PDA

צפייה בגרסה מלאה : יונית חום מנוע?

פלג_
01-04-08, 09:21
יש איזה יונית חום מנוע שסוגר מעגל באזור ה 120-130 מעלות חום?

אני מעוניין לחבר יונית כזה באזור להיונית חום מנוע המקורי, ולחבר לו זמזם כזה שמזמזם כאשר הוא מגיע לחום הזה.
למרות שניראה לי שאם אני מחבר אותו יותר נמוך זה היה יותר טוב, כי שחסר מיים, או שיש נזילה, היונית המקורי נימצא למעלה, ואם חסר מיים לא נירא לי שהוא נותן את החום המדוייק.
לא תמיד אנכנו עסוקים בלוח שעונים באותם שניות שזה קורה.
הציעו לי לחבר את זה למדומם מנוע למרות שלי זה לא נירא, שיתכבה לי באיזה ירידה מסוכנת, לא ניראה לי בטיחותי.

זה מעשי בכלל או שאני מדבר שטויות?
אני יודע שיש מכוניות שמכבות את המזגן כאשר האוטו מיתחמם, אז אני חושב על אותו עיקרון.

אשמח ליעוץ
בתודה
פלג

מיכאלמ
26-10-08, 17:01
יש איזה יונית חום מנוע שסוגר מעגל באזור ה 120-130 מעלות חום?

אני מעוניין לחבר יונית כזה באזור להיונית חום מנוע המקורי, ולחבר לו זמזם כזה שמזמזם כאשר הוא מגיע לחום הזה.
למרות שניראה לי שאם אני מחבר אותו יותר נמוך זה היה יותר טוב, כי שחסר מיים, או שיש נזילה, היונית המקורי נימצא למעלה, ואם חסר מיים לא נירא לי שהוא נותן את החום המדוייק.
לא תמיד אנכנו עסוקים בלוח שעונים באותם שניות שזה קורה.
הציעו לי לחבר את זה למדומם מנוע למרות שלי זה לא נירא, שיתכבה לי באיזה ירידה מסוכנת, לא ניראה לי בטיחותי.

זה מעשי בכלל או שאני מדבר שטויות?
אני יודע שיש מכוניות שמכבות את המזגן כאשר האוטו מיתחמם, אז אני חושב על אותו עיקרון.

אשמח ליעוץ
בתודה
פלג

אני התקנתי אצלי מערכת התראה מושלמת כוללת צג דיגיטלי נורית התראה, זמזם חזק, חיישן המתחבר למנוע כולל כל האביזרים הנלווים.מתאים לכל רכב כולל אחריות לשנה,ניתן להעביר מרכב לרכב.מומלץ לשקט נפשי בזמן נהיגה אין צורך להסתכל כל 10 דקות על שעון החום, פשוט אם יש בעייה של חום גבוהה יש צפצוף חזק שמתריע וכך לא נגרם נזק לראש מנוע.

ניתן להזמין ולראות דוגמה אצל מוסך אודי מזרחי ברחובות 089410839

asafk
26-10-08, 22:32
קח את עצמך לאוו ספידומטרים ברחוב בית אלפא (ת"א). תסביר מה שאתה רוצה (אם אני מבין נכון- מתג שסוגר מעגל בטמפרטורה מסויימת). קיימים כאלו מתגים, והם מתמחים בשעונים כמו גם ב"יוניט"ים למיניהם.
לזה צריך לחבר מעגל התראה (אני הייתי מחבר ממסר וזמזם גביש עם רעש מעצבן).

אסף.

-->