PDA

צפייה בגרסה מלאה : אולי מישהו מכיר? זיהוי סמוראי.

gil_dkl
16-02-08, 21:31
היי, שבוע טוב לכולם.

אני מתעניין בקניית סמוראי סגור. מצאתי משהו אבל אני קצת חושש...

בעבר כבר נפלתי בנושא (למרות בדיקה ע"י גורם מוסמך ומומחה) ולכן הפעם אני זהיר פי כמה.
כמובן שגם הפעם לא אוותר ואקח את הכלי לבדיקה אצל מישהו שמתמחה בתחום.

אשמח אם מישהו מכם אשר מזהה את הג'יפון המצולם יוכל להגיד לי מס' פרטים שהוא יודע והבעלים לא כל כך מעוניין לספר לי עליהם...

בתודה מראש.

gil_dkl
16-02-08, 21:33
אה...?!

משום מה התמונה המצורפת לא עלתה (למרות שהיא לא "שוקלת כלום").

אשמח לדעת כיצד ניתן לצרף תמונות והפעם שהן באמת יעלו...:)

שוב תודה, ושבוע טוב.

adam12345
17-02-08, 00:20
יש לך אפשרות כשאתה מפרסם הודעה, ללכת ל'נהל צירופי קבצים' ושם להוסיף תמונה. או להעלות את התמונה לאיזה שהוא אתר כמו זה שלמטה, ואז ללכת לאפשרות של'הכנס תמונה' או אפשר גם 'הכנס לינק' ואז להעתיק את מקום התמונה ולהדביק במקום המתאים.

http://www.2send.us/

gil_dkl
17-02-08, 05:36
תודה.

מצ"ב התצלום.

יום טוב

yehudap9
17-02-08, 06:19
אל תגיד לי הרכב הנ"ל מודל 97 משהו כזה? אם כן זה רכב שהיה מהשכרה ולפי מה שראיתי כשבדקתי אותו לפני כמה שנים הוא עבר תאונה מאחורה..ייתכן שזה לא אותו הרכב אך בדוק היסטוריה שלו..היה מ"קל אוטו"השכרת רכבים אם אני לא טועה

idanw
17-02-08, 06:40
זה לא מודל 97...

airzax3
17-02-08, 07:29
מהתמונה נראה שהרכב עומד במגרש-מה שמגדיל את הסיכויים שלך ליפול פעם נוספת...
נסה לחפש סמוראים פרטיים שטופלו באהבה -עד כמה שידוע לי לא חסרים כאלה.

gil_dkl
17-02-08, 11:41
תודה לכל מי שענה עד כה.

מדובר בשנת 94, יש 3. מה שעוד קוסם לי זה שהוא עם מזגן. נראה לי סיוט באוגוסט במידבר בג'יפ סגור עם חלונות מניאטורים. (ובנתיים אני מעוניין בסגור!).

לגבי ההשכרה,באתר זה,קראתי שצריך לעשות סוויץ' בראש.לא מדובר בפריווט ולכן לא משנה איזה יד או כמה קילומטראג' עבר העיקר איך טיפל בו הבעלים האחרון. לא כן?

idanw
17-02-08, 12:23
יש עוד כמה סמוראים עם מזגן... חפש טוב!
רכבים (ברוב המקרים) מגיעים לסוחרי רכב בגלל שהבעלים שלהם לא הצליחו למכור אותם, משמע, כי מצבם לא מזהיר! במיוחד במקרה של הסמוראי שמבוקש מאוד בימים אלו... אני לא הייתי מסתכל לכיוון של הרכב ורק בגלל שלא חסרים כאלה למכירה..
בקשר לרכב מהשכרה.. זה נכון שחשוב לבדוק את המצב הנוכחי שלו, ויש סיכוי שעבר שיפוץ משמעותי מאז תקופת ההשכרה (שבטח הייתה בשנה - שנתיים הראשונות לחייו).

בהצלחה!
עידן

yoav
17-02-08, 14:16
כאחד שמכר את הסמוראי שלו- מאוד מוזר לי שהנ"ל במגרש מכוניות.
לגבי בעלות קודמת ע"י חברה- גם שלי היה בידיים הראשונות של חברה- ואח"כ בידיים פרטיות- והוא היה במצב מצוין , בהשוואה להרבה סמוראים אחרים בני גילו- פשוט כי כל בעליו היו אנשים מבוגרים שלא חסכו עליו ולא "התחרעו" עליו- והשקיעו בו כל טוב תיקונים בחלפים מקוריים ושיפורים איכותיים (ויקרים), להבדיל מלא מעט סמוראים שאולי היו להם רק 3-4 ידיים פרטיות, אבל היו אלו ידיים צעירות עם תקציב מוגבל, וטופלו בהתאם... (באהבה- אבל בתקציב נמוך..)
קל מאוד למכור בימינו סמוראי, שבוע אחרי פרסום המודעה ביד 2 הרכב כבר לא היה, במחיר הוגן ובלי בעיות. מבול הטלפונים לא הפסיק תקופה ארוכה אחרי.
אם רכב מבוקש מגיע לסוחר- צריך לשאול למה.
אם במגרש מסכימים שתיקח לבדיקה- גש איתו לאחד מהמוסכים שמתעסקים עם סמוראי (מורי, דוד וכו')- ובקש חוו"ד.
אם הם לא מסכימים...NEXT

gil_dkl
17-02-08, 17:58
שוב תודה לכולכם.

אני מודע למצב השוק של הרכב ואני מודע לעיניין המגרש.כמו כן, אני מודע היטב לכך שבתחום המדובר "היחפזון מן השטן"!

בעל המגרש אכן מוכן שאקח את הרכב לבדיקה לכל מקום שאבחר. כבר יצרתי קשר עם מורי.
פשוט לפני שאני רץ להוציא כסף עבור בדיקה, אולי בעצם חבל על הזמן שלי, של אדון מורי הנכבד ועל 250 ש"ח.
מה גם שלמדתי על בשרי שבבדיקה לא תמיד מוצאים הכל:(

אומנם אני רוצה רכב אבל מוכן לחכות על מנת למצוא כלי שמור ובמחיר הוגן. מצד שני אני לא רוצה לפספס הזדמנויות.

ושוב תודה.

-->