PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך גרר/משאית עם מנוף להעביר 2 מכוניות-מישהו, משהו?

gluk
10-03-04, 09:18
שלום לכולם!

אני צריך (לא דחוף-דחוף, אבל כמה שיותר מהר) משהו (או משאית, או גרר) כדי להעביר את שתי המכוניות שלי (קאפרי וסיירה) מת"א ליבנה. בעיקרון, אני צריך רק את הרכב, נהג יש לי (ומאד מנוסה, גם בגרירה וגם במנופים). כמובן, דלק על חשבוני, ואני מוכן להוסיף עוד משהו בנוסף. הראיון ש"העסק" יעלה כמה שפחות, מן הסתם, כי גם ככה אני לא במיטבי עכשיו :( אז אם יש מישהו שיכול לעזור, יותר מאשמח. כמובן, אם מדובר במשאית, צריך ציוד הרמה בהתאם (לא מדובר בגרוטאות, ככה שלהרוס אותן לא בא בחשבון).

תודה מראש!

P.S רק מאיזור המרכז - לא נראה לי, שכדאי להביא משאית מרחוק - רק הדלק יעלה לי כמו עלות הגרירה הרגילה...

אריק זמר
10-03-04, 21:52
when I did it, the cost was as folows:
4 phone calls to tow companies
appx 200 shekels includes fuel driver etc.
distance - 60 km.

gluk
11-03-04, 18:37
אריק, לא הבנתי - העברה של כל המפלצות שלך עלתה לך 200 ש"ח, או שכ"א? כי אם כ"א, אז זה בערך גם המחיר שאמרו לי... תודה בכ"א.

אריק זמר
11-03-04, 19:27
when i delivered the two of them on the same tow car (GRAR) in the same day to two different places
1. pick one from hod hasharon
2. drive to ramat gan and take another one
3. put one neer bengurion airport
4. put another one neer yavne

all of this in 350 shekels

moving one to natanya area cost was 200 shekels...

and you prefer wasting a day for one friend to drive the towing vehicle + one that give you that vehickle + yourself ?
I dont ask what if...
all I can say that the prices in this area are quite fine...

gluk
12-03-04, 02:04
OK, אתה רק מוסיף לי בטחון, שזה אכן לא כדאי, ובסוף אני נראה לי אלך לגרר רגיל (מה שאמרו לי אכן כ-400 ש"ח לשניהם), וזהו.

תודה - גנאדי. :twisted:

-->