PDA

צפייה בגרסה מלאה : גנבו לנו את ג'יפטריפ? תראו מה עולה לי...

יואב פולס
21-03-08, 09:34
כן, אני יודע שצריך לרשום עם סיומת co.il, אבל כשעושים זאת עולה הדף המצורף...

Micha
21-03-08, 10:55
אכן, נגנב....

לאחרונה נראה בטייבה :oops:

lior_b.s
21-03-08, 11:22
רק שלא יפרקו אותו לח"ח..

יונתןמצפה
21-03-08, 12:19
נראה לי שזה אכן הסוף, אולי הגיע זמן...

רק שלא האתר הזה יתמלה עכשיו בכל ההזויים שרשומים שם! :roll:

סטובצקי
21-03-08, 12:23
צריך את טארק
ודווקא עכשיו אין גיפטריפ
למי יש את הנייד שלו?

שלומי
050-6793715

Eitan_S
21-03-08, 12:28
זה נראה שהם שכחו לחדש את הרישום לדומיין.

ד ו ר ו ן
21-03-08, 12:53
www.jeeptrip.co.il (http://www.jeeptrip.co.il/) עד לא מזמן הוביל לאתר של GPSNOW או משהו דומה.

לא יודע מה עובר עליכם אבל הכתובת הרגילה WWW.JEEPTRIP.COM (http://www.jeeptrip.com/) עולה כרגיל.

מנחם רוזנבך
21-03-08, 13:05
עושה רושם ששכחו לשלם או לחדש את רישום הדומיין.

אני מבין שגדי צוקר מטפל בעיניין

מנחם

גדי צוקר
21-03-08, 13:07
עדיין לא גנבו...
בטיפול!
גדי

avishon
21-03-08, 13:48
...אולי הגיע זמן...
...רק שלא האתר הזה יתמלה עכשיו בכל ההזויים שרשומים שם!...

כיף לראות את הפירגון...http://img524.imageshack.us/img524/513/45473710ok6.gif (http://imageshack.us)

חג שמח !

יונתןמצפה
21-03-08, 14:00
כיף לראות את הפירגון...http://img524.imageshack.us/img524/513/45473710ok6.gif (http://imageshack.us)

חג שמח !

ולשם ההבהרה, אם דברי לא היו ברורים...:
לצערי הוא נותן במה להמון הזויים, אם כי ברור שלא כולם שם כאלו!
(והעובדה היא שעד היום אלה שלא, היו רשומים גם כאן...)

toy4FUN
21-03-08, 15:40
הבמה שג'יפטריפ נותן - זאת מהות האינטרנט האמיתית.
דע להעריך את החופש הזה ואת דעותיהם של אלו הניראים בעינייך הזוהים.

עם כל החוקים הדרקוניים שמתכננים להפיל לנו על האינטרנט שמח על כל במה שעדיין חופשייה.

דרור הראל
21-03-08, 17:26
מטריד רק דבר אחד-שגיפולוג ימשיך להיות גיפולוג ולא מעניינת אותי-מהום האינטנרט האמיתי,

TOY4FUN מאז השרשור ההזוי,בו חברי "נדמה לי שחבורת רדיו סטאר" איימו עליך וכתבו בקודים עבריינים,החלטתי להיתנתק מהאתר הזה ולהמנע מלהיכנס,לא רוצה להיות חלק מקהילה הכוללת אנשים שמשתמשים באלימות ובאיומים.

אני מקווה שג'יפולוג ימשיך להיות ג'יפולוג,וההקפדה והסינון שמבצעים מנהלי הפורומים תמשך.ג'יפולוג הוא אתר איכותי,מלמד ואין יותר מאושר ממני כשאני רואה את הבן שלי משוטט בפורום הבונים או קורא כתבות מקצועיות (סוף סוף יהיה בבית מישהו שמבין משהו).

דרור הראל

אורית בר לב
21-03-08, 17:38
ולשם ההבהרה, אם דברי לא היו ברורים...:
לצערי הוא נותן במה להמון הזויים, אם כי ברור שלא כולם שם כאלו!
(והעובדה היא שעד היום אלה שלא, היו רשומים גם כאן...)

וואלה, תודה עכשיו על הפירגון :razz:

כמו שזה נראה - לא עלה אתר חדש לאויר, אלא רק בעיה בחידוש הדומיין. שימו לב מה כתוב שם...תוכן האתר נראה כמו חלק ממלל השרת שמאחסן את ג'יפטריפ, ולא אתר חדש שנבנה במקומו.

יובל48
21-03-08, 18:14
בקיצור,מישהו נרדם בשמירה.

ד ו ר ו ן
21-03-08, 18:16
לא יודע על מה אתם מדברים..

זה מלפני כמה דקות:

orenpilo
21-03-08, 18:43
קבלו תיקון עדיין לא עולה

toy4FUN
21-03-08, 19:48
דרור,
אל חבורת דרך השטח יש להתייחס בהתאם לרמתם, ראית שאני לא ממש מתרגש מהם, להיפך - הם דיי משעשעים אותי.
בג'יפטריפ יש צחוקים, יש ח'ברה ויש גם מידע, לראיה יוסף1 - הגורו הפרטי שלי, למרות שהוא מתנגד למונח.

אני יודע לעשות את ההפרדה בין ג'יפטריפ לג'יפולוג, שניהם - כבודם במקומם מונח ולשניהם מקום בקהילת השטח. שים ליבך שחוץ מהם אין הרבה אפשרויות...

מנחם רוזנבך
21-03-08, 20:29
בניסיון כניסה לאתר נפתח החלון של האתר של - networksolutions
להבנתי זאת החברה שאחראית על שם הדומיין.
אם תשימו לב זה מה שכתוב בראש האתר:
jeeptrip.com expired on 03/15/2008 and is pending renewal or deletion

דורון,
בהתיחס למה שקורה לכולם מוזר איך אתה מקבל עדיין את המסך הצהוב עם תגובות מהשעות האחרונות.
זה לא שאתה מקבל תמונת מסך מההיסטוריה של האתר.

מישהו יכול להסביר זאת?

מנחם

יונתןמצפה
21-03-08, 20:39
מצחיק מה שקורה פה. פתאום כל החברה מג'יפטריפ כותבים כאן הודעות אחרי שכתבו הודעות בודדות מאז נרשמו לאתר לפני שנים.

אני בעד לפתוח פורום חדש כאן באתר: "פורום יוצאי ג'יפטריפ..." :lol:

אלי.מ
21-03-08, 21:08
גם אני מפליטי הג'יפ טריפ...אחד ההזוים...:lol:

דורון כנראה נכנס דרך כתובת IP,ולא דרך דומיין...

מנחם רוזנבך
21-03-08, 21:22
אם דורון עשה זאת דרך כתובת IP וסביר להניח שעוד כמה, מאחר ויש תגובות של עוד משתמשים.
מה כתובת ה-IP של גיפטריפ ?

מנחם

ארז
21-03-08, 21:56
קישטה....

ד ו ר ו ן
21-03-08, 22:00
גם אצלי נפל..

itt8
21-03-08, 22:46
ראשית, האתר עדיין לא עולה. שנית, הבעיה העיקרית עם ג'יפ טריפ היא לא התוכן ולא חברי האתר אלא האתר עצמו, לוקח שניות ארוכות מאוד עד לפתיחת דפים באתר, לעיתים דפים אינם נפתחים בכלל - האתר איטי בצורה מחרידה. אתה מצפה מאתר שמבקש תרומות כספיות מחבריו שידאג לשרתי WEB ברמה סבירה ולרוחב פס בהתאם, פקקים יש לנו מספיק בדרך לעבודה וממנה .

היפה והחיה
22-03-08, 09:21
מה, גם פה מוחקים הודעות סתם כך?

*** לא, רק עם סיבה. נמחקו כאן כבר כמה הודעות לא רלוונטיות. אנא שמרו את השרשור ענייני ואינפורמטיבי עד שג'יפטריפ יחזור לפעילות תקינה. תודה, המערכת ***

גיא
22-03-08, 10:12
Guys-Computer:~ guy$ host www.jeeptrip.co.il
www.jeeptrip.co.il is an alias for jeeptrip.co.il.
jeeptrip.co.il has address 62.219.91.154
jeeptrip.co.il mail is handled by 10 mail.jeeptrip.co.il.
Guys-Computer:~ guy$ host www.jeeptrip.com
www.jeeptrip.com has address 209.62.72.173
Guys-Computer:~ guy$

Guys-Computer:~ guy$ ping www.jeeptrip.com
PING www.jeeptrip.com (209.62.72.173): 56 data bytes
64 bytes from 209.62.72.173: icmp_seq=0 ttl=46 time=210.616 ms
64 bytes from 209.62.72.173: icmp_seq=1 ttl=46 time=211.076 ms
64 bytes from 209.62.72.173: icmp_seq=2 ttl=47 time=208.769 ms
^X64 bytes from 209.62.72.173: icmp_seq=3 ttl=47 time=207.361 ms
^C
--- www.jeeptrip.com ping statistics ---
4 packets transmitted, 4 packets received, 0% packet loss
round-trip min/avg/max/stddev = 207.361/209.456/211.076/1.486 ms
Guys-Computer:~ guy$ ping www.jeeptrip.co.il
PING jeeptrip.co.il (62.219.91.154): 56 data bytes
^C
--- jeeptrip.co.il ping statistics ---
6 packets transmitted, 0 packets received, 100% packet loss
Guys-Computer:~ guy$

אחד עונה והשני לא עונה.
שניהם מוגדרים ב DNS.

אבל זה לא יעזור לכם.

או שהדומיין חסום, כי לא שילמו. או ש DNS ורשומותיו לא מעודכנים.
אם זה השני, זה אמור להתעדכן בתוך 24 שעות. אם זה הראשון... תבדקו למי שילמתם ומה קורה עם הכסף ...

eran4x4
22-03-08, 10:56
הנושא סודר

למי שעדיין לא עובד - סבלנות תוך כמה שעות זה יסתדר (עניין של העברת מידע בין שרתי DNS ברשת)

למתענינים כתובת ה IP של האתר 66.45.254.244

גיא אם היתה בודק קצת יותר ביסודיות היתה רואה שהכתובת עם סיומת IL מפנה ישירות ללכתובת עם סיומת COM

והכתובת עם סיומת com לא תפקדה או ליתר דיוק הגעתה לשרת של מי שמנהל את רישום הדומיין

התגובה שקיבלתה מהשרת הראשון היתה של השרת שמבצעה redirect
והחוסר תגובה של בשרת השני היא מכיון שהוא לא עונה \ חסום לping

orenpilo
22-03-08, 11:50
או יותר מתאים...

פורום ה " פ ל י ט י ם "

גיא
22-03-08, 12:05
מודה שהתעצלתי ... :-)

אני לשמחתי הגדולה מאוד, כבר רישמית לא איש הייטק ... אני משתדל לשכוח הכל ...

זה, לצערי לוקח זמן :-)

RonenDahan
22-03-08, 12:22
למי שעדיין לא עובד - סבלנות תוך כמה שעות זה יסתדר (עניין של העברת מידע בין שרתי DNS ברשת)

ל

ערן,
קיימת אפשרות לעדכון DNS תוך 10 דקות, בדרך כלל מפעילים אותה אם יודעים על שינוי צפוי ואז הdown time מינימלי.

בקיצור שישלחו מייל לחברה שמנהלת את הדומיין לבקש את זה

בהצלחה
רונן

מנחם רוזנבך
22-03-08, 15:11
ערן,
בניסיון להגיע ישירות לאתר דרך כתובת IP אני מגיע לאיזה מנוע חיפוש בעינייני משכנתאות :roll:

האם הגענו לכך שצריך משכנתה בשביל להפעיל את האתר :lol:

מנחם

chiam 8
22-03-08, 20:19
הנושא סודר

למתענינים כתובת ה IP של האתר 66.45.254.244

גיא אם היתה בודק קצת יותר ביסודיות היתה רואה שהכתובת עם סיומת IL מפנה ישירות ללכתובת עם סיומת COM

והכתובת עם סיומת com לא תפקדה או ליתר דיוק הגעתה לשרת של מי שמנהל את רישום הדומיין

התגובה שקיבלתה מהשרת הראשון היתה של השרת שמבצעה redirect
והחוסר תגובה של בשרת השני היא מכיון שהוא לא עונה \ חסום לping

נו עירן מה יהיה כמה שעות עברו מזמן.........יש חדש :roll:

רכס חיים
22-03-08, 23:06
באמת לא עולה. לא האמנתי.

גם לא ניראה לי שהפליטים הצהובים יכולים להתביית כאן.ראשית מחוסר התעינינות מקצועית שלהם בנושאי ג'יפאות אמיתית, ושנית, 95% מהתגובות שלהם כאן יימחקו בצדק עוד לפני שתחלופנה 3 דקות מכתיבתם על-ידי מנהלי הפורומים שלנו.

אבל למי יש עכשו כח לזה.נקווה שהאתר הצהוב יחזור לפעול בהקדם.

דרור הראל
23-03-08, 03:02
יואב כתב בכותרת-"גנבו לנו את ג'יפטריפ"

לדעתי האתר נגנב מזמן-כבר תקופה ארוכה מאד שמייסד האתר ומיקמו אינו מגיב ואינו עונה לשאלות ובקשות גולשים,סיגנון דוחה ואלים משתלט על לא מעט שירשורים ומנהלי פורומים לא מגיבים או פועלים כיאות. לעומת זאת מנהלי פורומים אחרים מוחקים הודעות ללא קשר לכללי האתר רק משום שבא להם,רבים עזבו את האתר כי מאסו בו למרות שהאתר הזה היה "פנינה",אתר דינמי מעניין שיצר אפשרויות רבות וחברויות רבות,רק שבשלב מסויים רמת הפיקוח והניהול ירדה וגורמים פחות חיוביים הפכו את האתר לבמה שלהם והרחיקו ממנו אחרים.
ומעל הכל,האתר איטי,כבד

לדעתי ג'יפטריפ נגנב מזמן איבד את התמימות וחבל,דרכו הכרתי כמה חברים טובים,כמה אנשים מרתקים ומעניינים,למדתי מהי ג'יפאות ומהי אהבת הארץ והטיולים-ולוואי שתקופת הפסקה קצרה זאת של האתר,תאפשר למושכים בחוטים לעצור רגע,לעשות חשיבה כיצד מחזירים את היופי וכיצד ממתנים גורמים פחות חיוביים המשפיעים לרעה.יש מקום חשוב לג'יפטריפ,יש מקום לשיח ג'פאים שאינו טכני מעיקרו(לשם כך יש את ג'פולוג)יש מקום לחברויות והקהילות שנוצרו באתר,אבל אין מקום לפחות על פי דעתי,לגורמים הנוקטים באלימות מילולית, בהשחתת הטבע ורכוש האחר.יש בהחלט מקום גם באתר אינטרנט שאמור להיות פתוח וחופשי לכל לקיים מערכת של איזונים ובלמים,ולגיפ טריפ יש המון מה ללמוד מדרך הניהול של גיפולוג שהוא אתר מעניין, מלמד ואיכותי בתכניו.

אני מאחל לחברי גיפטריפ שהאתר יחזור בהקדם לפעול,ועוד יותר מאחל שהאתר ישנה מומנטום ו"יחזיר עטרה ליושנה".

דרור הראל

savyon
23-03-08, 06:15
אנשים,
כולם מוזמנים להיות חלק מאתר ג'יפולוג, כולל חברי ג'יפטריפ ובתנאי שינהגו לפי כללי האתר.
לפי קוד ההתנהגות המקובל פה,
מי שלא יודע לא עונה,
לא פותחים שרשורים כפולים,
לא מנהלים דו שיח פרטי בפורום,
כן מכבדים האחד את השני,
כן מכבדים האחד את דעותיו של השני,
לא מקללים,
לא משמיצים,
כן טוענים טענות,
כן מביעים דעות,
כן מביאים הוכחות
הכל בצורה מכובדת!!!
ועוד כל מיני כללים בסיסיים של של התנהגות נורמלית בין בני אדם.
אם את/ה מוצא/ת עצמך עומד/ת בנורמה זו את/ה מוזמן/ת להיות חלק פעיל מחברי האתר והפורומים פתוחים לפניך.

יואב פולס
23-03-08, 07:13
יואב כתב בכותרת-"גנבו לנו את ג'יפטריפ"

לדעתי האתר נגנב מזמן-כבר תקופה ארוכה מאד שמייסד האתר ומיקמו אינו מגיב ואינו עונה לשאלות ובקשות גולשים,סיגנון דוחה ואלים משתלט על לא מעט שירשורים ומנהלי פורומים לא מגיבים או פועלים כיאות.

יש מקום חשוב לג'יפטריפ,יש מקום לשיח ג'פאים שאינו טכני מעיקרו(לשם כך יש את ג'פולוג)יש מקום לחברויות והקהילות שנוצרו באתר,אבל אין מקום לפחות על פי דעתי,לגורמים הנוקטים באלימות מילולית, בהשחתת הטבע ורכוש האחר.יש בהחלט מקום גם באתר אינטרנט שאמור להיות פתוח וחופשי לכל לקיים מערכת של איזונים ובלמים,ולגיפ טריפ יש המון מה ללמוד מדרך הניהול של גיפולוג שהוא אתר מעניין, מלמד ואיכותי בתכניו.

אני מאחל לחברי גיפטריפ שהאתר יחזור בהקדם לפעול,ועוד יותר מאחל שהאתר ישנה מומנטום ו"יחזיר עטרה ליושנה".

דרור הראל

דרור, אני מסכים עם כל מילה שכתבת.

התחלתי ולכן אסיים...חזר הצהוב. לכל מי שהפרענו לו פה...עצוב לי לראות סנוביזם אליטיסטי באתר ג'יפאות.
אודה למנהלי האתר על נעילת השרשור.

יואב

-->