PDA

צפייה בגרסה מלאה : ביטול החופש בין הסרנים לשלדה?

UNIX
09-03-04, 00:16
שמעתי שאם מחליפים בתושבות של הקפיצים בין האחורה לקדימה של הקפיץ
הכוונה להגיע למצב שיש שאקל רברס ומקדימה אוזן עם בוקסה אז החופש
מתבטל לחלוטין.(ברור שזה גם שינוי מבנה וכו')
האם זה נכון או שמא רק שמועה?

Bulldog
09-03-04, 00:45
שאקל רברס לא קשור לחופש הזה, לא רוצה חופשים, רתך.
ולא, זה לא חוקי

t_uri
09-03-04, 01:11
זה אפילו לא שמועה, כי זה לא נכון. החיזוק הנוסף ה"חסר" אצלנו בג'יפים הוא Pan Hard. זה מוט נוסף המקשר בין השילדה לסרן הקידמי שמוסיף לקשיחות בתנועה ימינה ושמאלה.

http://www.prostreetonline.com/pso/images/services/prothane/track.gif

מה שאתה רואה בצבע כחול זה המוט שדיברתי עליו.

ד"א. יש לא מעט בעלי סופות שוויתרו עליו לטובת מהלך מתלה.

אתה נוסע על מוט מייצב מנותק?

אורי טל.

UNIX
09-03-04, 11:10
יום לפני ההורדה מהכביש החזרתי אותו למקום למזלי.

ניר ל
09-03-04, 16:55
יום לפני ההורדה מהכביש החזרתי אותו למקום למזלי.

על איזה מזל אתה מדבר ?

t_uri
09-03-04, 16:59
http://users.pandora.be/eforum/emoticons4u/crazy/071.gif

UNIX
09-03-04, 19:48
אין לי מושג תאמין לי :cry: :cry:

דרור ברלי
10-03-04, 01:21
אין לך מושג, ברוך? אז מה יש לך?

החלטת הרי למכור את הג'יפ, אז עכשיו אתה רוצה להסב אותו לשאקל-רברס? ועוד חודש עוד פעם תבכה ותחפש סימפטיה בגלל שהורידו אותך מהכביש, וגם לקחו לך את הרשיון?

עד עכשיו רציתי להאמין שבאמת נטפלו אליך על לא עוול, והג'יפ שלך אולי באמת פחות או יותר תקין ותקני (וכל זה גם ובעיקר בגלל שאני מתעב ברצינות ומכל הלב שוטרי ובוחני תנועה, פקחי עירייה, שופטי תעבורה, כל סוגי הפקידונים, ובאופן כללי את כל הממסד הבירוקרטי, המושחת, הרקוב והמתועב של המדינה החולה הזו)
ריחמתי עליך כי אני חושב שבשביל לדפוק קנס של 1,000 שקל על איזה חופש דמיוני בהגה לחייל בסדיר, צריך להיות באמת רשע מרושע, ושאם יש אלוהים אי שם בשמיים, הוא עוד יבוא חשבון עם השופטת הזו ועם עמיתיה.

אבל רבאק, אתה לא מצליח להתאפק, הא?
אולי בכל זאת הבוחן שתפס אותך לא ממש טעה? אולי באמת הג'יפ שלך אשכרה מסוכן? אולי גם השופטת לא כל כך גרועה כמו שחשבתי?
אתה לא חושב שהגיע הזמן להוריד פרופיל?

תקשיב טוב חביבי, וזה רק לטובתך. יש לך עכשיו פרק זמן לא קצר בו אתה צריך להיזהר. אם החלטת שאתה מוכר, סבבה, תמכור. אני בעד, משום שלעניות דעתי, התחביב הזה קצת יקר על חיילים בסדיר שאין להם אבא עשיר, וחבל על מעט הכסף שלך, התיסכול, וכאבי הלב הכרוכים במפגשים התכופים עם החוק ונציגיו המנוולים. תתנחם בוודאי לשמוע שהחיידק לא עובר אף פעם - הוא רק נרדם ומתעורר שוב לאחר זמן מה, כשמתבגרים קצת והפרוטה מצויה יותר בכיסים.

אם בכל זאת החלטת להישאר עם הג'יפ, יש לך שתי אופציות: הראשונה, תמשיך להתעקש ולקלקל אותו, לצרום לשוטרים את העין ותאבד את הרשיון שלך תוך חודש פלוס מינוס.
האפשרות השניה, והמועדפת - זה הזמן להחזיר את הג'יפ שלך לעצמו, למצב תקני, וזה כולל עבודה רבה על כל חופש ולו הקטן ביותר, הורדות של בודי ליפטים וכו', חזרה לשאקלים הקטנים, צמיגים במידה שכתובה ברשיון ומאוד להשתדל שלא יבלטו, סטבילייזר מחובר, ובעיקר - סוויץ' רציני מאוד בראש. מעכשיו אתה צדיק אפילו יותר מחיים הכט. זה יצריך ממך שינוי בצורת החשיבה והרבה מאוד בגרות. בסוף תגלה שהג'יפ שלך אולי קצת יותר נמוך, קצת פחות מאיים, הרבה פחות בולט לעין, וממש לא פחות עביר.

אל תיעלב מהסגנון הבוטה שלי. אני עברתי את מה שאתה עובר עכשיו, לפני 14 שנה בדיוק.
בהצלחה.

UNIX
10-03-04, 06:26
דרור קודם כל אני לא נפגע מצורת ההתבטאות שלך
וזה שאני רושם פה איזו הודעה או שאלה זה לא אומר שאני מתכנן לעשות אותה
אני בסך הכל רוצה ללמוד עוד משהו מנסיון של אחרים כאן
אני באמת רוצה למכור ואולי אני יהיה בבור בשישי אתה מוזמן לראות\לנהוג\לבדוק
את הג'יפ בעצמך , סתם בשביל שתראה שמה שחשבת בהתחלה נכון.

UNIX
10-03-04, 06:44
אה ודרך אגב :
הצמיגים ברשיון (31)
אין בודי ליפט
שאקלים קטנים(אבל לא מקוריים)
סטיבלייזר מחובר
הכל סטנדרטי,אפילו נעילות אין לי שאגב הם מסוכנות לדעתי(אחרי שנסעתי על אחד נעול).

דרור ברלי
10-03-04, 09:53
אני מבין שלקחת קשה מאוד את מה שאמר לך העו"ד שלך. בסדר גמור. אולי זה באמת הזמן למכור אותו ולהתאושש קצת. תשתחרר בשלום מהצבא, תטייל קצת בחו"ל, תלמד משהו, תעבוד קצת ותראה שזה יתעורר שוב, אלא שהפעם אתה תהיה מנוסה בהרבה, מפוכח ובוגר יותר, אולי גם יציב יותר כלכלית. סביר מאוד שתצטרך להתפשר פחות, וגם תסתכל על דברים בצורה אחרת. את הג'יפ הבא שלך אתה כבר תבנה מהסוף להתחלה, כמו שצריך.
אני אשמח לראות את הג'יפ שלך, אם אני אתפנה ביום שישי.

-->