PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך אפשר להגביה את בית הדיפרנציאל (ביצה) בשברולט סילברדו?

aharon_a2
02-03-08, 21:40
איך אפשר להגביה את בית הדיפרנציאל (ביצה) בשברולט סילברדו?
-אין אפשרות לא מצד היצרן ולא מצד הרישוי להגדיל את קוטר הצמיג.

עידן מרציאנו
02-03-08, 23:16
אם אין אפשרות לשנות את גודל הצמיג אז גם אין אפשרות להגביה את הביצה,מה שכן אפשר זה למגן את הביצה ובכך לשפר את השרידות שלה(אם זו המטרה בכלל)

aharon_a2
04-03-08, 00:47
תודה!

tooshey
04-03-08, 01:17
קדמי או אחורי?

להגביה ביצה אחורית הכי פשוט ונכון ע"י הגדלת גלגלים.
ישנן עוד אופציות-
"גילוח " חומר מתחתית הביצה
החלפת סרן לאחר בעל פרופיל שונה
החלפה לסרן עם ממסרה נוספת בטבור

אופציות אלו כרוכות בשינוי מבנה ניכר,ולא נראה לי שזה מה שאתה מחפש.

לגבי ביצה קדמית
הכי פשוט זה למתוח את מוטות הפיתול-תקבל גובה סטטי על חשבון נוחות,מהלך מתלה לפתיחה ואורך חיים של הציריות.
אם זה לא מספיק,קיימים בארה"ב קיטים המחליפים גם נאקלים ומשולשים.
תקבל הגבהה של לפחות "6,אבל בשביל מה אם אינך מתכוון להגדיל גלגלים?

חפש באתרים האמריקאים,תמצא הרבה מאד חומר על הגבהת שבי למיניהם.

בברכה,טושי

aharon_a2
04-03-08, 12:40
גם קידמי וגם אחורי
אבל לא נראה לי שהרכב ישאר באחריות עם השנויים הללו
תודה בכל זאת

polar bear
23-03-08, 09:42
בהנחה שיש לך את ה GM14 הצף , זה עם הביצה המוגזמת לחלוטין, אז בהחלט יש לך מאיפה לגלח.

אין לי מושג בקשר לתוקף אחריות...אבל מצד שנים אתה שואל שאלה שלגביכל רכב אמורה לכלול שינוי כז או אחר ואז אתה אומר שאתה לא רוצה לעשו שינוי מחשש ש...

איש הצפון
23-03-08, 11:28
במקרה גם אני בדקתי השבוע את האפשרות להגביה את הסילברדו (2007) כשהתנאי היה שאחרי ההגבהה, הרכב יישאר כשר וחוקי לחלוטין מבחינת הרישוי (והביטוח - במקרה של תאונה) ומבחינת אחריות היבואן.

הופניתי ע"י המוסך שלי לסדנת שיפורים שאת שמה לא אפרט.

בעל הסדנא הציע לי לרכוש ממנו קיט הגבהה של 2 - 5 אינטש, ועלותו כולל עבודה - כמעט 20,000 ש"ח. בנוסף אמר לי הסדנאי שאחרי ההגבהה, רצוי שאחליף את הצמיגים לאחרים עם קוטר גבוהה יותר.

אני אשאר עם המיגונים (אספיר) הקיימים ברכבי ועם צמיגים התואמים את הרשיון.

מנסיון של יותר משנה, גם כך, הרכב עובר כמעט בכל דרך וגם כשהוא חטף פה שם פליקים בריאים באזורים מבולדרים, המיגונים עשו עד כה עבודה מצויינת.

נמרוד
27-03-08, 08:22
קיט של 2 אינץ' יהיה בלתי נראה ברכב כל-כך ארוך... 6-8 אינץ' זה המינימום בכלים כאלו. יש לך הרבה קיטים בחו"ל - אבל לא זולים, כי הם כוללים תת-שלדות קדמיות ונאבות חדשות, הרבה ברזל. לדעתי אין לך מה לעשות יותר מדי עד גמר האחריות, ואחר כך - השמיים הם הגבול... אני בטוח שעוד שלוש-ארבע שנים נתחיל לראות פורדים וסילברדואים מוגבהים ועוד עשר, כשהם יהיו ממש זולים, אלוהים ישמור :mrgreen:

-->