PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלודה בויטרה שנת 2000

nir.samo
09-02-08, 12:59
שלום,
אני עומד לפני קנייה של ויטרה כנ"ל, הדבר היחיד שמפריע בה זה חלודה ברמה שנראה שאפשר להסתדר איתה אבל בגלל שאין לי ניסיון עם חלודה אני לא בטוח:
מבחוץ לא רואים בכלל חלודה על הפח, כשפותחים את אחת הדלתות יש במפתן בחלק הקדמי חור חלודה של כ-2 ס"מ, קיר האש לא חלוד בכלל, השלדה נראה שנצבעה ומצבה טוב כלומר לא רואים חלודה למעט "אבקת חלודה" קלה (מצטער שאין תמונות).
ברצפה וגם ברצפת תא המטען יש גם התחלה אבל המצב טוב הרצפה חזקה.
הג'יפ השכרה לשעבר ונראה שנסע בים.
פרט חשוב: הנ"ל בקפריסין לא בארץ (פשוט אין לי עם מי להתייעץ כאן).
עוד פרטים: 85K ק"מ, ברזנט חדש, מכנית נראה תקין לאחר בדיקה ויזואלית ונסיעת מבחן קצרה.
המחיר 27K ש"ח אחרי התמקחות, הרכב תוצרת ספרד (SANTANA) ללא מזגן.
ביחס לשוק זה נחשב מחיר טוב.
לוותר רק בגלל החלודה?
היו לי בעבר 2 סמוראים ודיסקברי אבל מעולם לא נתקלתי בחלודה כלל.
ניר.

raanan
09-02-08, 17:32
אם אתה לא מוכרח אז חפש ויטארה אחרת, כנראה שויטארת ההשכרה באמת טבלה במי הים התיכון.
מנסיון עם ויטארה 94 כמעט ואין כלל חלודה למעט כמה ג'ינג'ים בגג .

רענן

nir.samo
10-02-08, 16:57
תודה.
אני לא מוכרח אבל אחרות שראיתי מהשכרה גם כן באותו מצב אם לא יותר גרוע ומפרטי אני לא רוצה כי המחיר המבוקש כפול אז נראה לי שאלך עליה.

Viper
10-02-08, 19:54
זה שהשלדה צבועה לא מעורר אצלך שאלות/תהיות? אולי הצבע רק מסתיר את החלודה שמתחבאת מתחת? "אבקת" החלודה שאתה מדבר עליה- היא כנראה החלודה שכבר החלה "לצוף" על הצבע.
חורים בקוטר 2 ס"מ? אצלי בסמוראי 88' אין חורי חלודה של מ"מ אחד! אמנם הרכב מהשכרה- אבל הזנחה שכזו- קח בחשבון שאם אתה מתכוון להחזיר אותה לאורך זמן- תצטרך להשקיע הרבה בפחחות איכותית. (וגם ניקוי יסודי (חול) של השלדה וצביעה מחדש אם אתה ממש מעוניין לטפל כמו שצריך).
תעשה את השיקול של מה עדיף.
בפרטיות יש מזגן? (קפריסין היא לא ממש מדינה "קרה").

nir.samo
10-02-08, 21:16
אני אשקול את זה שוב.
אין מזגן גם בפרטיות שראיתי למעט ג'ימני, בארץ המזגן מקורי על פי חוק פה כנראה שלא.

nir.samo
11-02-08, 17:25
ויתרתי עליה, החיפושים נמשכים.

nir.samo
01-03-08, 17:05
במז"ט קניתי אחרת שנת 95.
עכשיו נתחיל לחרוש את האי...

-->