PDA

צפייה בגרסה מלאה : דחוף!!..רעשים חזקים בעת נעילת הלוקרים... ויטארה 96 קצרה.

דותן ברוידא
15-02-08, 19:18
שלום.. כאשר אני נועל לוקרים ולא רק מתי שאני משולב על 4X4 מופיעים רעשי תיקתוק חריפים מאזור הגלגלים הקידמיים...
הרכב מוגבהה.

idan_c
15-02-08, 21:55
שלום.. כאשר אני נועל לוקרים ולא רק מתי שאני משולב על 4X4 מופיעים רעשי תיקתוק חריפים מאזור הגלגלים הקידמיים...
הרכב מוגבהה.

גם אצלי הבעיה הזו עכשיו קיימת.. אני בשבוע הבא מתכוון להכניס את הרכב למוסך...
כאשר הלוקר במצב פתוח יש רעשים של פחית כזו עדינים? וכאשר אתה נועל אותם יש רעש ממש חזק? כאילו משהו משתפשף בגלגל וכד'?

אם זה המצב אצלך גם אני מאמין שמדובר או בלוקר או בצירייה(יכול להיות בחיבור של הצירייה יש שם מעיין גלגל שיניים).... שבוע הבא אדע פחות או יותר אצלי במה מדובר..
גם אצלי מדובר בויטארה 96 קצרה, אבל כרגע לא מוגבה.

דותן ברוידא
15-02-08, 23:30
גם אצלי הבעיה הזו עכשיו קיימת.. אני בשבוע הבא מתכוון להכניס את הרכב למוסך...
כאשר הלוקר במצב פתוח יש רעשים של פחית כזו עדינים? וכאשר אתה נועל אותם יש רעש ממש חזק? כאילו משהו משתפשף בגלגל וכד'?

אם זה המצב אצלך גם אני מאמין שמדובר או בלוקר או בצירייה(יכול להיות בחיבור של הצירייה יש שם מעיין גלגל שיניים).... שבוע הבא אדע פחות או יותר אצלי במה מדובר..
גם אצלי מדובר בויטארה 96 קצרה, אבל כרגע לא מוגבה.

שבוע הבא אני גם מכניס את הרכב למוסך ואני ידווח לך מה היה העיניין ואשמח לקבל דיווח ממך גם כן :smile:
ואם אתה מיתכוון להגביה את הויטארה אז עצה שלי תקנה קיט(קלימיני, עפ"י רוב ההמלצות בפורום) מסודר להגבה. למה מאז שהכנסתי את ההגבה אני אוכל מרורים...אבל!!! זה שווה בטרוף אל תוותר על התענוג, האוטו אוכל שטח בצורה מטורפת.:twisted:....

DoRoN
17-02-08, 10:22
האם הלוקרים ידניים?
במידה וכן, יכול להיות שיש בתוכם יותר מדי גריז, מה שמונע מהמהגלג"שים "להתיישב" במקום.
תופעה דומה יכולה לנבוע ממים שחדרו פנימה וגרמו להתקשות הגריז ולקשיי השתלבות.
אני גיליתי את זה רק אחרי שפרקתי את כל הסרן הקידמי כי חשבתי שהרעש מגיע מהדיפרנציאל :-(

דותן ברוידא
18-02-08, 20:06
האם הלוקרים ידניים?
במידה וכן, יכול להיות שיש בתוכם יותר מדי גריז, מה שמונע מהמהגלג"שים "להתיישב" במקום.
תופעה דומה יכולה לנבוע ממים שחדרו פנימה וגרמו להתקשות הגריז ולקשיי השתלבות.
אני גיליתי את זה רק אחרי שפרקתי את כל הסרן הקידמי כי חשבתי שהרעש מגיע מהדיפרנציאל :-(
אז זהו בדקנו את האוטו והציריה הימנית דפוקה.. ( האמת זו מסקנה שהסקתי אחרי עליית שימשון ברמות מנשה בשבת האחרונה). אגב איפה אפשר לירכוש בולם אחורי לויטארה 96 ...ניגמר לסוכנות בחיפה ..דיי דחוף אז אם יש למישהו מושג בבקשה לשתף.

Viper
18-02-08, 21:25
בולם אחורי?
איזה? מקורי? תנסה במכשילי תנועה בת"א.
משופר? תחליפי? לא חסרות חנויות חלקי חילוף שמחזיקות בולמים תחליפיים או אפילו משופרים.

raanan
18-02-08, 21:33
אז זהו בדקנו את האוטו והציריה הימנית דפוקה.. ( האמת זו מסקנה שהסקתי אחרי עליית שימשון ברמות מנשה בשבת האחרונה). אגב איפה אפשר לירכוש בולם אחורי לויטארה 96 ...ניגמר לסוכנות בחיפה ..דיי דחוף אז אם יש למישהו מושג בבקשה לשתף.

גם הבולם החדש שתרכוש (מקורי) לא יחזיק הרבה זמן מעמד , בגלל ההגבהה !
אתה צריך בולם עם פתיחה יותר גדולה.
חוץ מזה, מחליפים זוג בולמים.

רענן

דותן ברוידא
19-02-08, 05:35
גם הבולם החדש שתרכוש (מקורי) לא יחזיק הרבה זמן מעמד , בגלל ההגבהה !
אתה צריך בולם עם פתיחה יותר גדולה.
חוץ מזה, מחליפים זוג בולמים.

רענן
יש מצב שישי לנו אי הבנה סמנטית קלה ...אני היתכוונתי לבלם (ברקס) אחורי. אולי זה מסביר למה המוסכניק שלי אמר שאין להשיג מקורי בסוכנויות. את המשאבה עזר של הבולם יש אבל התוף אין...לזה יש תחליפי טוב או ללכת אם הצעת המוסכניק לשלוח לבעל מיקצוע להדבקה ושיפוץ..? בבקשה עזרה טסט אמור היה להיות אתמול..

Viper
19-02-08, 07:42
זו לא אי הבנה סמנטית....
יש בולם- .Shock Absorber
יש בלם- Brake.

אתה מחפש מה בדיוק? את הדראם?
בדקת האם ניתן לחרוט אותו?

דותן ברוידא
19-02-08, 10:52
זו לא אי הבנה סמנטית....
יש בולם- .Shock Absorber
יש בלם- Brake.

אתה מחפש מה בדיוק? את הדראם?
בדקת האם ניתן לחרוט אותו?

בוקר טוב..

אז מה שאני מחפש זה בלם אחורי. הבעלים הקודמים אילתרו בורג/פין יעודי שתפס את הדראם למקום עקב כך נוצרה שחיקה לא טיבעית של הרפידות בפרט והמכלול בכלל. המוסכניק שלי הציע לשלוח את הבלם לחריטה/הדבקה..או משהו בסיגנון. בשורה התחתונה כבר לא מחזיקים דגם בלם כזה במלאי. השאלה שלי : האם שיפוץ הבלם שווה ערך או בקירוב למקורי ואם לא איפה אפשר להשיג חלופי או יותר טוב מקורי..
תודה מראש דותן...

idan_c
19-02-08, 11:08
בוקר טוב..

אז מה שאני מחפש זה בלם אחורי. הבעלים הקודמים אילתרו בורג/פין יעודי שתפס את הדראם למקום עקב כך נוצרה שחיקה לא טיבעית של הרפידות בפרט והמכלול בכלל. המוסכניק שלי הציע לשלוח את הבלם לחריטה/הדבקה..או משהו בסיגנון. בשורה התחתונה כבר לא מחזיקים דגם בלם כזה במלאי. השאלה שלי : האם שיפוץ הבלם שווה ערך או בקירוב למקורי ואם לא איפה אפשר להשיג חלופי או יותר טוב מקורי..

תודה מראש דותן...

אתה יכול לשפץ אין עם זה בעיות בד"כ... איפה אתה מטפל? אני מאיזור הקריות , אנחנו קרובים.

דותן ברוידא
19-02-08, 14:17
אתה יכול לשפץ אין עם זה בעיות בד"כ... איפה אתה מטפל? אני מאיזור הקריות , אנחנו קרובים.

אז ככה אני עברתי 4 מוסכים עד האחרון והוא באמת מוסך ברמה גבוהה מבחינה טיפול בך בלקוח והכי חשוב ברכב. המנהל הוא פרפקציוניסט לגמרי. אין לעגל פינות רק מקורי עולה על האוטו ( ברור שחלקים מסויימים הם מקוריים ועולים חצי מהמחיר כי אין להם חותמת של החברה) ולא בהכרח זה אם החותמת.
ותקלות מאתרים ולא ישר מחליפים תאמין לי ראיתי הכול.. בקיצור אם אתה בקטעים של להשקיע תן גז למוסך בקיבוץ יפתח. אין מצב בעולם שלא תצא מרוצה. אני שם את הויטארה שלי כערבות...
תגיד מה אם הבעיה אצלך ניפתרה סופית...?

idan_c
19-02-08, 14:55
אז ככה אני עברתי 4 מוסכים עד האחרון והוא באמת מוסך ברמה גבוהה מבחינה טיפול בך בלקוח והכי חשוב ברכב. המנהל הוא פרפקציוניסט לגמרי. אין לעגל פינות רק מקורי עולה על האוטו ( ברור שחלקים מסויימים הם מקוריים ועולים חצי מהמחיר כי אין להם חותמת של החברה) ולא בהכרח זה אם החותמת.
ותקלות מאתרים ולא ישר מחליפים תאמין לי ראיתי הכול.. בקיצור אם אתה בקטעים של להשקיע תן גז למוסך בקיבוץ יפתח. אין מצב בעולם שלא תצא מרוצה. אני שם את הויטארה שלי כערבות...
תגיד מה אם הבעיה אצלך ניפתרה סופית...?

אצלי הבעיה נפתרה נכון לעכשיו תודה לאל :)
אני מקווה שיהיה לי קצת שקט בקרוב... בכל אופן הוחלף לי מיסב כפול ושופצה לי הבוקסה של הצירייה, משהו מברונזה אם אני לא טועה...
ואם אני זוכר נכון אמרת שיש לך רעש מהגיר? אצלי גם יש רעש בהילוכים 3+5, לא משהו חריג אבל קיים רעש עדין ...

דותן ברוידא
19-02-08, 18:18
אצלי הבעיה נפתרה נכון לעכשיו תודה לאל :)
אני מקווה שיהיה לי קצת שקט בקרוב... בכל אופן הוחלף לי מיסב כפול ושופצה לי הבוקסה של הצירייה, משהו מברונזה אם אני לא טועה...
ואם אני זוכר נכון אמרת שיש לך רעש מהגיר? אצלי גם יש רעש בהילוכים 3+5, לא משהו חריג אבל קיים רעש עדין ...

כן הרעש אצלי עדין קיים.. החלפתי שמן בגיר והרעש פחת ממש אבל אני לא מרוצה עד שהוא לא יהיה שקט לחלוטין אז אני מחליף לו אוקולונים בידית ואם זה לא יעבוד נחסוך לשיפוץ גיר.
אני בדרך הבטוחה לויטארה 96 הכי חדשה (לא כולל פנים) מכנית שקיימת בארץ.:smile:

-->