PDA

צפייה בגרסה מלאה : ה fish mouth הראשון שלי, מה דעתכם?

ido vw
14-03-08, 20:33
לאחר הפוגה של חודש וחצי ואיסוף של קצת חומרי עבודה וחלקים המשכתי היום לעבוד על השאסי של הבאחא.
בהתאמת הצינורות הייתי צריך לעשות את ההתאמה ע"י יצירת fish mouth שאף פעם לא יצא לי לעשות.

החיבור בראשון הוא אנכי, כך שלא היו יותר מדי בעיות.
בחיבור השני זה צינור אלכסוני שיוצר זווית במפגש (ולא חיבור של 90").

כמובן שהעבודה הייתה עם משחזת זווית ולא עם נוטצ'ר.

לי התוצאות נראות סבירות +, אשמח לשמוע את דעתכם.

עידו.

kd2
15-03-08, 23:17
לדעתי תוצאות מעולות להשחזה ביד חופשית.
פורסמו לא כבר כמה פעמים פה לינקים לתוכנות ליצירת שבלונה , אבל אפשר גם לפי העין ובעזרת מדידות פשוטות, את הרווח כבר משלימים בריתוך , ועם מיג בכלל החיים קלים.
למה לא המשכת בת'רד המקורי?

ido vw
15-03-08, 23:52
לדעתי תוצאות מעולות להשחזה ביד חופשית.
פורסמו לא כבר כמה פעמים פה לינקים לתוכנות ליצירת שבלונה , אבל אפשר גם לפי העין ובעזרת מדידות פשוטות, את הרווח כבר משלימים בריתוך , ועם מיג בכלל החיים קלים.
למה לא המשכת בת'רד המקורי?

קודם כל, תודה על החיזוק, הבטחון העצמי שלי לגבי יצירת ההתאמה הזאת לא היה בשיאו אבל עכשיו כבר יותר טוב.
הסיבה שפתחתי הודעה חדשה היא שהיא נראית הרבה יותר מאשר עוד תגובה בת'רד המקורי והייתי צריך תגובה זריזה שלכם, לקחתי חופשת רגילה (אחרונה סוף סוף!) מהצבא ובשבוע הקרוב אני בבית, מה שאומר שכל יום בשבוע הקרוב בשמונה בבוקר אני כבר עם המשחזת ביד. את התגובה המהירה הייתי צריך בשביל שאני אוכל להמשיך לעבוד על הבוקר לאחר חוות דעת שלכם, מה שנתן לי את החיזוק הסופי להמשיך לעבוד בידיעה שזה בסדר.

את העדכונים והתמונות אני אעלה בת'רד כמובן, בשאיפה שבמשך השבוע יהיה הרבה חומר לעלות.

עידו.

-->