PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסבת חיפושית לרכב שטח צריך עזרה....

ido4
23-03-08, 18:52
שלום לכולם אני רוצה ליקנות חיפושית כמובן יד 2 להעיף לה את המרכב ואת הספסל האחורי בקיצור מה שיכול להוריד משקל ולא עוזר לי לרתך לה כלוב ויאללה.. עכשיו ככה רוב החיפושיות שראיתי בארץ למכירה נעות בין שנת 70 ל77 ופעם ב יש גם 80 או 83 רציתי לדעת אם אני מוצא אחת במצב טוב יחסית אם אתם יודעים בערך תכלס כמה כל העסק הישן הזה עייף ומסוגל לתפקד בשטח ולכמה זמן מנוע גיר קלאצ' בערך מה קורה שם הייתי מעוניין לדעת אם אפשר להשיג לזה חלקי חילוף בארץ במידה ונידפק משהו האם אפשר ליקנות מיתלים ארוכים יותר ולהגביהה את הרכב? ואם יש למישהו תוכניות לריתוך כלוב או שאני צריך להמציא לבד משהו? תודה רבה לכל מי שיענה עידו

עודד זנטון
24-03-08, 09:29
אני לא הולך להחכים אותך יותר מדי אבל,
החיפושית במצבה הסטנדרתי, נותנת יופי של תמורה לכסף. (הבנתי שאמירה זו לא כוללת חיפושיות מדגמים אמריקאים)
ישנה אפשרות להגביה מעט ע"י העלאת שן במוט פיתול (אני לא מכיר לעומק, תריץ חיפוש ותלמד, יש על זה לא מעט ידע פה)
לגבי כלוב, אם הבנתי אותך נכון, אתה לא מחפש ליצר משהו איכותי אלא כלוב בסיסי פשוט.
כנראה שיחלקו עלי, וסביר שהחולקים גם יצדקו, אבל לדעתי אתה יכול בקלות יחסית ליצר משהו כזה.
סקיצות, אתה יכול למצוא בפורום ספורט מוטורי. יש תקנון ישראלי לכלובים (בניצוחו של נימרוד).
אני לא חושב שאתה הולך להגיע לרמה של כלוב תחרותי, אבל רעיונות לצורה בסיסית חזקה, תקבל שם.
אל תיצמד להנחיות הברזל שיש בתקנונים, הם יקרות ומעל לרמה חובבנית. לך על כלוב קטן ככל הניתן (מבחינת היקף הכלוב, השטח שהוא כולא בתוכו), ככל שהכלוב קטן, הוא חזק יותר!
בסיס החיפושית הינו סביר, אך ישנו שירשור טוב על בניה יפה של חיפושית כזו, אולי יותר מקצועי ממה שאתה רוצה להסיג, אבל שוב, בסיס טוב לרעיונות.

לאחר כל זה, ישנה תמיד ההמלצה, בקשה, דרישה, להריץ חיפוש בפורום, ליפני שפותחים שרשור.
רוב השאלות יפתרו מאליהן. רובן נישאלו בעבר ונידונו באריכות.

דרך צלחה.

ido4
25-03-08, 20:49
תודה רבה עודד אני יראה מה אני עושה אם זה כבר

asafk
25-03-08, 21:07
בשורה התחתונה- חיפוש על המילה "חיפושית" כאן בפורום ייתן לך כמעט את כל התשובות שאתה צריך.

אסף.

ido4
26-03-08, 09:52
[QUOTE=asafk]בשורה התחתונה- חיפוש על המילה "חיפושית" כאן בפורום ייתן לך כמעט את כל התשובות שאתה צריך.

אסף.[UOTE] איך אני עושה חיפוש בפורום????????

הכוכב הכחול
26-03-08, 11:09
[QUOTE=asafk]בשורה התחתונה- חיפוש על המילה "חיפושית" כאן בפורום ייתן לך כמעט את כל התשובות שאתה צריך.

אסף.[UOTE] איך אני עושה חיפוש בפורום????????
צד שמאל למעלה, מתחת לבאנר של ג'יפולוג
יש אופצית חיפוש או באתר או בג'ימל.
רשום "חפש..."

-->