PDA

צפייה בגרסה מלאה : שביל גולן

WildLove
01-04-08, 22:51
אהלן חברים,
בשבוע של החג, מיום ראשון ה-20 לחודש עד יום חמישי ה-25 לחודש אני מתכוון לעשות את שביל הגולן עם ידידה.
אם מישהו עובר בסביבה ויוכל לעזור עם ארוחה (בתשלום), אנחנו נשמח
או סתם לפגוש עוד חברים מהאתר ולשבת על מדורה ובירה.
כמובן - אם יש חברים באתר שיצא להם כבר לצעוד את השביל למרות שהוא חדש, ברגל, אשמח לשמוע טיפים\חוויות\מקומות מעינינים שכדאי לשים לב בדרך
בתודה מראש,
אלעד

נקודות עיקריות שהשביל עובר בהן:
נחל גובתה - הר קטע - ברכת רם - הר אודם ויער אודם - עמק הבכא - באב אל הווא - הר בנטל והר אביטל - עין זיוון - הר בני רסן- הר חוזק - חירבת חושנייה - עיינות פחם - חירבת פרג' - גלגל רפאים (רוג'ום אל הירי) - מאגר דליות - נחל סמך - הגשר הסורי - אום אל קנטיר - חרבת עדיסה - בני יהודה הישנה - נחל עין גב - נחל מיצר - מבוא חמה - עין עקוב (עין תאופיק)

WildLove
14-04-08, 00:56
עדכון קל:
יוצאים לשביל החל מיום שישי, ה18/4/08 עד יום חמישי ה23/4/08
חברה...? בטוח שיש ג'יפאים שמטילים בצפון בחג

בומס הקופץ
14-04-08, 01:28
אני יכול לעזור עם ארוחות ומים בשני שלישי ורביעי רק תדאג לתאם איתי מראש (בלת"מים של שנינו)
050-7989858
אמיר.

Tzvika-Pick
14-04-08, 14:04
ביום שני ה21 אני מתכנן לקפוץ לאום אל קנטיר וגשר ההטייה לפי ההמלצה שקיבלתי כאן בפורום.

אם זה מסתדר לך, בכיף. תשאיר ה"פ.

WildLove
23-04-08, 18:59
טוב, אז חזרנו
היה מדהים, היה מטורף, מותשים אך מרוצים..סיפור דרך בקרוב, אבל כרגע:
המון תודה לכל החברים שהציעו לעזור, לאלה שעזרו בפועל למרות שלא קראו את ההודעה כאן, היה מאוד נחמד לפגוש את מר ביג עם הסמוראי ליד אום אל קאנטיר בדיוק כשהיינו כמעט בלי מים בעיקר בגלל עומס החום הכבד שנחת עלינו החל מיום שני. במהלך הטיול עזרו לנו מספר פעמים ג'יפים אקראים שפגשנו בדרך, חלקם מכאן, חלקם מג'יפטריפ וחלקם לא קשורים לשום מקום - אחד מהם אפילו הציל לנו את החיים מהתייבשות, נתן טראמפ ובאמת, כשיוצא ללכת ברגל ולראות ג'יפאים שמייתחסים ככה למטיילים שרואים שהגיעו לנקודה שממש קשה להם, זה באמת עושה טוב על הלב ונותן חשק לעזור בחזרה כשאפשר,
חברים,
תודה רבה לכולם - תמשיכו להיות אנשים טובים כמו שאתם
אחרי כל זה אני יודע אישית שאני כמו תמיד אמשיך לעזור למטיילים שצריכים עזרה
חג פסח שמח לכולנו!!!

-->