YosseF100
23-03-08, 09:58
שי עוזרי עושה זאת
מסע אופניים (אופני ידיים) לאילת המסלול המתואר במפה המצורפת והמפורט להלן דרושים נהגים עם רשיון ג לתאריכים הבאים :
ל31/3, 1/4, 2/4, 3/4
קישור ע ל האיש ותמונות הממחישות המבצע המופלא הזה בלינק :
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=703&msgid=104157545
המסלול המתוכנן :
הלו"ז המשוער הוא כדלקמנצ'יק:
28/3 צומת הנגב- אשלים - נחל בשור -נחל בוקר.
29/3 נחל בוקר - נחל הרועה - שדה בוקר - מעלה צין - נחל צין - חניון לילה מעלה זיק.
30/3 מעלה זיק - נחל צין - מפעל צין.
31/3 מפעל צין - עידן - ציר המערכת - עין יהב.
1/4 עין יהב - ציר המערכת - פארן.
2/4 פארן - ציר המערכת - יהל.
3/4 יהל - יטבתה - באר אורה.
4/4 באר אורה - אילת.
כמו כן אנחנו מתכננים לבקר אותו בערבים
מעטניינים יכולים ליצור קשר במייל או הודעה פרטית אלי או סלולרי 054-4278832
בהצלחה לשי עוזרי
YosseF
מסע אופניים (אופני ידיים) לאילת המסלול המתואר במפה המצורפת והמפורט להלן דרושים נהגים עם רשיון ג לתאריכים הבאים :
ל31/3, 1/4, 2/4, 3/4
קישור ע ל האיש ותמונות הממחישות המבצע המופלא הזה בלינק :
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=703&msgid=104157545
המסלול המתוכנן :
הלו"ז המשוער הוא כדלקמנצ'יק:
28/3 צומת הנגב- אשלים - נחל בשור -נחל בוקר.
29/3 נחל בוקר - נחל הרועה - שדה בוקר - מעלה צין - נחל צין - חניון לילה מעלה זיק.
30/3 מעלה זיק - נחל צין - מפעל צין.
31/3 מפעל צין - עידן - ציר המערכת - עין יהב.
1/4 עין יהב - ציר המערכת - פארן.
2/4 פארן - ציר המערכת - יהל.
3/4 יהל - יטבתה - באר אורה.
4/4 באר אורה - אילת.
כמו כן אנחנו מתכננים לבקר אותו בערבים
מעטניינים יכולים ליצור קשר במייל או הודעה פרטית אלי או סלולרי 054-4278832
בהצלחה לשי עוזרי
YosseF