PDA

צפייה בגרסה מלאה : "צרי...ח...ת " דלק של הדוגמן.

RONI
08-02-08, 18:30
אחרי איפוס מד המייל'ג על...846 ,נסעתי עד מילוי מחדש,עד...911 ,
65 מייל .
מילאתי 38 ליטר.
עשיתי 104 קמ,על 38 ליטר?
..2.736821 קמ לליטר אחד?
מה קורה פה?דוגמן או לא ,תכף אתן לו בעיטה בשאסי!

מוטי כהן
08-02-08, 19:56
אכן צריכת דלק לא נורמלית ..
או טעות בחישוב...

ערן המסוקס
08-02-08, 20:53
א. תלוי כמה אתה מתעלל בו בנסיעות קצרות, עמידה במקום עם מנוע מונע, ונסיעות שטח נטו.

ב. ייתכן וסביר להניח שיש פספוס כלשהו בתדלוקים, ובק"מ נמוך כזה פספוס יכול להיות קריטי.

ג. האם הרכב מעשן שחור?

נימי
08-02-08, 21:18
כמו כן תיבדוק נזילות דלק מאיזור המיכל, יכול להיות שבשיפוע יש לך נזילות דלק מהצינוריות של המיכל (בסיקס בצד שמאל של המיכל למעלה) או מפיית התידלוק.

RONI
08-02-08, 22:16
אכן הגיפ עבד קשה בשטח,טכני בLOW,חולות עם מעט גז,
עמידה עם מנוע דולק הרבה זמן,אכן נזילה מפקק מיכל מילוי בשיפוע צד ועליה חדה.
לא מעשן שחור [מעשן משהו אחר!].
אבל פספוס כזה?
אנסה שוב,אדווח בהמשך השבועות הקרובים.
זוכרים?...911 נראה לאן נגיע.
ששששבת שלום.

עופר
08-02-08, 23:32
אכן הגיפ עבד קשה בשטח,טכני בLOW,חולות עם מעט גז,
עמידה עם מנוע דולק הרבה זמן...
נשמע בסדר! אני עם דיסקברי בנזין בשטח במצב LOW הייתי מגיע לפחות מ 2 ק"מ לליטר!

RONI
09-02-08, 00:56
תענוג.
לפחות לך יש עוד 4 צילינדר ספר..

זיו
09-02-08, 10:34
רוני,
בהנחה שאין נזילות ושהשעון תקין פחות או יותר: תמלא טנק - תסע על כביש ברגוע (= 60 קמ"ש) איזה 100 ק"מ - תמלא שוב ותבדוק.
מנוע 4 צילינדר עם קרבורטור תקין (ומקורי=Carter YF) צריך לתת 1:6. אם הוא ממש מצטיין תגיע ל 1:7.
בהצלחה.
זיו

CG5
09-02-08, 19:58
אחרי איפוס מד המייל'ג על...846 ,נסעתי עד מילוי מחדש,עד...911 ,
65 מייל .
מילאתי 38 ליטר.
עשיתי 104 קמ,על 38 ליטר?
..2.736821 קמ לליטר אחד?
מה קורה פה?דוגמן או לא ,תכף אתן לו בעיטה בשאסי!

רוני שלום לך אל תבהל מהתוצאות גם אני יש לי CJ 4 צילינדר ,ואני נוסיע בו לכל מקום בטיולים , אם זה בצפון או בדרום , לפי החשובים שעשיתי הצריכה היתה קרוב ל 3 בשטח וקצת פחות מ 6 על הגביש . אין מה לעשות ,עם מנוע ברימיתיבי כזי כך יהיו התוצאות .
בכל זאת אני מאוד מרוצה מהגיפ שלי הוא לא מאכזב אותי (בלי עין רעה).
לאחרונה עשיתי לו כצת שיבורים , התקנתי לו קרבורתור של רכב אחר והתוצאות היו יותר תיוביות (בתוספת של כ 20% בצריכת הדלק) .

yaronp
12-02-08, 20:47
שלום - איך בדיוק בודקים תצרוכת דלק בשטח? - בשטח זה יותר שעות עבודה מק"מ. אם לשם הדוגמא מנסים שעתיים לעלות שוב ושוב גבעה ללא הצלחה - כמה תהייה תצרוכת הדלק ? שהרי בעצם כמעט ולא זזנו.

RONI
15-02-08, 19:04
היום בוצע בדיקת גזים,וכיוונים שונים,עם המכשיר המיועד לכך[חינם,בשביל זה יש חברים].

תוצאות בעוד מיכל או שניים.
תחזיקו אצבעות.

CG5
16-02-08, 18:36
שלום - איך בדיוק בודקים תצרוכת דלק בשטח? - בשטח זה יותר שעות עבודה מק"מ. אם לשם הדוגמא מנסים שעתיים לעלות שוב ושוב גבעה ללא הצלחה - כמה תהייה תצרוכת הדלק ? שהרי בעצם כמעט ולא זזנו.

רוני , תקשיב אחי לא לספך את הענין , לפני שאתה נכנס לשטח תמלה פול דלק , אחרי שאתה יוצה מן השטח גם תמלה פול דלק , ותחשב כמה ק"מ נסעתה תחלק על כמה ליטרים דלק מלאתה וכך תדע כמה צורך דלק בשטח בממוצע.
אבל אים אתה מבזבז שעות ארוכות לעלות אותם עליות או אתה עומד במקומך בשטח ולא זז אז ברור שתהיה צריכת דלק ללא תמורה , וזה קורה בכל רכב.

itay-rover
22-02-08, 09:37
תצרוכת דלק לא תקינה בשום קנה מידה.
אתה אמור לעמוד על שש קילומטר לליטר כמעט בכל מצב,כביש פתוח,פקקים ונסיעה בשטח.
זה היופי במנועים הפרימיטיביים האלה,אין פרופיל עבודה אופטימלי עבורם....בכל פרופיל תמצא יתרונות וחסרונות שמקזזים האחד את השני..
מעבר לבדיקת תקינות כללית וכיול של מערכת ההצתה והדלק,אני ממליץ להתקין מד מהירות+קריאת מרחק של אופניים.
פועל אצלי כבר שנים,מאוד מדויק וניתן לכיול לפי קוטר הגלגל,אינו פוגע במקוריות הרכב,אם יש לך בעיה עם הנקודה הזו.
את המגנט מרכיבים על הדראם האחורי בצורה כלשהיא לפי ראות עיניך,(הדבקה,קידוח והברגה על ההיקף)ולחיישן בונים תושבת קטנה על הפלטה שמול התוף.
לסלול זוג חוטים עד לוח השעונים ושלום על ישראל.
איתי.

yaronp
24-02-08, 15:46
תצרוכת דלק לא תקינה בשום קנה מידה.
אתה אמור לעמוד על שש קילומטר לליטר כמעט בכל מצב,כביש פתוח,פקקים ונסיעה בשטח.
זה היופי במנועים הפרימיטיביים האלה,אין פרופיל עבודה אופטימלי עבורם....בכל פרופיל תמצא יתרונות וחסרונות שמקזזים האחד את השני..

איתי.

אתה בטוח שאתה עומד מאחורי הדברים? - בכביש מהיר יכול ה-5 להגיע לתצרוכת שציינת, אבל בפקקים? בשטח בספיישל??

סה"כ מנוע מאד מאד מיושן (מבוסס על מנוע משנות ה-30) - שתוכנן עוד לפני המצאת המושג תצרוכת דלק.

RONI
29-02-08, 12:04
טוב,עידכונים חמים.
מיכל מולא ב1010 מייל-911 מייל מילוי קודם=99 מייל=158 קמ.
מולאו 31 ליטר,תעשו חשבון,
5.1096 קמ ,לליטר בנזין אחד.יפה!
כולל די הרבה שטח ,
חומר למחשבה.

RONI
15-03-08, 13:49
ככל הנראה הודעה אחרונה לסיכום.
מד אוץ הראה 1010 מייל לפני המילוי האחרון שבוצע ב1030 מייל.
הפרש של 120 מייל שהם 192 קמ.
מילוי הגמל ב37 ליטרים מביא אותי לצריכת דלק של כ-5.189 קמ נסיעה הרבה שטח,
הרבה ברזל בברזל לליטר נוזל ירוק 96 אוקטן.
יפה לי!
עד כאן בנושא הצרי.....חה.
חודש שמח לכולם.
תרבו תרבו ותרבי..ו.

-->