PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'ימני לפני קנייה+אבזור

chiefos
26-02-08, 11:29
שלום רב
אני חדש בפורום.
אבא שלי מעוניין בג'יפ קטן, אז החלטנו ללכת על הסוזוקי ג'ימני. הייתה התלבטות בין האוטומט לידני, ואחרי חיפוש בפורום, וכל התגובות, הוחלט ללכת על אוטומט.
אבי מעוניין בדגם עם כל התוספות שזה, פנסי ערפל, הגה מעור,מגנזיום וכו'.
השאלה שלי האם כל זה מפריע במשהו כאשר נמצאים בשטח?
לדוגמא: האם פנסי הערפל יסדקו בפגיעה בפגוש במעבר בשטח, ההגה מעור סתם מפריע וכו'.

תודה מראש.

Tzvika-Pick
26-02-08, 12:17
בשביל מה ג'ימיני כשיש בבית פיג'ו 205 אדומה? :-D

ככל שיש יותר פלסטיק וקשקושים יש יותר סיכוי לשבור ולהשאיר משהו בשטח.

chiefos
26-02-08, 12:34
בשביל מה ג'ימיני כשיש בבית פיג'ו 205 אדומה? :D

ככל שיש יותר פלסטיק וקשקושים יש יותר סיכוי לשבור ולהשאיר משהו בשטח.

אתה נמצא בכל מקום, הא ;) . מתגעגע אליה?

הגיע הזמן לרדת קצת לשטח, אז החלטנו על הג'ימני.

Tzvika-Pick
26-02-08, 19:31
אני רק איפה שחשוב.
לגבי המתגעגע - בהחלט. זה אחלה רכב.

אחלה בחירה הג'ימיני.
חדש או יד שנייה?

איציק - 4X6ZH
26-02-08, 20:03
כדאי להקפיד שההגה יהיה מעור זה אביזר בעל חשיבות
לרכבי שטח .
תנסה לברר אולי אפשר לקבל את ההגה בציפוי עור בסגנון זלמנסון
איציק

OFF-RoaD
26-02-08, 20:40
איציק למה אתה תוקף ככה? מה קרה? זה פורום המתחילים, ואם אתה לא יכול לסבול שאלות של פחות ממכונאים, אל תיכנס אליו. זה בהחלט לא מזמין לגלוש ולהיכנס לתחום כשאתה מקבל תשובות כאלה. מניסיון.

ולענייננו, בגדול זה לא אמור להפריע לך יותר מדי, כל הפינוקים האלה, בטח שלא ברכב חדש. החלטה שלך - כספית בעיקר.

chiefos
28-02-08, 08:13
אתמול הלכנו לעשות נסיעת מבחן על הג'ימני ובהמשך לקנות אותו כחדש, ובמקרה ראינו שם ג'ימני 2008 יד ראשונה שעבר 2600 ק"מ, הדגם המאובזר למכירה, אז קפצנו על המציאה. חוץ מכמה שריטות קטנות בכנפיים הרכב מושלם.
הרכב עלה על הכביש לפני כחודשיים ע"י בן אדם מבוגר ואז הוחזר על ידו לחברה לפני כמה ימים בטענה שהוא קטן מדי- אז הוא לקח בטרייד-אין את הsx4, לך תבין.
אחרי מיקוח לא קטן, לקחנו את הרכב בהרבה פחות מהמחירון ובפחות ממה שהוא עולה כחדש.
בימים הקרובים אנחנו ניסע לאסוף אותו.
תמונות בהמשך:D

גיא
28-02-08, 09:52
תתחדשו !

סעו בזהירות ... ותזכרו .. שהשריטה הראשונה היא הכי קשה ! אחרי זה .. הכל יותר קל :-)

asafk
28-02-08, 12:24
לשטח- קונים את הדגם הכי פחות מאובזר. חלונות חשמליים זה יופי, אבל פנסי ערפל נשברים. כבר קניתם, אז תתחדשו, אבל לפני הכניסה הראשונה לשטח, אני ממליץ לפרק מה שעתיד להישבר- שים במחסן וכשתמכור תרכיב חזרה ותוכל לומר "לא ראה שטח" ;-)

אסף.

chiefos
28-02-08, 12:47
שים במחסן וכשתמכור תרכיב חזרה ותוכל לומר "לא ראה שטח" ;)

אסף.

רעיון טוב, לא חשבתי על זה:) .
פשוט לקחנו את המאובזר, מכיוון שהוא הייה במחיר מציאה.

OFF-RoaD
28-02-08, 18:34
כמה אחוז מהזמן הרכב הזה יסע בשטח? 5? גם זה בלחץ. אולי פנסי ערפל זה לא כל כך אינדיקציה, אבל פינוקים ואבזורים פנימיים, וכמה שיותר חשמלי יותא מפנק, מועילים מאוד בכביש.

ותכף יבואו נביאי הזעם ובראשם איציק ויזעקו פה על מפלצות מוצצות ומחשבים שמסרבים למלא פקודות, ואני אומר ש:
1. זה יכול לקרות גם בדגם הפחות מאובזר.
2. הבחור קנה מפלצת מוצצת, כדי להתפנק ולהינות מהאוטו בראש ובראשונה. יש לזה מחיר, אבל באותה מידה יכולנו כולנו לסוע בוואז ולסבול (או לפחות פחות להינות. בכל זאת יש איזו שריטה) מכל שניה על הכביש.

asafk
28-02-08, 20:12
כל האבזור שבפנים- וואלה, נכון.
כל האבזור החיצוני - מה זה משנה האחוזים של הנסיעה בשטח? מספיקה אבן אחת (100% של אבן) בשביל לשבור מדרגת צד מפלסטיק או פנס ערפל.

אסף.

-->