PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפאי\גמד חדש לגמרי קורה לעזרה בבדיקת סמוראי, ממש ממש מודה למי שמגיב

ניקיטה
22-02-08, 19:25
שלום לכולם, הנני ג'יפאי חדש לגמרי, אני צריך להצתרף עליכם ביום ראשון, וזה בתנאי שאקנה את הסמוראי שלי, זה תלוי גם בתגובתכם, לכן אני ממש מבקש להגיב לשתי שאלות הבאות:
1 ראתי שמן על הקלץ' אין נזילה, אבל ראיתי שהאוטו מזיעה בחיבור הקלץ' אל המנועה. האם זה קריתי?
2 בנסיעה 4על4 שמעתי רעש שהבהיל אותי מתיבת ההעברה או הסרן הקדמי. האם זה תקין?

3 ממש תודה לכולם מראש.

גיא
22-02-08, 22:43
לגבי ההזעת שמן .. אני לא יודע אבל אולי מחזיר שמן אחורי במנוע. יש צורך לפרק את הגיר בשביל זה.

לגבי הרעש .. תתאר או תנסה לתאר יותר בפרטים כולל מתי בדיוק זה קרה ומה עשית באותו הזמן.

ברור לך שאין אפשרות להבין כלום ממה שכתבת .. נכון ?

asafk
23-02-08, 00:40
לגבי 1 - אם יש שמן על המצמד ברמה שהוא מחליק, או אפילו ברמה שרואים את השמן- ככל הנראה לפניך החלפת מחזיר שמן.
לגבי 2 - האם זה תקין שנבהלת? אני לא מכיר אותך וממה אתה נבהל בד"כ. או שאתה מתכוון לרעש. אז התשובה היא כנראה לא. כיצד איתרת את מקור הרעש? האם הרעש רק בנסיעה או גם בעמידה? יאללה... שפוך מידע.

אסף.

ניקיטה
23-02-08, 16:28
ממש תודה על התגובה, תחלס לא בדיוק נבהלתי, אלה אינני מכיר את הרעש שקיים בכל מקרה כאשר אתה נוסעה 4על4. עוד דבר אין נזילות לא מהסרנים ולא מתיבת העבררה.
והרעש אך ורק בנסיעה עצמה ב4על4, ולא מהשהו שעושה קנאקים\קליקים, בקיצור רעש אחיד כמו של מקדחה.
אסמח מאוד לקבל את תגובתך, אם הצלחתה להבין מהשהו אסף.

נימי
23-02-08, 21:06
מבלי להכיר את הסוזוקי כלל, הייתי מתחיל מהחלפת שמן במיכלולים, טרנספר, גיר וסרנים גם אם לא יסדר את עיניין הרעש זה רק יועיל

ניקיטה
23-02-08, 22:22
תודה נמרוד אחרי שאני קונה אני באמת אתחיל מזה.

גיא
23-02-08, 23:05
לא הבנתי למה בכלל לקנות אוטו עם בעיות כל כך חריפות ?

נמרוד
25-02-08, 07:43

מי אמר שהבעיות חריפות? או לא? נכתב בו על נזילת שמן באזור הקלאץ' שהיא סביר להניח מחז"ש מנוע אחורי, והוא לא ימצא הרבה רכבי שטח ישנים ומשומשים בלי נזילה כזאת. ולגבי הרעש? אי אפשר לדעת מהתיאור על מה מדובר אם בכלל.

ניקיטה - קראת את המדריך הזה (http://www.jeepolog.com/151.html)?

האם נהגת על עוד סמוראים מלבד הסמוראי הנדון?

תן פרטים כלליים יותר - איזה שנתון, דגם, מחיר, מה המצב הכללי?

שמוליקו
25-02-08, 08:49
לא אמור להיות רעש בנסיעה משולבת 4X4
הייתי בודק יותר לעומק את נושא הרעש.
תיקח את הרכב למישהו שמכיר גמדים ויוכל לחוות דעה.
לומר לך מה גורם לרעש דרך האינטרנט , שקול ללימוד שחיה דרך האינטרנט.
אישית הייתי פוחד להכנס למיים אח"כ.
בכל מקרה בהצלחה :)

גיא
25-02-08, 09:33

אתה מכיר, נימרוד, בדרן אחד שגר בצפון ( בלי שמות ) שקנה סמוראי עם רעש וגרר את זה עד שמכר .. אחרי זה היה לו היילקס עם סרן קידמי טיפה לא בסדר שעלה המון ...
וכו' ...

בבדיקת רכב, כששומעים רעש לא ברור .. וברור לגמרי שלבן אדם אין את הנסיון לדעת שזה משהו קטן או לא. שיעזוב !
יש עוד סמוראים.

זה יכול להיות שלא סגר את הלוקר עד הסוף ויכול להיות גם שהצלב שם תפוס. אבל איך אפשר לדעת את זה בשלט רחוק ?!

AvigdorAharon
25-02-08, 22:43
ואולי בכלל הבחור שילב ל 4L?

מזכיר לי את זה שלמד שחיה בהתכתבות אצל מציל ידוע...

אביגדור

ניקיטה
27-02-08, 10:53
חברים תודה על התגובות, בסוף קניתי את הג'יף ועוד סמוראי הולך לרדת לשטח.

בדקתי 20 אלף פעם, והתיעצתי, הנעה במצב סביר ביותר, כבר עברתי איתו 300 קילומטר.

ומיצינו את העיניין שוב פעם תודה לכולם.

-->