PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה עם קינג קצר דיזל גיר ידני

שיצו
19-02-08, 21:30
יש לי שאלה העם מישהו פה ניתקל או יש לו קינג דיזל קצר שנת 2001 גיר ידני לא אוטומט

שיצו
26-02-08, 21:46
אין פה מישהו שניתקל בגיפ כזה כי אני צריך לשאול משהו בקשר עליו

גיא
26-02-08, 22:37
יותר עדיף
שאם יש לך שאלה ... פשוט תשאל אותה ...

במקום לחכות שמישהו מומחה יבוא ...

שיצו
26-02-08, 23:19
דוד שלי קנה קינג קצר גיר רגיל ומשום מה הטורבו לא עובד כמו שצריך והגיפ לא סוחב כמו קינג אוטומט ובחברה אמרו לו שככה צריך להיות ורציתי לדעת עם זה נכון או שהחברה סתם מנסה לנפנף אותו

חנן-ג'יפולוג
26-02-08, 23:30
מתחברים למחשב דיאגנוסטיקה. מבצעים נסיעת מבחן שבה בודקים מהו לחץ הטורבו המקסימלי שהמנוע אמור להגיע אליו. אם הגיע, יופי, עוברים לבדוק דברים אחרים, אם לא הגיע, בודקים למה. אין שום סיבה להסתמך על מלים ועל הרגשות סוביקטיביות.

קיד
27-02-08, 21:27
ובחברה אמרו לו ....או שהחברה סתם מנסה לנפנף אותו
מי אלה בדיוק החברה?
למוסכים יש שם, ולבדיקות יש שם, ולבדיקות יש תוצאות שניתן לקבל אותן בכתב.
בברכה,
קיד.

אברמלה
28-02-08, 09:02
דוד שלי קנה קינג קצר גיר רגיל ומשום מה הטורבו לא עובד כמו שצריך והגיפ לא סוחב כמו קינג אוטומט ובחברה אמרו לו שככה צריך להיות ורציתי לדעת עם זה נכון או שהחברה סתם מנסה לנפנף אותו
נו בבדאיי לא יסחוב טוב עם יש בעייה עם הטורבו. עכשו מה שייך גיר רגיל או גיר אוטומאטי עם יש בעייה בטורבו??

שיצו
28-02-08, 15:07
אני מדבר על מוסך מורשה של מיצובישי באשקלון שדיברו עם המהנדס של החברה שיושב בתל אביב והוא אמר להם שככה זה הסכיבה של הגיר רגיל והוא לא רואה בעיה אבל משום מה האוטומט עדיין סוכב יותר טוב מבדיקה עם כמה
ויש הבדל בכך שהטורבו פועל שונה עם כול הילוך בגיר רגיל לא מבין למה אבל ככה זה

קיד
28-02-08, 21:31
אני מדבר על מוסך מורשה של מיצובישי באשקלון שדיברו עם המהנדס של החברה שיושב בתל אביב והוא אמר להם שככה זה הסכיבה של הגיר רגיל והוא לא רואה בעיה אבל משום מה האוטומט עדיין סוכב יותר טוב מבדיקה עם כמה
ויש הבדל בכך שהטורבו פועל שונה עם כול הילוך בגיר רגיל לא מבין למה אבל ככה זה
שלום שיצו,

מוסך מורשה באשקלון אינו "החברה". זהו עסק פרטי לחלוטין.
עודד זינו מהנדס "החברה" יושב בראש העין, ובוודאי שאינו נותן תשובה טלפונית פרטנית לגבי רכב מסויים "שככה זה הסכיבה" משום: א' אין בדיקה טכנית הנקראת בדיקת סחיבה. ב' הוא מספיק מקצוען בשביל לא ללמד שחיה בהתכתבות, קרי לא לבחון רכב דרך הטלפון.
המוסך ללא עזרתו של מהנדס "החברה" יכול לבצע בדיקת גידוש, ולהשוות אותה לנתוני היצרן הנמצאים בספרות המקצועית. לאחר מכן יוכל המוסך לספק תשובה חד משמעית לגבי ביצועי המנוע.
במידה ואתה חושב שבזמן "פתיחה" ברמזור, רכב אוטומט "לוקח" אותך, אז אתה צודק. הסיבה לכך אינה שינויים במנוע בין הדגמים, אלא פטנט מיושן הנקרא ממיר מומנט.
בברכה,
קיד.

tooshey
28-02-08, 22:09
שלום שיצו,

מוסך מורשה באשקלון אינו "החברה". זהו עסק פרטי לחלוטין.
עודד זינו מהנדס "החברה" יושב בראש העין, ובוודאי שאינו נותן תשובה טלפונית פרטנית לגבי רכב מסויים "שככה זה הסכיבה" משום: א' אין בדיקה טכנית הנקראת בדיקת סחיבה. ב' הוא מספיק מקצוען בשביל לא ללמד שחיה בהתכתבות, קרי לא לבחון רכב דרך הטלפון.
המוסך ללא עזרתו של מהנדס "החברה" יכול לבצע בדיקת גידוש, ולהשוות אותה לנתוני היצרן הנמצאים בספרות המקצועית. לאחר מכן יוכל המוסך לספק תשובה חד משמעית לגבי ביצועי המנוע.
במידה ואתה חושב שבזמן "פתיחה" ברמזור, רכב אוטומט "לוקח" אותך, אז אתה צודק. הסיבה לכך אינה שינויים במנוע בין הדגמים, אלא פטנט מיושן הנקרא ממיר מומנט.
בברכה,
קיד.

תגיד,
אם נגיד מחר אני מפרק את ממיר המומנט מהטרופר,ונגיד אני שם אותו בברלינגו, זה ישפר את "הסכיבה" בברלינגו?
פשוט יש איזה קינג ידני שאני מת לתת לו בראש ברמזור....

טושי

שיצו
02-03-08, 21:39
לא קשור להביא בראש לאוטומט ברמזור פשוט נסענו ען אוטומט ועם שלו והסכיבה שונה לגמרי ואתה גם רואה הבדל עם אתה שם הילוך ומביא גז יש הבדל בין הטורים בכול הילוך ולא אני דברתי עם המהנדס ולא דוד שלי המכונאי הראשי של המוסך אמר שדיבר איתו (לא יודע עם ה נכון או לא).
ומה קשור ממיר מומנט לסכיבה יותר טובה?
ולמה יש את זה באוטומט ולא בגיר רגיל?

חנן-ג'יפולוג
02-03-08, 22:42
השרשור הזה הפך להיות בדיחה מתגלגלת, אבל מכאן והלאה רק תגובות רציניות בבקשה. גם של השואל וגם של הגולשים.

שיצו. את התגובה הבאה שלך תעביר בבקשה בSPELLER של WORD ותעלים ממנה שגיאות כתיב ומשפטים ללא פיסוק וניקוד. בצורה שבה התגובות שלך נכתבות הן מפגינות זלזול בגולשים ובמי שרוצה לענות לך. אתה לא גולש חדש כאן ואני מופתע שצריך להעיר על זה, אבל בלית ברירה, תגובות נוספות בסגנון הזה יימחקו.

glam
06-03-08, 16:38
ירייה באפלה אבל נסה לבדוק את egr מחלה די נפוצה בקינג....
מניסיון לצערי...

שיצו
06-03-08, 18:53
ירייה באפלה אבל נסה לבדוק את egr מחלה די נפוצה בקינג....
מניסיון לצערי...
מה זה egr ?

שיצו
10-03-08, 22:38
טוב ניפתרה הבעיה.
הבעיה הייתה קורוזיה באחד השקעים של אחד החיישנים שבגיר

-->