PDA

צפייה בגרסה מלאה : סקר צמיגים

ירון71
10-03-08, 21:09
שלום לכולם,
עברו חודשיים ו-1000 ק"מ מאז רכשתי את הסופה, ביצעתי יישור קו, וכעת הגיע הזמן לשפר את ההתנהגות בשטח.
כרגע, עם מתלים מקוריים, צמיגים עדינים של falkon ובלי נעילות, אני נכנס להצלבות מגוכחות...

לגבי הצמיגים - צמיגי כחלון בכפר סבא המליץ לי על צמיגי 50-50 של Komho, הוא אמר שהוא לא ממליץ על צמיגי שטח מלא כי הם מאד קשים ורועשים... מה דעתכם? הרכב משמש כמעט אך ורק לטיולים

מה עושים עם המתלים? אני מאד אוהב את ההתנהגות בכביש אבל מה כדאי לעשות כדי לשפר את הנוחות בשטח, בלי להיכנס להשקעה מטורפת?

האם יש למישהו ניסיון עם הזמנה של נעילה אוטומטית מחו"ל?

תודה,
ירון

נימי
10-03-08, 21:53
הרכב משמש כמעט אך ורק לטיולים

= צמיגי שטח מלא

נמרוד
11-03-08, 08:20
אין לך מה לפחד מצמיגי שטח מלא. אני נוסע על סט רביעי של גודייר MT/R (וזו גם המלצתי האישית), הרכבים משמשים גם לטיולים וגם רכב יומיומי לי ולאשתי. מרעישים יותר מצמיג כביש - כן. אז מה? אתה מדבר על סופה, לא?

גיתאי נוה
11-03-08, 08:56
שלום לכולם,
עברו חודשיים ו-1000 ק"מ מאז רכשתי את הסופה, ביצעתי יישור קו, וכעת הגיע הזמן לשפר את ההתנהגות בשטח.
כרגע, עם מתלים מקוריים, צמיגים עדינים של falkon ובלי נעילות, אני נכנס להצלבות מגוכחות...

לגבי הצמיגים - צמיגי כחלון בכפר סבא המליץ לי על צמיגי 50-50 של Komho, הוא אמר שהוא לא ממליץ על צמיגי שטח מלא כי הם מאד קשים ורועשים... מה דעתכם? הרכב משמש כמעט אך ורק לטיולים
שטח מלא MT. אל תהסס בכלל. מעבר לזה אני לא מצליח להבין מה פירוש "צמיגים מאד קשים", אם כוונתו לחוזק מבני אז זה רק יתרון כמובן; אם כוונתו לתחום הנוחות אז זה קישקוש מקושקש. תחליף צמיגאי, מאלה לא חסרים בלי עין הרע.

מה עושים עם המתלים? אני מאד אוהב את ההתנהגות בכביש אבל מה כדאי לעשות כדי לשפר את הנוחות בשטח, בלי להיכנס להשקעה מטורפת?
אם תריץ חיפוש היו על זה ימבה דיונים. בכל אופן אני מקווה שעוד חודש אוכל לחזור לכאן עם המלצה על הסט-אפ האופטימלי...כדאי לך להתאזר בסבלנות, כי זו שאלה בכלל לא טריוויאלית לבעלי סופות

האם יש למישהו ניסיון עם הזמנה של נעילה אוטומטית מחו"ל?
אתה יכול להניח שכן. תריץ חיפוש ואחרי שתצליח להוציא שנורקל מיָם החומר בעניין תחזור עם שאלות ממוקדות.

תודה,
ירון

-->