PDA

צפייה בגרסה מלאה : קשת אחורית בסמואי

Anonymous
09-03-04, 08:55
שלום
אני מעוניין לבנות קשת אחורית בסמוראי פתוח. הקשת בצורת ח תמוקם מעל הדלת האחורית ותשמש לחיבור גגון, מתיחת הברזנט, ואם זה לא דרישה מוגזמת והדבר אפשרי גם כקשת התהפכות, אולם זו לא המטרה העיקרית שלה. השאלה היא איך, כיצד ולאן ניתן לרתום קשת זאת?
האם הדבר יפגע במרכב או בשילדה בצורה כלשהי?
איזה סוג קשת מתאימה (קוטר, עובי, חומר וכו')?
תודה רבה
עודד

נמרוד
09-03-04, 10:16
אתה מתכוון, אני מנחש, שהקשת הזאת תהיה מעל הברזנט, ותתחבר בשני צינורות (נניח) לקשת המרכזית המקורית, כך שנוצר גגון מעל הברזנט?

אם כן, האם ניתן יהיה לפרק ולהרכיב את הברזנט בנוחות מתחת למתקן כזה? או לחלופין, צריך לייצר את המתקן הזה פריק עם ברגים.

עם מדובר על קשת שהיא בהגדרה בסיס לגגון ולא נועדה להשלים כלוב התהפכות, אתה יכול לייצר אותה ממגוון של חומרים, במגוון של צורות, ולחבר למרכב עם ברגים פחות או יותר איפה שבא לך. מה שחשוב זה לעשות את המתקן מספיק קשיח שלא ירקוד מצד לצד תחת המשקל שעל הגגון.

אתה מרתך לבד?

עודדוש
21-03-04, 09:20
שלום,
תודה רבה. הסיבה האמיתית לקשת היא רצוני לבנות גג לסמוראי, מאלומיניום, שיחליף את הברזנט המצוקמק שיש לי. ושגג זה גם ישמש אותי כמאין גגון לציוד קל (שק"ש, אוהל,עצים למדורה וכו'). מבחינת נקודות חיבור יש את מסגרת החלון הקידמי, הקשת המרכזית והמאין קשת אחורית אליה מתחבר הברזנט. קשת זאת רצוני להחליף, למרות שלפי דעתי אוכל להשתמש בה.
הקשת לא תשמש כקשת התהפכות אלא כקשת תמיכה. האם המסגרת העליונה של החלק האחורי מספיק חזקה לעגינה של קשת זו?
אשמח לקבל הערות, הסתייגויות והמלצות.
תודה רבה
עודד

-->