PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעשים מהגיר בהילוכים 3 5...פעם כן פעם לא בעיקר אחרי יציאה מטיול בשטח

דותן ברוידא
09-02-08, 15:11
שלום רב..
יש ברשותי ויטרה 96 קצרה ידני..
לאחר שנה של שיפוץ כמעט כללי כולל הכול פרט לגיר נישארתי אם מס' בעיות מטרידות...
א. רעשים מהגיר בהילוכים 3 5...פעם כן פעם לא בעיקר אחרי יציאה מטיול בשטח..
ב. לאחר סגירת לוקרים כאשר אני מסובב אתה ההגה עד הסוף מופעים רעשים ( טק טק טק) מקידמת הרכב.. זה התחיל לאחר ההגבהת הרכב אם סט קפיצים..
ג. כאשר אני עולה על פס האטה בדר"כ יש רעש מלחיץ ביותר של ניתוק לחזרה למקום של פרט מסויים אני מעריך שזה או מהגיר או ממכלול במערכת ההגה שסובלת קשות מההגבה כנראה.
ד. הויטרה שותה 1/8.5 אם אני מיתאמץ ( 2.5 סל"ד מקסימום) 1/9.5

בקיצור אני מאוהב בויטרה שלי ואם הדברים הנ"ל לא יבוא לקיצם היא תאלץ ללכת....
תודה מראש.. דותן.

raanan
09-02-08, 17:17
שלום רב..
יש ברשותי ויטרה 96 קצרה ידני..
לאחר שנה של שיפוץ כמעט כללי כולל הכול פרט לגיר נישארתי אם מס' בעיות מטרידות...
א. רעשים מהגיר בהילוכים 3 5...פעם כן פעם לא בעיקר אחרי יציאה מטיול בשטח..
ב. לאחר סגירת לוקרים כאשר אני מסובב אתה ההגה עד הסוף מופעים רעשים ( טק טק טק) מקידמת הרכב.. זה התחיל לאחר ההגבהת הרכב אם סט קפיצים..
ג. כאשר אני עולה על פס האטה בדר"כ יש רעש מלחיץ ביותר של ניתוק לחזרה למקום של פרט מסויים אני מעריך שזה או מהגיר או ממכלול במערכת ההגה שסובלת קשות מההגבה כנראה.
ד. הויטרה שותה 1/8.5 אם אני מיתאמץ ( 2.5 סל"ד מקסימום) 1/9.5

בקיצור אני מאוהב בויטרה שלי ואם הדברים הנ"ל לא יבוא לקיצם היא תאלץ ללכת....
תודה מראש.. דותן.

עדיין לא מומחה לויטארה אבל ,
א. נסה להחליף שמן גיר
ב. נשמע כמו פעמון צירייה, אכן אופייני שהפעמונים נשחקים יותר מהר לאחר הגבהה , סט הגבהה של קלמיני מונע התופעה.
ג. בדוק תושבות מנוע שלא גזורות
ד. צריכת הדלק שלך תואם לגיר אוטומט עם צמיגי שטח מלא 215/75/15 ,החלף פילטר אוויר, נקה בית מצערת אמור לשפר צריכת הדלק.

בהצלחה
רענן

דותן ברוידא
09-02-08, 17:55
עדיין לא מומחה לויטארה אבל ,
א. נסה להחליף שמן גיר
ב. נשמע כמו פעמון צירייה, אכן אופייני שהפעמונים נשחקים יותר מהר לאחר הגבהה , סט הגבהה של קלמיני מונע התופעה.
ג. בדוק תושבות מנוע שלא גזורות
ד. צריכת הדלק שלך תואם לגיר אוטומט עם צמיגי שטח מלא 215/75/15 ,החלף פילטר אוויר, נקה בית מצערת אמור לשפר צריכת הדלק.

בהצלחה
רענן

תודה רענן... בירשותך יש לי כמה חידודים לבעיית הדלק וכו'... בדיקת 5 גזים העלתה co גבוהה .. וסט של קלמיני...אם תוכל לתת לי יותר פרטים אשמח. אני כרגע מוגבהה אם סט בולמי קוני וסט קפיצי lovells.
ושכחתי הקטע אם הלוקרים ?..יש כיוון לבעיה..

Viper
10-02-08, 20:01
לגבי הלוקרים- הוא ענה לך- פעמון ציריה... (שזו אופציה אחת).
לגבי צריכת הדלק- נשמעת סבירה לרכב הזה. לגבי ה-CO- כוון במכון. (אלא אם יש לך מכשיר גזים בבית...)

raanan
10-02-08, 21:02
קישור לסט קלמיני :
http://www.puresuzuki.com/3_lift_kit.htm
יותר הסברים בתגובה 5 :
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=9&item=819926#820096

לגבי צריכת הדלק, אין אפשרויות כיוון (זה לא קרבורטור), זה יכול להיות בעייה באחד החיישנים (חיישן זרימת אוויר (ביציאה מהפילטר אוויר) או החיישן שבסעפת הפליטה) , רצוי להתחבר למחשב דיאגנוסטיקה כדי לדעת יותר.
בכלל לפעמים הפתרון פשוט יותר, בדוק לחץ אוויר בצמיגים , כמו כן לא ציינת איזה צמיגים לרכב.

לגבי הרעשים כאשר הלוקרים נעולים, במצב זה הציריות (הקידמיות) מסתובבות ובעומס בעיקר בבסיבוב הדוק נשמעים הקליקים האופינייים לפעמון צירייה הנדרש להחלפה .

רענן

Viper
10-02-08, 21:14
בהזרקה, לעיתים נדרש לבצע "אינפוזיה" למערכת ע"מ לנקות את המזרקים.
אבל מה אתה רוצה מהתצרוכת?!? היא נשמעת לי ממש סבירה!

דותן ברוידא
11-02-08, 05:35
בהזרקה, לעיתים נדרש לבצע "אינפוזיה" למערכת ע"מ לנקות את המזרקים.
אבל מה אתה רוצה מהתצרוכת?!? היא נשמעת לי ממש סבירה!

היום החמודה הולכת לרופא.. בבדיקה ראשונית מאתמול זה כנראה :
א. פעמון ציריה
ב. אינפוזיה.
ג. קלימיני..באסה אבל יש לי כבר את הקיט של קוני על האוטו להחליפו יכאיב בכיס...קיצר נוסיף עוד רמקולים ויהיה בסדר.
תודה לכול העונים...

khalilj
11-02-08, 09:26
יש לי אותם רעשים מכיוון הציריה, גם התחילו אחרי הגבהה, החלפתי פעמון וזה לא עזר.
הייתי גם במוסך סוזוקי המרכזי בחיפה והם לא איתרו את הבעיה (אמרו שצריך לשפץ ציריות) והציעו להמשיך לנסוע כך.

דותן ברוידא
04-03-08, 05:32
יש לי אותם רעשים מכיוון הציריה, גם התחילו אחרי הגבהה, החלפתי פעמון וזה לא עזר.
הייתי גם במוסך סוזוקי המרכזי בחיפה והם לא איתרו את הבעיה (אמרו שצריך לשפץ ציריות) והציעו להמשיך לנסוע כך.
עבר קצת זמן מאז שהוא יצא אבל עכשיו אני יודע שאילו היו הבעיות..
1. ציריה ימין
2.אינפוזיה ,פילטר דלק, פילטר אויר..(עדין צריכה בבדיקה)

-->