PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו יודע איפה אני יכול למצוא חלקים לבאגי באיזור הדרום

Bee
18-03-04, 01:31
דבר ראשון שלום לכלולם אני חדש פה זאת ההודעה הראשנה שלי קוראים לי דורון אני ממיתר (ליד באר שבע)
אני רוצה לבנות באגי דו מושבית 4 על 4 מנוע אחורי אם מתלים בסגנון של הטראקן של עידו כהן (רק מן הסתם יותר קטן ויותר פשוט) חשבתי על מנוע 1.6 של חיפושית ואת המערכת 4 על 4 לבנות מסרן של סובארו פשע (DL אני חושב) לפרק את זה ולהרכיב בחדש בצורה שרציתי

אין לי הרבה כסף יותר נכון אין כמעט בכלל אני רק אכשיו מתחיל לעבוד אבל אני רוצה להתחיל לבנות בכל מקרה וכשיהיה לי כסף אז אני יוסיף את כל החלקים שאי אפשר למצוא
אני מאוד יצרתי בכל מה שקשור למכונאות אבל אין לי כ"כ הרבה ידע לעת עתה ואני רוצה ללמוד אז אם אני יכול לקבל עצות או משהו שכרגע יותר חשוב איפה אני יכול למצוא מכוניות שהורדו מהכביש באיזור באר שבע??

נמרוד
18-03-04, 10:45
דורון אהלן,
אני גם ממיתר, לשעבר, הג'יפ שלי עדיין גר שם...

תשכח מכל מה שאתה חושב שאתה יודע או רוצה לעשות, ותזמין את הספר הזה מאמאזון:
http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/0895861860/qid=1079599351/sr=1-1/ref=sr_1_1/002-1555670-7663261?v=glance&s=books

תקרא מהתחלה ועד הסוף, תהנה מכל רגע, ואז תתחיל לשאול שאלות.

חנן א.
18-03-04, 10:58
אצל ההורים שלי, בכפר מימון- ליד נתיבות, תוכל למצוא ולקחת, ללא תשלום, אולי אפילו תקבל קפה (המועצה מתכוונת לסלק את הרכבים אבל עדיין לא עשתה את זה) :
רנו5 , מנוע 1100 לא תקין, מודל 80.
סובארו DL1300 מתחילת שנות ה80, תקינה.

בבית ליד הבית של ההורים שלי, יש חיפושית 73 תקינה, עליה כבר תצטרך לשלם, משהו כמו 1000 ש"ח, תצטרך לדבר עם בן-דודי, אם תתעניין בחיפושית.

זאביק
18-03-04, 12:20
חשבתי על מנוע 1.6 של חיפושית ואת המערכת 4 על 4 לבנות מסרן של סובארו פשע (DL אני חושב)

לא יותר פשוט להשתמש כבר בכל המכלולים של סובארו ?
מנוע, גיר, טרנספר , סרנים ??

אפשר למצוא חלקים מפירוקים למכלולים הנ"ל / מכלולים להחלפה ביתר קלות ויותר בזול, כי הם נפוצים . . .

Bee
18-03-04, 13:51
אני חושב שאני יקפוץ לכפר מימון בהזדמנות אבל יש לי בעיה קטנה אני יצטרך לפרק הכל שם כי אין לי איך להביא את זה למיתר או שאני פשוט ינהג עד למיתר נראה כבר מה המצב של האוטו
וזאביק באמת חשבתי על זה אבל אני מימלא רוצה להשאיר רק את התפוח ואת כל השאר לבנות מחדש
אני חושב שאני ילך על הסובארו DL זה מנוע שאני עוד איך שהוא כצת מכיר ואבא שלי מכיר הרבה
בכלל כל הידע שלי במכונאות בא מהסקודה פבורייט שיש לנו שכל שני וחמישי הולך לה משהו אחר (למישהו היתה פעם בעיה שאבק סתם את המנוע של המאוורר של הרדיאטור?? רק בסקודה...)

ונמרוד אני באמת חושב שאני יזמין את הספר הזה ואיפה הג'יפ שלך חונה אולי נעשה אליו איזה פשיטה... :wink:

בכל מקרה קראתי כמה אשכולות פה אחרי שכתבתי את ההודעה הראשנה והגעתי למסכנה שאני ירד מה4 על 4 וילד עך הענה אחורית אני חשבתי על לנבנות משהו בסגנון הזה רק יותר קטן
http://www.yellowdogracing.com/deztaz.htm (הבאגי הראשון שם)

עמי
18-03-04, 14:04
"אין לי הרבה כסף יותר נכון אין כמעט בכלל"
:D :D :D
אתה מודע לכך שרק כל אחד מהבולמים שם (ויש שישה עד כמה שראיתי) עולה בערך 1000$ בארה"ב ?
בכלל, אתה מדבר על באגי שמעטים בארץ, אם בכלל, יודעים לבנות כמותה.

Bee
18-03-04, 14:48
אני לא בונה העתק אני בונה משהו בסגנון אני מתכנן להשתמש בבולמים של המכונית שאני הולך לפרק אני רק רוצה משהו בסגנון
אתה ראית גם איזה מנוע יש לו מאחורה??? משהו מפלצתי אני נותן לזה איזה 3 ליטר
אני רוצה לבנות משהו בסגנון אני רוצה לבנות את הבאגי להנאה לא לתחרויות וכאלה

elitkh
18-03-04, 17:19
היה כאן דיון על באגי 4X4 מדובר בפרוייקט מורכב ולא בטוח שזה שווה את ההשקעה במיוחד לאור העובדה שמדובר ברכב עם חלוקת משקל עם העדפה ברורה לחלק האחורי כך שהמשמעות של הנעה כפולה יורדת...
הייתי מתחיל במקומך מחיפושית-מפרק בודי(עשרה ברגים אני חושב) מקצר אותה ובונה כלוב למניעת פגיעה בזמת התהפכות וגם למניעה של "קריסה" של הרכב .
וקיבלת באגי יעילה במינימום השקעה.
מכאן והלאה השמיים הם הגבול
שיהיה בהצלחה
אלי

Bee
18-03-04, 20:53
אלי ירדתי מהרעיון של 4X4 אבל אני עדיין רוצה לבנות משהו יותר מתאים לשטח משהו יותר גבוהה ויותר קל
חנן אמר לי איפה אני יכול למצוא סובארו DL1300 שזה תכלס פכות או יותר מה שאני צריך שאני לא יכול לבנות לבד
אני רוצה לבנות משהו יעיל לשטח רוב הבאגים שיצא לי לראות שהיו מכל מיני חיפושית מפורקות היו לכביש בכל מיני מושבים ולי ברוך ה' יש אוטו וזה לא הבעיה הבעיה שהמרווח גחון שלו בערך בגובהה של מדרכה סטנדרתית... :wink:

-->