PDA

צפייה בגרסה מלאה : השולחן האולטמטיבי לרכבי שטח.התיעצות לפני קבלת החלטות.

רכס חיים
10-03-08, 21:12
היום בניתי לצורך שהייה בשטח שולחן לשימושי בגודל 54X60 ס''מ בגובה 40 ס''מ. תמונות שלו יעלו כאן באתר בהזדמנות הראשונה.

השולחן בנוי בצורה מאוד מתוחכמת,ולכן הוא מאוד יציב. החומרים שממנו הוא בנוי -צינורות פלדה ריבועיים מגולוונים -מבטיחים חוזק ואורך חיים של עשרות שנים.

שטח האיחסון שלו הינו מחצית רוחב השולחן על אורך השולחן ובעובי 6 ס''מ - זה הכל.

הוא מורכב במספר שניות ומפורק ב-3 שניות.

ועכשו לשאלה הקובעת:

מהו גודל השולחן שנחוץ לך בשטח?

אני מתכון לבנות שולחן קטן בערך במידות שבניתי 54X60 ושולחן גדול במידות 66X99.הגובה של שניהם יהיה 60 ס''מ.

האם יש לכם מידות אחרות שאתם מעדיפים?

משקל השולחנות הינו בין 4 ל-7 ק''ג ,תלוי בגודל.

עלות השולחנות יהיה לדעתי כ-250 שקל.הגדול כנראה 300. אבל הכל בלי כל חישוב כלכלי - סתם הערכה.

אני חושב שמצאנו את הפתרון הנכון לבעיה שרודפת אותי הרבה שנים.

מקווה לשמוע אותכם עם רעיונות יצירתיים.

ליאור מ
10-03-08, 22:39
אהלן חיים
הרעיון יצירתי מס' 1- תביא תמונה! עדיף מכל המילים.
הרעיון נשמע טוב.
כלקוח פוטנציאלי, מה שחשוב לי הוא:
משקל קל יותר
עמידות- שעוד שנתיים לא יתפרק כמו השולחן הסיני המעפן שיש לכולם פה
שלא יעשה רעש בזמן נסיעה
שיהיה ידידותי ובטוח לילדים גם במצב סגור וגם בפתוח
גימור יפה שיעשה חשק להוציא אותו בכל הפסקה
רצוי גם ספסל מתקפל יחד עם השולחן- זה יהיה ממש יתרון
המידות: הגובה הסביר כ 70 ס"מ. השולחן הקטן נראה לי קטן מדי. השני בסדר, אבל כבד...
המחיר סביר.
בהצלחה.

יוני5
10-03-08, 23:37
הי חיים,

1. 110X70

2. קניתי. ראה את זה כהזמנה עם התחייבות תשלום.

יוני5

רכס חיים
11-03-08, 03:47
התחלה טובה.

אני מכניס את התיכנון לסוליד-וורקס בכדי להתחיל לשחק במידות השונות,וכמובן גם במשקלים.

אני לא רואה בעיה דרמטית למשקל ,באם הוא יהיה קילו פחות או יותר, היות והרכב נושא אותו וההעברה מהרכב לשטח ממש קצרצרה.הרבה יותר חשוב הינה היציבות ואורך חיי המוצר שלעיתים ניקבעים על ידי אותו ק''ג נוסף.

אני מת להראות לכם תמונה ממנו. אולי אמיר קופץ למפעל?

מורי
11-03-08, 09:19
הי חיים,

1. 110X70

2. קניתי. ראה את זה כהזמנה עם התחייבות תשלום.

יוני5

+1

סוזי המשתוללת
11-03-08, 09:46
חיים מכיר את השולחנות פלסטיק המתקפלים עם הארבע כסאות build in ?
אלה שמוכרים בהומסנטר ב99 ש"ח ונשברים אחרי 4 שימושים ?
אז זהו שלי יש אחד כזה שעשוי ממתכת עם מושבים עשויים דיקט מצופה פורמאיקה
השולחן הזה מטייל איתי מאז שאני בן 6 ואני מתקרב בשבוע הבא ל40 :grin:
הוא טייל מהחרמון שבצפון ועד ראס מוחמד שבדרום והתחזוקה היחידה שביצעתי לו היה החלפת הניטים שחיברו את המושב לשלדה בברגים קודחים
תרצה להעתיק ? עליי
כשהוא מקופל הוא משהו כמו 50x100x15וזה כולל את ארבעת הכסאותוכשהוא פתוח הוא בגודל של 100x100
אני לא מהדחלילים ויושב עליו בקלות ובלי חשש :grin:

רכס חיים
11-03-08, 11:03
אני מכיר אותם והיה לי כזה שפחד היה לשבת עליו.

השאלה העקרונית בנושא ,זה האם שולחן וכיסאות-מושבים אינטגרליים זה הרעיון הנכון.לי ניראה שלא. לג'יפאים נחוץ שולחן נטו בעת הבישול ולזה המערכת הזו לא מתאימה.גם הכיסאות הצמודים לשולחן לא מאפשרים שימוש בכיסאות כבודדים לדברים אחרים. והכי חשוב - להעתיק מערכת כזו נדרשת עבודת תיכנון ממוחשבת בהערכה מינימלית של קרוב למאה אלף שקל כולל ההוצאות לניסויים הראשונים.מעבר לעובדה שזה יקח לפחות שנה ואולי שנתיים. ובסוף יתברר שיש על זה פטנט.

בבדיקה של המשקלים למוצר הסופי - השולחן הקטן ישקול 5.5 ק''ג והשולחן הגדול ישקול 8 ק''ג.

תודה על הפירגון בביצוע הזמנות לפני שראיתם אפילו תמונה.

יש לי במצלמה סט תמונות מסקרנות שיש להעבירן לפורום. מי מתנדב?

עודד זנטון
11-03-08, 11:15
חיים, זה כ"כ פשוט להעלות תמונות.
אני יודע שהציקו לך לא פעם בנושא, אבל תיכף יהיה פה מרד!
יש לך המון שירשורים שהתמונות הן אבני יסוד בהם והציבור נאלץ להמתין כל פעם מחדש.
זה גובל בשערוריה, למתוח כאן אנשים בצורה כזו...

יאללא אמיר, תלמד אותו כבר ודי!

עם חיוך והמון הערכה.
עודד

גיא
13-03-08, 14:18
תמונה !!
אני גם מחפש שולחן לשטח ..זאת הזדמנות.

רכס חיים
13-03-08, 15:55
היום מצאתי את הפרופילים הנכונים לשולחן בשני הדגמים שלו.החלטתי להוסיף גם שני דגמים של כסאות מתקפלים על בסיס אותו הפתרון,כך שניתן יהיה לרכוש גם סט שלם ולא רק שולחנות.

אנסה למצוא היום מישהו שיעלה את התמונות לאתר.

DoRoN
13-03-08, 16:31
http://i11.photobucket.com/albums/a161/Doron4x4/ThisThreadIsWorthless.jpg

רכס חיים
13-03-08, 21:13
הנה תמונות ראשונות

רכס חיים
13-03-08, 21:21
עוד כמה

airzax3
13-03-08, 22:40
הי חיים,
בתור אבא לילדה קטנה כמה הערות (יכול להיות שזה בגלל שמדובר באב טיפוס)
1 הפינות החדות -ביחוד בגלל שהפלטה דקה
2 לא ראיתי נעילה כשהשולחן פתוח-אם הבנתי נכון את צורת הפתיחה במידה והשולחן מתנדנד בגלל קרקע לא ישרה נוצרת במרכז השולחן גליוטינה.
3 הקושרת התחתונה נמוכה מדי ועלולה להפריע "לנעוץ" את השולחן או למקם אותו ע"ג קרקע סלעית.

Gilad
13-03-08, 23:13
נראה טוב אבל נראה לי שכדאי לנסות לחבר את הפלטה למסגרת איךשהו כך שתשאר שטוחה (אולי זויות שמרותכות מתחת לפלט ומתחברות למסגרת)

זה יכול לעצבן שבשולחן יש בליטות

בהצלחה
גלעד

רכס חיים
14-03-08, 04:00
תשובות להערות.

1. הבליטות של הניטים בשולחן באמת מעצבנות. היות ובייצור האמיתי הפלטה תהיה מדיקט איכותי מאוד מסוג בירצ' ליבנה פיני 4 או 5 מ''מ כל 12 הניטים יושקעו בדיקט ולא יבלטו כלל.

2.פינות הפלטה בדיקט תהיינה מעוגלות ברדיוס של 20 מ''מ - כך שהילדה לא תיפצע.זה גם הרבה יותר יפה.

3.אין צורך בנעילה היות וכל עומס נוסף על השולחן מלחיץ יותר את הפלטה ומייצב יותר את השולחן. היות ויציבות הרגליים הן במישור האנכי ואילו נעילת השולחן במישור האופקי - אין כל קורלציה בין היציבות של השולחן לבין הנעילה של הפלטה,והרגליים לא משפיעות כלל על היציבות.

4.נעיצה על קרקע סלעית אינה אפשרית בכל מקרה,ואילו בחול רך המוט התחתון האופקי מגדיל את היציבות.יותר חשוב - הזזת המוט למעלה גורמת אוטומטית להקטנת רוחב השולחן.

באותה הזדמנות אני חייב לומר תודה לאמיר שהגיע אלי עד הבית בכדי לספק את תאוותכם הבלתי נישלטת לתמונות.מעשית הוא הציל אותי מלהיות מבוקש.

חגי
14-03-08, 11:50
תשמור לי אחד גדול ,מתאים לי בול (גם המחיר) .

חגי.

רכס חיים
14-03-08, 14:13
חגי, ראה הענין כסגור.

הבעיה עכשו זה למצוא זמן תיכנות לייצור ממוחשב. כרגיל.

בשלב ראשון נייצר 10 שולחנות קטנים, 10 שולחנות גדולים , ו-20 שרפרפים תואמים לכל שולחן.

מי שרוצה לחוש את האב-טיפוס מוזמן לתאם פגישה.

מי שרוצה להרשם לכמות הראשונה - יכול לעשות זאת כאן,עד גמר ייצור סידרת 01,לפי הכמויות הנ''ל.

לכל מזמין באתר ניתנת הזכות לחזור בו לאחר שראה את המוצר גמור ,ללא צורך במתן כל הסבר שהוא.

מועד אספקה משוער מעל חודש.

נא להציע את גוון הצבע שבהם ניצבע את המוטות פלדה. הצבע יקבע לפי רוב המצביעים באתר.

נמרוד
14-03-08, 23:56
חיים אתה מכיר אותי, אני בדרך כלל מחכה קצת לגרסא השנייה או השלישית... אבל בכל מקרה הנה אני נרשם כבר לבטא, ובמילא אני חייב למצוא זמן להגיע אליך מתישהו בקרוב לטובת המשאבה... נראה שימושי מאד. מחזק את ההארות בנושאי בטיחות ותאימות לילדים קטנים.

KOOKE
15-03-08, 13:30
שולחן קטן אחד.

רגליים בצבע שחור לדעתי (לי זה מתאים לצבע האוטו ..)

ראה זאת כהזמנה והתחייבות לתשלום.

שלמה

דרור הראל
15-03-08, 17:53
חיים אני מאד אוהב את היצרתיות והראש שלך.אבל בנושא שולחנות,אני חושב שהיכולות שלך מוגבלות מול ביכולות של החברות שמיצרות במסה גדולה-ניתן להשיג שולחנות איכותיים יותר בעשרות מונים,קלים יותר,בטוחים יותר,"מתקפלים-יותר" ובמחירים זולים יותר.הבעייה שניתן להשיג אותם רק בחו"ל-בכל חיפוש בגוגל,תמצא עשרות סוגים של שולחנות מעולים.

חיים אתה כבעל עסק שעוסק לא מעט בתכנון ויצור ציוד מחנאות איכותי ומקצועי-אולי יש לך את היכולות ליבא שולחנות כאלו? יבואני הקמפינג לא מיבאים ציוד כזה,מאחר והם חוששים שלא יהיה להם שוק לשולחנות טובים בטווחי מחירים של 300-600 ש"ח-דיברתי על הנושא של יבוא ציוד קמפינג איכותי עם חלק מהם.

לי יש שולחן- שמתקפל למזוודה צרה וארוכה-ששוקל 6-7 ק"ג וכולל שולחן באורך של 120 ס"מ וכולל שני ספסלים שעל כל אחד מקום לשני אוכלים גדולים או שלושה ילדים-חוזק מבנה-ה125 ק"ג שלי(כיום פחות 25) התשתמשו בנוחות במשך 3 שנים בספסלים הנ"ל.
השולחן הנ"ל נמכר שנה שעברה בגרמנייה ב59 יורו,והוצע למכירה ב EBAY בפחות.

יש ביקוש אצל האנשים שמטיילים הרבה בשטח לציוד כזה איכותי-אולי הדרך הנכונה היא לארגן,רכישה משותפת עם תשלום מראש,דרך בית עסק שמסוגל לבצע יבוא.

דרור הראל

רכס חיים
19-03-08, 02:00
כרגיל - יש עיכוב בתיכנון הממוחשב ,מה שתמיד מאריך את מועדי הייצור.

יוש
01-04-08, 14:36
דוגמאות:

http://www.nextag.com/camping-portable-table/search-html

דרור הראל
01-04-08, 15:55
השולחן שיש לי,זה השולחן עם הספסלים וכיסוי ירוק(בקיפול מהווה כיסוי המזוודה) במחיר של 110$ ,שולחן מושלם למשפחה של 4

דרור הראל

biranit
06-04-08, 02:29
בשופרסל (קניתי) ובהום סנטר (קראתי פרסום) מוכרים שולחן פלסט לבן עם רגלי ברזל שחורות 180X70X74מתקפל לשניים הרגלים מתקפלות לתוך חלל הפלטה - גובה מקופל 10 ס"מ.כולל ידית נשיאה
229 שח שווה בדיקה.

רכס חיים
05-05-08, 05:18
הרי זה מה שחשבתי - שהתיכנון הממוחשב הוא שידפוק את לוח הזמנים ההגיוני.

תמתינו בסבלנות כי זה ממש מדהים השימושיות שלו ונוחיות השינוע. אני משתמש בו כל שישי /שבת ונהנה מכל פתיחה וסגירה.

בומס הקופץ
05-05-08, 14:27
חיים מה המידות הסופיות של הקטן והגדול?

אני רוצה להזמין אחד גדול וזוג שרפרפים תואמים, אני אשמח לדעת כמה הגדול, גדול. :D

אמיר.

רכס חיים
09-05-08, 02:28
המידות המתוכננות של הגדול- בשלב זה הינן 99/66 ס''מ ובגובה של 60 ס''מ.זה אמור לתת תשובה ל-3 אנשים בנוחיות או ל-4 אנשים די בצפיפות.לשני אנשים זה שולחן מלכותי.
כמו שאמרתי בעבר ,התיכנון של מוצר כזה לוקח המון זמן ושנה זה לא הרבה.במיוחד אם אתה רוצה לעשות סט שלם של שולחן גדול,שולחן קטן,שרפרף גדול ושרפרף קטן.

היות והרעיון מבוסס על מוצר שיש לגביו אחריות לעשר שנים לפחות, אסור לפשל בשום פריט שנכנס לייצור.

רכס חיים
04-08-08, 02:22
בכל פעם שאני פותח או סוגר את השולחן,אני מצטער שאתם לא יכולים להינות כמוני.
ורק לעיתים רחוקות אני ממש נהנה ממה שיוצא לי.

השבוע - אחרי חודשים לא מעטים,מצאתי כמה שעות למתכנת שלנו בכדי שיקדם את התיכנון הממוחשב.
את חומרי הגלם כבר מצאתי ונשאר איזה קבלן משנה שחסר להשלמת הפאזל.

ניראה שתוך 3 חודשים הוא ייכנס לייצור סידרתי.

וגם זה ניראה לי מהר מאוד.

חגי
04-08-08, 08:44
ממתינים בסבלנות.

רכס חיים
07-08-08, 20:37
הייצור הראשון אמור להתחיל בשבוע הבא.

האם מישהו עדיין מעונין בשולחן??

הכמות הראשונה תהיה מאוד מוגבלת ונועדה להפקת לקחים,כך שאולי לא יהיה ייצור נוסף.

מורי
07-08-08, 21:22
עדיין מעוניין.

בומס הקופץ
08-08-08, 00:48
גם אני מעוניין

רכס חיים
08-08-08, 12:55
כמו שחשבתי ,התיכנון מחייב תיקונים שייעשו השבוע. כך שהכנסה לייצור סידרת 01 תהיה רק בשבוע הבא.

הכמות לייצור מתוכננת ל-10 יחידות שהקונים אותן יתבקשו להביע דעתם על תיפקוד המוצר.

כל מי שיתאכזב מהמוצר כספו יוחזר לו במלואו ללא צורך בהסברים.

החזרת המוצר מסידרה זו לא מותנית בזמן ההחזרה וניתן יהיה להחזירו גם בעוד שנתיים.

המחיר שישולם עבור השולחן טרם ניקבע,אך הוא לא יהיה המחיר המסחרי האמיתי אלא נמוך יותר עקב הצורך בהיזון חוזר.

רכס חיים
18-08-08, 19:35
המחיר לשולחן בגודל 99X99 ס''מ או 99X66 ס''מ יהיה זהה ויעמוד על -.300 ש''ח ל-10 היחידות הראשונות.

6 יחידות כבר מצאו בעלים כאן באתר ובה''פ.

אלה יהיו השולחנות היחידים שהחיפוי העליון שלהם יהיה במטאוול גרמני (אלומיניום רב-שכבתי כמו קרטון גלי),בכך ייגמר לנו החומר המיוחד הזה. שאר השולחנות יהיו מדיקט בירצ' ימי קצת יותר עבה וכבד.

הרוכשים מתבקשים לציין העדפת מידות,כאן באתר.

TEDDY
18-08-08, 21:58
חיים אהלן הזמנתי אחד גדול אצלך בפרטי יתר הפרטים.

מורי
18-08-08, 22:48
99X99 ס''מ בשבילי :p

רכס חיים
18-08-08, 23:00
נרשמו שתי ההזמנות.

בומס הקופץ
18-08-08, 23:03
נרשמו שתי ההזמנות.

גם בשבילי 99X99

רכס חיים
19-08-08, 10:43
8 רשומים עד עכשו. אפשר לקבל עוד שתי הזמנות בלבד.

AvigdorAharon
19-08-08, 11:52
8 רשומים עד עכשו. אפשר לקבל עוד שתי הזמנות בלבד.

אני אני אני!!! אבל רק אחד.

תודה,
אביגדור

רכס חיים
19-08-08, 13:57
מי האחרון ואיזה מידה?.

רכס חיים
19-08-08, 16:01
מסיבות של יעילות בייצור אנו מכניסים לקו גם ייצור של כיסא/שרפרף בגובה 36 ס''מ - תואם שולחן.היות והמוטות מגיעים באורך 6 מטר והשרפרפים יותר נמוכים בגובהם ,ניתן לנצל יותר טוב את המוט ולא נשארת נפולת.

מי שירצה לרכוש גם את הכסאות יוכל לעשות זאת במקום לאחר שיתנסה בישיבה מול השולחן.

גם אין לנו עדיין מחיר היות וההחלטה נפלה רק היום מהסיבה שלמעלה.

האחריות לכיסאות זהה לאחריות לשולחן,למרות שאני מכיר כמה חברים באתר שכבדים גם על כורסת טלוויזיה.

עמיחי ס
19-08-08, 16:35
חיים שלום
תרשום אותי , אחד 99*99 ס"מ .
תודה עמיחי

בומס הקופץ
19-08-08, 16:43
חיים איך מתאמים הגעה, ומתי להערכתך זה יהיה מוכן?

חגי
19-08-08, 18:25
רק עכשיו ראיתי את ההודעה.

גם אני רוצה אם נשאר !!!!

חגי.

kobiarava
19-08-08, 20:10
אמנם קצת מאוחר, אבל אם יש מצב ליותר, או שמישהו מבטל-אני ברשימת המתנה... (99X99)

קובי

רכס חיים
20-08-08, 09:21
תיכננו להשאיר מספר שולחנות בתצוגה,אז היות והייצור יהיה בשבוע הבא ,נזמין חומר ל-20 שולחנות לסידרה 01 במקום ל-10 כמתוכנן,כך שכל הרשומים היום יקבלו אותם במחצית ראשונה של ספטמבר.

Gilad
20-08-08, 13:08
אני מזמין 99X99 וכסאות תואמים

אני אבוא לקחת יחד עם עוד ציוד שאני כבר מתכנן עליו הרבה זמן...

שלמי
20-08-08, 15:46
חיים שלום,
אני מזמין 99X99
תודה,
שלמי

רכס חיים
20-08-08, 23:15
ההסכמות שלכם לרכוש מוצר וירטואלי באמת מרגשת אותי כיוצר. זה גם מאוד מחייב אותי לתת לכם לפחות את המוצר שהינכם רואים בדימיונכם.

אעשה הכל בכדי לא לאכזב אותכם.

המון תודות על האמון.

gradar
24-08-08, 11:53
אשמח גם לשולחן 99/99
גיא רדר 0522599610

רכס חיים
24-08-08, 16:33
היות ועוד לא הכנסנו לייצור עקב שינויי תיכנון במהלך הימים האחרונים ,כל אלה שיזמינו עד סוף השבוע יכללו בסידרה 01 שתוכנס לייצור בשבוע הבא.

מאיר רוטברג
25-08-08, 15:10
חיימקה מרוב הודעות אנא העלה את המוצר והמחיר ואזמין לי אחד

רכס חיים
26-08-08, 20:13
המחיר לא יעלה יותר ממה שהבטחנו,אך הייצור יהיה רק בשבוע הבא - אולי.

תודה על הסבלנות, אבל שיפרנו אותו לפני שהתחלנו לייצר.

מאיר רוטברג
26-08-08, 21:15
חיימקה פטור אותנו מחיפושים תן את המחיר

רכס חיים
26-08-08, 21:54
-.300 ש'ח + מ.ע.מ

מאיר רוטברג
27-08-08, 10:43
תודה
תרשום אותי לשולחן,
ראה כהזמנה משולמת

רכס חיים
27-08-08, 22:29
רשום.

התכנון החדש ממש מדהים על המסך. ניראה מקצועי והרבה יותר זול לייצור ובאותה הזדמנות גם יותר קל.

אני סקרן מאוד לראות אחד כזה במציאות.

אם הייצור בסופו של דבר יהיה יותר זול ,אז נוריד את המחיר לפחות לאלה שהזמינו כבר. אך אל תפתחו ציפיות מוגזמות,היות ובקושי נחלצנו בתיכנון החדש מלקבל חצי ממה שהיה עולה לנו במציאות הקודמת.

zivo
27-08-08, 23:34
חיים,
איך אומרים - My two cents..
#1 קורות הרוחב בגובה נמוך יגרמו לבעיות ביצוב בשטח סלעי \ אבנים.
#2 למה 4 רגלים? הסיכוי לשטח ישר קטן, 3 רגלים לא מתנדנד.
#3 נטו \ ברוטו - בזמן שהשולחן מקופל, אסור שהרגלים יבלטו מהשולחן- זה גורם לבזבוז שטח באוטו. אני מעדיף עוד חצי דקה בהקמה (לחיבור הרגלים), אבל שהרגלים לא יבלטו מחוץ לשטח השולחן.

הדיפנדר90
28-08-08, 02:03
שלום חיים,

מזמין בבקשה שולחן+4 כסאות,

תודה מראש,
גיא

רכס חיים
28-08-08, 03:54
הודעה לכל הנרשמים.

לוח השולחן העליון עשוי מאלומיניום מיוחד שיש לנו אותו בכמות מוגבלת ומהם ייעשו השולחנות הראשונים.לאחר גמר המלאי ,פלטות השולחן יהיו מבירצ' ימי 6.5 מ''מ - סוג של דיקט מיוחד רב-שכבתי. הכסאות יהיו מההתחלה בחיפוי בירצ' היות והם יותר נעימים לישיבה לעומת השולחן ,שבאלומיניום יותר נקי וקל לרחיצה.

סדר חלוקת השולחנות עם חיפוי אלומיניום יהיה לפי סדר ההרשמה באתר, וכל מי שהזמין לאחר גמר המלאי יוכל להחליט מחדש באם הוא מעונין בשולחן עם חיפוי בירצ', שיהיה קצת יותר זול ממחיר שולחן אלומיניום.

עם גמר הייצור ינתנו למזמינים שבועיים לאסוף/לקבל את הזמנתם לפי סדר ההרשמה, ולאחר מכן החלוקה תהיה לפי הקודם שמגיע/משלם מקבל ראשון.

באם הייצור לא יענה על התוצאות הוירטואליות והמעשיות שקבענו לנו - כולל אפשרות למתן אחריות מוחלטת - המוצר ייפסל לשיווק,כפי שכבר קרה לנו בעבר.

מי שחושב שהמצוין כאן אינו הוגן במשהו,שיעלה את השגתו לשם דיון בטענתו.

רכס חיים
06-09-08, 07:45
אולי אולי אולי - השבוע יגיעו החלקים של 25 השולחנות הראשונים.

זה אומר שבשבוע הבא יורכב השולחן הראשון וסוף סוף נדע בדיוק איפה טעיתי.............

מענין מה תגידו על המראה שלו. מי שראה כבר את ההדמיה טען שהוא ממש מכוער,למרות שלדעתי הוא יפיפה.אבל איזה אמא אומרת שהבן שלה מכוער????

מאיר רוטברג
12-09-08, 22:59
חיימקה תן הערכת זמן החגים כבר בפתח העונה מתחילה

רכס חיים
13-09-08, 23:44
אולי מחר יגיעו החלקים ,ואז תישאר רק ההרכבה שזו שאלה של ימים בודדים.

mate
18-09-08, 23:52
חיכיתי חיכיתי, ומי לא בא...
יש חדש חיים?
רז

רכס חיים
19-09-08, 12:09
אעשה הכל שתוכלו להגיע למפגש עם שולחנות חדשים.

אני חייב להודיע במסגרת גילוי נאות שאת התוצאות של הייצור ראינו וירטואלית בלבד ,והכל ייתכן בבדיקה מעשית ,כולל פסילה של המוצר או לחילופין החזרתו על ידי הרוכשים לאחר שיתגלו בו ליקויים מכל סוג שהוא.

רכס חיים
23-09-08, 14:10
עידכון נושא השולחנות.

רק היום אני מושך את החלקים לייצור השולחנות,כרגיל בפיגור הסביר.

הפלטה תהיה מבירצ' ימי בעובי 6.5 מ''מ במידות קרובות לתיכנון המקורי בערך 85/85.

ליום ההשקה אני מתכנן להגיע עם דוגמה סופית של הייצור וכל מי שהזמין יוכל לאשרר את ההזמנה או לבטל אותה בהתאם לבדיקתו האישית. האחריות למוצר תישאר כמו שהובטח.

במהלך השבוע הבא יוכלו המזמינים לקבל את השולחנות בתיאום מוקדם איתי, במפעל או בביתי ברעננה או בתאום מוקדם כפי שיוסכם.שולחן אחד ישלח בדואר לערבה לפי בקשה מיוחדת - ללא תשלום נוסף.

לאחר מכן מחיר השולחנות ישתנה בהתאם לנתוני הייצור האמיתיים כפי שייבדקו במהלך הייצור.

רכס חיים
25-09-08, 09:04
השולחן הראשון הורכב אתמול,ויש לי לגביו דרישות שהוא טרם עמד בהן.

היום נבצע הרכבה נוספת עם התאמות לצורך העמידה בתנאים שלנו. אם זה יעבוד ,מחר יהיו בשטח שני שולחנות לצורך הצגתם.

אם זה לא יעמוד בכל התנאים המקצועיים שלנו,השולחן יעבור תיכנון חדש ,וייצור משלים,כך שהוא לא יהיה מוכן לפני סוף השנה.

ככה הדברים צריכים לעבוד, ואין קיצורי דרך שלא משלמים עליהם בסוף.

רכס חיים
25-09-08, 11:55
עכשו סיימנו בדיקת העמסת נסיון מצולמת של השולחן לאחר שבוצעה בו התאמה סופית לדרישות שלנו.

השולחן הועמס בהגדרה עד להתמוטטות שלו - מה שקרוי במחוזותינו - בדיקת הרס.

על השולחן הועמסו בשלבים חבילות מתכת במשקל 38.5 ק''ג כל אחת.

עד להעמסה של 10 חבילות - 385 ק''ג השולחן החזיק מעמד ,ובחבילה ה-11 הוא התמוטט.

ניתן לבצע חיזוק קל נוסף שיביא את העומס הסופי ל-500 ק''ג וכל זאת בהתחשב בעובדה שהפלטה העליונה היתה חלקית בלבד ,ועם פלטה מלאה העומס יגדל יותר.

אי-לכך אנו מכניסים לייצור את כל השולחנות ומחר יהיו שניים להדגמה בשטח.

רכס חיים
27-09-08, 08:57
לאחר הצגת השולחנות בשטח,אנו נתחיל בייצורם ממחר.

כל מי שמעונין ברכישה מוזמן לתאם הגעה למפעל או לרעננה בטלפון 0544354505.

האספקה תהיה לפי סדר הגעת הטלפונים לתאום.

GodsFather
27-09-08, 11:30
וכך הוא נראה , למי שפספס את ההופעה אתמול

GodsFather
27-09-08, 11:33
ועוד קצת

moisofnik
27-09-08, 14:02
חיים - כמה יעלה השולחן?

רכס חיים
27-09-08, 15:47
מחיר השולחן עד ה-10 לאוקטובר -.300 ש''ח . לאחר מכן -.380 ש''ח.

Gilad
27-09-08, 21:04
חיים יש שולחנות מוכנים? אני מגיע מחר

שלומי
27-09-08, 22:39
יש תמונה ומידות מקופל ?

רכס חיים
28-09-08, 17:58
יש שולחנות מוכנים מחר. ואפשר לקבל אחד שנשאר אצלי בבית ברעננה הערב בתאום מוקדם.

מידות מקופל אורך 84 ס''מ , רוחב 76 ס''מ עובי 5.5 ס''מ. משקל 6 או 7 ק''ג.

Gilad
28-09-08, 23:27
הברגים שעל הפלטה בולטים או שקועים?

kobiarava
29-09-08, 01:37
יש שולחנות מוכנים מחר. ואפשר לקבל אחד שנשאר אצלי בבית ברעננה הערב בתאום מוקדם.

מידות מקופל אורך 84 ס''מ , רוחב 76 ס''מ עובי 5.5 ס''מ. משקל 6 או 7 ק''ג.

כמו שסגרנו, אתה יכול לצלצל אילי או להשאיר טלפון ותזמון מתאים, כדי לחייב בכ"א ולתאם שילוח

המון תודה, חג שמח ושנה טובה

קובי- 054-5640028

רכס חיים
29-09-08, 04:56
בסך הכל - לאחר ספירה יהיו 24 שולחנות למכירה. הסיבוב הבא יהיה לאחר איתור/רכישת פלטות חדשות שאין למצוא אותן כרגע בארץ,ואנו לא מעונינים בכל ציפוי אחר נחות באיכותו.

מחברי הניטים עם הראש הגדול על השולחן, הינם קשתיים בגובה כמ''מ מעל הפלטה.

רכס חיים
29-09-08, 05:07
16 שולחנות הוזמנו כאן בפורום ובה''פ. נותרו למכירה 8 יחידות ,ומעבר לכך תהיה המכירה הבאה בעוד כחודשיים שלושה,תלוי בזמינות החומרים.

המזמינים - כפי שצוין יכולים לתאם הגעה/ משלוח בגוביינא בטלפון 0544354505 עד 10 לאוקטובר במחיר של -.300 ש''ח. לאחר מכן המחיר יהיה כפי שצוין -.380 שקל.

רכס חיים
02-10-08, 12:25
שלחתי הודעות פרטיות למי שיכולתי. לחלק מכם ההודעות הפרטיות לא נפתחות.

אני מציין פעם נוספת - יש רק 25 שולחנות שמתוכם 20 למכירה במחיר המוזל. לאחר מכן תהיה סידרה חדשה בעוד כשלושה חודשים.שאר חמשת השולחנות נישארים במפעל לצורך תצוגה וניסויים.

מי שבא או קובע פגישת מסירה מקבל ראשון עד גמר המלאי.

gradar
02-10-08, 13:11
אחרי טיול בדיקה ראשון, יתרונות: מאאאוד קל לקפל ולפתוח, השולחן מאוד יציב (רוח חזקה פשוט לא הזיזה לו) מאוד קל לניקוי ושטיפה, איכות כמו שרק רכס יודע עושה רושם של שולחן לשנים רבות. חסרונות: לא מתקפל מספיק, אמנם מאוד דק אבל עדיין 84 ס"מ על 76 ס"מ, אצלי דרש שינוי מקום האחסון ואחסנה בצמוד למושבים האחוריים דבר שאינו בעיתי בגלל ההפרופיל הדק של הקיפול אבל יש לקחת בחשבון, חסרון 2: אם כבר תופסים את הרוחב עדיף תוס' של 10/15 ס"מ לפלאטה, גם מגביה את השולחן, גם פלאטה יותר גדולה וגם לא ישפיע על הקיפול.
לטעמי תמורה מלאה (+) למחיר בייחוד שאין הרבה אלטרנטיבות.
בקיצור אהבתי
גיא

רכס חיים
02-10-08, 21:52
גיא - ברגע שיהיו לנו פלטות שולחן יותר גדולות - אתה מוזמן להחליף לשולחן חדש - ללא תמורה.

עקוב אחרי השרשור והזכר לי בבוא היום.

אייל67
02-10-08, 22:23
גיא - ברגע שיהיו לנו פלטות שולחן יותר גדולות - אתה מוזמן להחליף לשולחן חדש - ללא תמורה.

רכס,

אין, פשוט אין עליך ואני אינני מכירך אישית.
רק קורא מעת לעת תגובותיך כגון זו לעיל ומתמוגג על הגישה הבריאה, שאין לי ספק כי בסופו של יום מוכיחה (ואם טרם - עוד תוכיח) עצמה גם כלכלית.

מכל הלב,
יישר כח, ושתהיה לך שנה טובה ומשגשגת,
מטויילת ומחוייכת,
שקטה ושלוה.

אייל

gradar
03-10-08, 00:11

היי רכס, לא בטוח שארצה להחליף, מקס' נוסיף 2 פסים של 7.5 ס"מ שיגיע החומר. אני כבר נקשרתי אליו, וד"א לקחתי ברצינות את האתגר לתכנן רגליים מתקפלות/מתקצרות, התפתחויות בהמשך.
שוב תודה על השרות והמוצר ושנה טובה.
גיא

רכס חיים
03-10-08, 02:19
אייל , תודה על הפירגון,אבל יש מאחורי זה גם רציונל פשוט.

בכדי לקדם חברת שרותים כמו שלנו ,יש צורך בהשקעה גדולה בפרסום שעלותה כ-5% מהמחזור.

במקום לעשות פרסומת ,אנו הופכים את לקוחותינו למרוצים יותר,והם כבר עושים לנו פרסומת שאין אמינה ממנה.

יש לנו כלל ברזל, - לקוח שמבקש משהו - חייבים לתת לו תמיד יותר ממה שביקש.היותר - זה בדיוק החיסכון בפירסום.

שתהיה לכולנו שנה טובה.

רכס חיים
06-10-08, 05:25
כמות השולחנות הפנויים למכירה קטנה והולכת,ומספר רשומים לא תאמו עדיין הגעה.

באופן מעשי לא נוכל לייצר סידרה חדשה עוד זמן ארוך עקב מחסור בחיפויים לשולחן.

ההבטחה שלנו מסתיימת בעוד ימים ספורים.

רכס חיים
06-10-08, 21:16
נשארו חמישה אחרונים. הקודם זוכה.

רכס חיים
17-11-08, 16:04
למכירה שולחן בייצור בודד עם לוח עליון של 1.25X 0.82 מטר שנבנה לצורך ניסוי של בנית שולחן ל-6 סועדים. המחיר יהיה במחיר רגיל של -.380 ש''ח. (מחירי השולחן הרגיל במבצע היו -.300 ש''ח והמחירון שלהם -.380 ש''ח)

גלוי נאות : עקב גודל הלוח העליון ועוביו - 10 מ''מ הוא מתאים רק לשימושי שטח ,וקווי החיבור המרכזיים אינם מישוריים לחלוטין בערך ב-3 מ''מ. העומס עליו מספיק לחלוטין לשימוש שטח, אך לא בעומסי השולחן המקורי ,380 ק''ג.

הרוכש הראשון והאחרון של השולחן יודיע כאן על רכישתו, וזה מה שיקבע את זכאותו.

המסירה במפעלנו בעמק חפר.

kobiarava
17-11-08, 18:31
אם כבר קפץ השרשור, אני אנצל אותו לקצת פרגון.

לפני שבועיים השולחן המדובר הגיע איליי עד הבית (בדרום הרחוק, זוכרים?), ובסופ"ש האחרון הוא הצטרף לטיול. היה תענוג לשלוף, לפתוח ולקפל את השולחן, הוא יציב להפליא גם בשטח לא הכי ישר, השולחן שימושי מאוד ובדיוק בגובה הנכון. לרכס, על השרות המצויין ועל המוצר שעד עכשיו עושה רושם טוב מאוד-שאפו, ותודה רבה

קובי

Alon
17-11-08, 18:45
למכירה שולחן בייצור בודד עם לוח עליון של 1.25X 0.82 מטר שנבנה לצורך ניסוי של בנית שולחן ל-6 סועדים. המחיר יהיה במחיר רגיל של -.380 ש''ח. (מחירי השולחן הרגיל במבצע היו -.300 ש''ח והמחירון שלהם -.380 ש''ח)

חיים שלום
מה המידה מקופל הגובה פחות חשוב. מה האורך והרוחב?
אם ה 125 מתקפל אני אשמח לקנות ואז תודה.
אם המידה מקופל 41 על 125 אז לא תודה.

בכל מקרה תודה.
אלון
050-4564179

רכס חיים
18-11-08, 10:32
היתרון של השולחן הינו בעובי שלו. 5 ס''מ. הרוחב 1.25 מ' לא מתקפל. תודה.

קובי תודה על הפירגון. אני שמח שהגיע אליך לחו''ל.

רכס חיים
01-12-08, 23:27
בדיקת עומס

רכס חיים
10-01-09, 20:16
כניראה שבקרוב ייוצר שרפרף עץ קטן המתקפל כמו השולחן.

הרעיון עלה לי לראש כשחשבתי מה ניתן לייצר מהשאריות של הדיקט הימי לאחר ביצוע של חיפויי הרכב.

היות והחומר יקר מאוד לא זרקתי את השאריות ועכשו מצאתי פתרון מעולה מה לייצר מהם.

אני מניח שעד סוף החודש יהיו כבר שרפרפים ראשונים לצורך התרשמותכם.

GodsFather
10-01-09, 21:55
חיים , היום קונים כסאות מתקפלים , כולל מסעד לרגליים ב20-50 שקל. יש גם שרפרפים כאלה שעושים נעים בלחיים של העכוז בערך באותו מחיר.

תבדוק אם עלות של שרשרף כזה בכלל שווה את השיווק שלו , כי 100+ ש"ח לשרפרף... נו, אני נותן לך את ההזדמנות להפתיע פה :)

ליאור מ
10-01-09, 22:17
אהלן רכס
שרפרפים יש בשוק, אבל אין ספסלים שיכולים להחזיק 2 3 מבוגרים.
אם אתה מכין כזה, אני ראשון בתור.

רכס חיים
12-01-09, 02:09
אני מתכנן מוצר ברמה של ''כל החיים'' היות וחומר הגלם שנמצא ברשותי הוא סוף הדרך ובכמות קטנה.

השרפרף לא נועד להיות מוצר המוני והוא ממש מוצר נישה למי שחשובה להם האיכות המיוחדת.

פשוט חבל לזרוק חומר כל כך טוב שנשאר לאחר חיתוך של משטחים גדולים.

לדעתי אפשר לייצר מכל השאריות אולי 100 שרפרפים בשנה,כך שעבורם תמיד ימצאו קונים.

לעשות ספסל מצריך חומר ארוך שהוא כבר לא שארית ,ואז מחיר הגלם צריך להיות בעלותו האמיתית - מה שגורם לספסל כזה לעבור את ה-300 שקל , וזה לא מציאותי.

על כל פנים - תודה על ההערות.

KOOKE
12-01-09, 19:23
אני לא הייתי קורא למוצר שרפרף או למעשה לא הייתי מתכנן מוצר שיהיה שרפרף..אלא מתכנן "שולחן קפה" - שולחן קטן.

עצירה לקפה חפוז..אין חשק להוציא את השולחן הגדול והכבד וגם לא צריכים כזה שולחן בשביל כמה כוסות קפה ועוד כמה עוגיות...לי ממש חסר "שולחן קפה קטן" במתכונת של הגדול..שיחזיק לנצח..

דרך אגב, כבעליו הגאה של השולחן, בפי רק מחמאות למוצר וליצרן.

המיגרעות היחידות, מישקל כבד יחסית ונפח איחסון גדול יחסית...אבל מגרעות אלו בטלות בשישים לעומת החוסן המבני והיציבות של השולחן האולטימטיבי ולעומת תודעת השירות והאחריות של היצרן..

ממליץ בכל פה והייתי בכיף מצרף לשולחן הגדול, אח קטן שישמש כשולחן קפה..

מוצרים לצורכי ישיבה לא חסרים בשוק..שולחן קפה לשטח אין...

רכס חיים
14-01-09, 20:19
שלמה ,השולחן שלי שהיה אב-הטיפוס הוא משהו בסביבות 60/60 ואולי מעט פחות ונותן לי תשובה טובה לשני אנשים.

יכול להיות שנעשה משהו בבקשה שלך.

עדיין לא כתבת את ההנחיות ליחידת החילוץ. ממתין.

KOOKE
15-01-09, 16:26
חיים

צודק, עומס עבודה + זיכרון סקלרוטי...התוצאה עוד אין הנחיות...

שולחן קפה מבחינתי זה לא שולחן לשניים אלא משהו ממש קטן מעין "מגש עם רגליים"..או אם תרצה בגודל של "שרפרף"

רכס חיים
21-01-09, 05:36
מכינים כמה כאלה - אחד בשבילך.

רכס חיים
19-03-09, 18:54
הצלחנו לארגן לקראת מפגש לנד-רובר ברעננה 7 שולחנות אחרונים שחלקם סוג ב'. לפני המפגש ניתן לרכוש אותם כאן באתר.

-.345 ש''ח לשולחן סוג ב' עם פגם קל.

-.420 ש''ח לשולחן סוג א'.

המחירים כוללים מ.ע.מ.

-->