08, 22:03
כבר מס' ימים שאני עוקב אחר הפורום במטרה לאתר את ג'יפ חלומותי(נו).
אנו זוג +1 בן חודש וחצי... ומעונייינים בג'יפ כמו סמוראי או ויטרה. בשנתונים הישנים יותר. התקציב שלנו עומד על 25000 כולל היישור קו במטרה שלא יהיה יקר מידי. מטרת הרכב הינה לנסיעה יומיומית של אשתי ומידי פעם טיולי שטח משפחתיים.(לא מופרעים מידי...)
אשמח לתשובותכם ותודה רבה לכווולם!

נמרוד
03-02-08, 23:49
ברוך הבא. לא שאלת שאלות, אז לאילו תשובות אתה מצפה? נראה לי שאתה צריך סתם חיזוק... אז שיהיה בהצלחה. אני מתאר לעצמי שיש לך רכב אחד ראשי (בטח ליסינג) ואתם צריכים רכב משני לאשה בחופשת לידה, נסיעות קצרות, אז אמרתם לעצמכם למה לא רכב שטח... ובכן, השיקול נכון ואצל רבים מאיתנו זה כך. בתקציב שהגדרת באמת שאין בחירה נכונה יותר מסמוראי.

בכל זאת עצה קטנה - תינוק בן חודש וחצי - את אשתך לא מעניין שום דבר אחר כרגע. היא לא תצא לשום טיול בחודשים הקרובים. הילד בוודאי שלא, לפחות עד גיל חצי שנה עד שנה (הדעות חלוקות ;-) ). אז יש לך זמן, אל תמהר, תבדוק, תלמד, אולי תמתין כמה חודשים ותראה שאתה כן יכול להרשות לעצמך קצת יותר מסמוראי ישן, אולי אפילו למתוח את התקציב לכיוון של ג'ימני 98. וזאת למה? לא בגלל השטח, אלא בגלל שזה יהיה קודם כל רכב יומיומי של אשתך. קצת יותר נוח ומפנק.

גיא
04-02-08, 11:05
שנה נימרוד, אין חילוקי דיעות. יש כאלו שלוקחים אתהילד גם בגיל חודש ( במקרה הזה, ניבה ) אבל זה לא מצב אידיאלי.

מאותה סיבה שמושבי תינוקות עד גיל שנה מוםנים אחורה. גם פה אין שום חילוקי דיעות.

-----

וכמובן שכולנו גדלנו לא רע בלי מושבי בטיחות בכלל וליקקנו צבע רעיל מהמשחקים וכו' ... אבל אם הולכים קדימה .. אז הולכים. הילדים שלנו זה העתיד שלנו.

Viper
04-02-08, 13:40
תלוי מי המטורף, (הבן שלי כבר זחל על סלעים, חולות ובוץ עוד לפני שידע לזחול באמת... את הטיולים שלו הוא התחיל בגיל חודשיים- אבל זה אני- שרוט ומודה בזה...)
לגבי התקציב- הוא אכן מתאים לסמוראי- אבל מהשנתונים הנמוכים. וקח בחשבון עוד יישור קו.
מויטארה בסכום הזה- תשכח.
אגב סמוראי, זה לא ממש נוח לטייל עם ילד ואישה בתוכו. וזה מניסיון! ;-)

אבי גולן
04-02-08, 14:29
אני מצטרף לדעתו של נימרוד
בשלב הזה של החיים ... מומלץ ג'יפ אך ורק ......בפלייסטיישן / או ב PC
דבר שוב בעוד שנה וחצי וגם אז רק SUV
כשהילד יהיה בן 7/8 אז מתחילים עם סמוראי/ סיקס/ סופה, אוהלים , ערכות קפה ,בישול, משקפי אבק
בקיצור המשפחה הופכת להיות חלק מהסיירת , גולני , גבעתי .
האישה חייבת ללמוד לנהוג בשטח - אחרת זה יהיה הטיול האחרון שלכם ביחד
בשפת הג'יפאים קוראים לזה - טיולי גברים.
אבל אל תתיאש אתה בדרך הנכונה , רק קצת סבלנות ו... טיימניג נכון
בהצלחה

גיא
04-02-08, 17:21
לא הייתי הולך כל כך רחוק - גיל 8 ?!

בגיל שנתיים אפילו שנה וחצי. הילד מאוד נהנה מהטיולים.
וכשיש קבוצה עם כמה ילדים זה אפילו עוד יותר טוב.

יש שירשור שלם עם כתבה למתחילים על ג'יפאים - הדור הבא.
שווה לקרוא.

בכל מקרה, רכב קטן - ג'ימני / ויטארה יהיה מתאים לדעתי.
גם פוזה וגם טיולים.

הכוכב הכחול
04-02-08, 18:36
לא הייתי הולך כל כך רחוק - גיל 8 ?!

בגיל שנתיים אפילו שנה וחצי. הילד מאוד נהנה מהטיולים.
וכשיש קבוצה עם כמה ילדים זה אפילו עוד יותר טוב.

יש שירשור שלם עם כתבה למתחילים על ג'יפאים - הדור הבא.
שווה לקרוא.

בכל מקרה, רכב קטן - ג'ימני / ויטארה יהיה מתאים לדעתי.
גם פוזה וגם טיולים.

??
תגיד לי,.. קראת את מה שרשמת? :wink:

elyashiv_b
04-02-08, 19:39
אז ככה!

קודם כל היה חשוב לי החיזוק...
דבר שני: הלוואי והיה לי רכב מליסינג ואז יכולתי להרשות לעצמי משהו קצת יותר... אבל מדובר ברכב יחיד עבורנו ובעיקר עבור אשתי.שנינו מאוד אוהבים קצת שטח וגם פוזהב לא תזיק לזוג צעיר כמונו שאוהב אתגרים ולכן בחרנו בכיוון הזה.
בקשר לילד.זה נכון שיש לנו שריטה מסויימת אבל לא עד כדי טיול ג'יפים פרוע עם ילד בן חודש וחצי.בנתיים הרכב ישמש את אשתי לנסיעות קצרות ומידי פעם בסופשים טיולי "נוף" רגועים מהצד השני של הכביש...

את עזרתכם אני צריך במציאת אחד כזה...
אם תוכלו לעזור אשמח!
ושוב תודה לכל העונים!

Viper
04-02-08, 19:45
סמוראי כרכב יחיד ועוד לנסיעות יומיומיות ועוד לאישה?!?
אני ממליץ לך שהאישה תגיע איתך לבחינת הרכבים (לפחות הראשונים). תן לה לנהוג ולראות אם זה בכלל מתאים לה ונוח לה.
אישתי למשל- לא ממש אוהבת לנהוג במכבסה שלי (סמוראי...)

גיא
05-02-08, 00:53
??
תגיד לי,.. קראת את מה שרשמת? :wink:

מה בדיוק הבעיה ?

-->