PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעיון חדש עלה במוחי

סוזי המשתוללת
12-03-04, 17:47
רעיון שיסייע לכולנו לחסוך כסף וזמן
לכל סוג רכב נרכז מידע רלוונטי כגון מומנטים לחיזוק ברגים מספרים של חלקים מקוריים על מנת לחפש תחליפי למשל מייסבים שעליהם מוטבע מספר שניתן לחפש על פיו בחנויות יעודיות וכו'
ניתן גם לרכז חלקים שהתבלו וכך לקבלם "ממאגר" איזורי כלשהו על מנת לרכוש תחליפי עוד לפני הפירוק של הרכב
בכך ניתן לחסוך זמן שבו הרכב מושבת וכסף שכן יש מספיק זמן לחפש תחליפי (אין לחץ זמן )

סוזי המשתוללת
12-03-04, 17:50
ניתן לשפר עוד יותר את השירות על ידי פרסום שמות של חנויות חלפים כתובת וטלפון

סוזי המשתוללת
17-03-04, 13:30
אין תגובה ?
מה הרעיון עד כדי כך גרוע ?
הרי המידע הזה יוכל לחסוך לנו המון זמן ועוד יותר כסף
תתאמצו קצת - לפחות תגיבו

נמרוד
17-03-04, 15:29
כשאתה כותב "נרכז" למי בדיוק אתה מתכוון?

אם אתה מתכוון שמישהו (אותו מישהו מהאוהל בטירונות) יעשה את זה, אז קדימה, תתחיל.

האמת היא, שהדבר הזה קיים, ונקרא פורום.

t_uri
17-03-04, 16:33
לא נמרוד. שמוליק מדבר על זה שכשאתה מחליף מיסב לציריה אחורית, תשמור אותו (או תיתן אותו למישהו שיחזיק אצלו מאגר חלפים בלויים) וכך יוכל הבא אחריך לדעת איזה חלקים הוא צריך ולחסוך את הזמן שהרכב מושבת. הדוגמא הספציפית של מיסבי ציריה היא לא רלוונטית כי הינוביץ' (לצורך העניין) יודע בדיוק מה לתת לך, אבל זה העיקרון.

אני לא יודע כמה זה נעבוד (צריך משהו שיתנדב להיות מחסנאי - בעיקר בהיבט של מקום איכסון) אבל זה אחלה רעיון.

אולי, אם העיניין הזה יתפוס, נוכל לארגן רשימה מסודרת שתתעדכן לעיטים במלאי הדוגמאות.

אנחנו משתפים את הכלים שלנו. לא?

אורי טל.

נמרוד
17-03-04, 16:42
אוקי. כנראה שלא ירדתי לסוף דעתו של שמוליק. מצטער.

אני חושב שהדרך הראלית לעשות כאלו דברים היא שכל מי שנתקל בבעיה ופותר אותה, יכתוב בפירוט איפשהו בפורום בצורה כזאת שניתן יהיה לאחזר את המידע בקלות בחיפוש. אם יש מתנדבים לרכז מידע רלוונטי עבור כלי רכב מסויים כדי לפרסם כתבה בגוף האתר, אני מאד אשמח, זה מקובל ומבורך באתרים בחו"ל - מאנשים כאלו שהשקיעו מזמנם בתיעוד אנחנו הרי לומדים את רוב מה שאנחנו יודעים. זו היתה גם המטרה מספר אחת בהקמת ג'יפולוג.

eliv1
17-03-04, 18:14
מבחינת אחסון החלקים באופן מסודר במחסן, אין לי בעיה... בלי עין הרע יש לי מספיק מקום...

אדי
17-03-04, 18:19
אני יכול להוסיף שרשימת טלפונים שימושית יכולה רק להועיל ...

-->