PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סמוראי קצר פתוח עם מושבים אחוריים מקוריים, לצורך מדידות!

bobsfog
02-04-08, 22:06
מחפש סמוראי קצר פתוח עם מושבים אחוריים מקוריים, לצורך מדידות!

אני פשוט מעוניין לבנות כמה ארגזים ואצלי הכסאות לא מורכבים עדיין, ואני קודם מעוניין לבדוק אם כל העיניין בכלל ראלי!

תודה
אדר

adam12345
02-04-08, 22:32
יש מצב לשמוע יותר פרטים על התכנון והרעיונות?
אני בדיוק מנסה לחשוב אכשיו על בניה של מקום איכסון בסמוראי סגור...
(דרך אגב, אתה רוצה להגיד לי שלא מצאת בחניה של מורי איזה סמוראי כמו בתאור שלך?)

bobsfog
03-04-08, 07:04
אני כרגע חושב על שתי אפשרויות!

1. שני ארגזים מעל בתי הגלגלים, בשביל זה צריך מדידות.
2. מגירה ענקית מתחת לכל המושבים האחוריים.

כרגע אני נוסע בלי מושבים מאחור ויש שם ארגז, ואחרי כמה חודשים איתו הגעתי למסקנה שאני לא מוכן לוותר על ציוד קבוע ברכב.

אין לאף אחד סמו פתוח עם מושבים בקוריים מאחור???

אדר

ilan.sch
03-04-08, 08:35
היי
יש לי סמוראי פתוח מושבים אחוריים שלי לא יודע אם מקוריים אבל יש לי רק 2 מושבים שמה אז כנראה שזה מקורי
אני גר באזור חיפה אולי אני יכול למדוד רק תסביר לי מה.

הכוכב הכחול
03-04-08, 15:31
אתה מוזמן ליצור קשר.
גם פתוח וגם מושבים.

bobsfog
03-04-08, 17:47
אתה מוזמן ליצור קשר.
גם פתוח וגם מושבים.

זכרתי שיש לך מושבים מקוריים אבל ממש לא הייתי בטוח.

נוסף עוד רעיון לתכנון

לבנות ספסל אחורי מ 0, וכשהוא יפתח הוא יהיה גם מקום לאחסון!!!

הכוכב הכחול
03-04-08, 18:58
אבל ממש לא הייתי בטוח.הם פשוט רוב הזמן מחוץ לאוטו :-D

samorai
03-04-08, 20:06
איי איי איי אדר יגונב רעיונות :-| :? :wink: :-)

סיפרתי לך על הרעינות לפני שבוע ,
וכבר אתה מריץ שירשור .

itay
03-04-08, 20:19
אין לכם בושה.....

אצלי ראיתם את זה קודם!

תמונות - מחר

איתי.

adam12345
04-04-08, 19:38
אני כרגע חושב על שתי אפשרויות!

1. שני ארגזים מעל בתי הגלגלים, בשביל זה צריך מדידות.
2. מגירה ענקית מתחת לכל המושבים האחוריים.

אדר

גם אני חשבתי על הארגז מעל הבית גלגלים השמאלי, על הימני אני יוותר כדי לא להפריע לנוסע שיושב מאחור מלעלות ולרדת מהרכב.
כרגע אני לרוב נוסע עם מושבים אחוריים מקופלים אז אני מרשה לעצמי להתעצל ולדחות את הפרוייקט הקטנטן הזה.
לגבי המגירה מתחת למושבים, אם אתה בונה כזה אז אני ישמח לשמוע ממך אם זה כדאי, כרגע קשה לי לדמיין כמה זה יעזור לי...

היום בניתי לי ארגז אכסון בתא המנוע, בגלל שאבא שלי נגר ובנוסף יש לו הרבה חומר שמוגדר "שאריות" אז החלטתי להכין את הארגז מעץ.
דיקט 12 מ"מ, מחובר עם 3 ברגים, 2 ברצפה ועוד אחד בקיר הימני (עשיתי ישר גם חור רביעי אבל זה נראה מספיק חזק ככה). את הדיקט אני יעטוף עם ניילון קשיח שיגן מפני מים (ברח לי השם של החומר הזה) ויחבר אותו עם אקח סיכות, אני יוסיף עוד חיזוקים בפינות, ריפוד בפנים ואולי גם מחיצה לדברים קטנים, מכסה עם צירים וזהו...
מחר אני יסיים לבנות את הארגז ואז אני יעלה תמונה עם זה בכלל יעניין מישהו...

איתי! המחר של האתמול זה ההיום כמו שההיום של האתמול זה המחר. בקיצור איפה התמונות?:lol:

itay
05-04-08, 17:38
היי,

האתמול של מחר זה היום של שלשום...:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

מצורפות שלוש תמונות של הארגז. אני לוקח אנשים מאחורה פעמים ספורות ולכן לא רציתי להוריד את המושבים אבל גם רציתי את הארגז....

איתי.

bobsfog
06-04-08, 06:54
זה לא נראה לי נוח
קשה להגיע לכל מה שיש בפנים וזה ממש קטן

אבל בגדול כזה ארגז רק יותר גדול ושנפתח כלפי מעלה זאת אפשרות ממש טובה

מורי
06-04-08, 08:02
אדר,בזמנו בניתי ליהודה (YEHUDA-P9) ארגז פח שטוח על כל החלק האחורי,ועליו הרכבנו את הספסל.

נראה לי הפתרון האידאלי.

ברששת
06-04-08, 08:56
הספסל האחורי המקורי,מגיע כמעט עד הרצפה כך שלא תוכל להכניס שם ארגז משמעותי.
אם תחליט להרכיב את המושב על הארגז שתבנה כך בחשבון שהנוסעים מאחור ישבו כמעט עם הראש בגג (ברזנט) או שיתאים רק לילדים,.

lavik
06-04-08, 19:19
אצלי (סמוראי פתוח, לא בטוח לגבי כסאות מקוריים או לא) יש שני תאי אחסון, אחד מעל כל בית גלגל.

בנויים עץ, עם ריפוד על המשענת יד שסוגרת את התאים.

אני לוקח נוסעים מאחור כמעט כל יום, ואין תלונות על צפיפות. מבחינת מקום איחסון, אני לא יכול להגיד שיש שם הרבה מקום, אבל פק"ל קפה, קומפרסור ומטף נכנסים בלי בעיה עם עוד מקום לצו'פרים.

adam12345
07-04-08, 00:09
היום בניתי לי ארגז אכסון בתא המנוע, בגלל שאבא שלי נגר ובנוסף יש לו הרבה חומר שמוגדר "שאריות" אז החלטתי להכין את הארגז מעץ.
דיקט 12 מ"מ, מחובר עם 3 ברגים, 2 ברצפה ועוד אחד בקיר הימני (עשיתי ישר גם חור רביעי אבל זה נראה מספיק חזק ככה). את הדיקט אני יעטוף עם ניילון קשיח שיגן מפני מים (ברח לי השם של החומר הזה) ויחבר אותו עם אקח סיכות, אני יוסיף עוד חיזוקים בפינות, ריפוד בפנים ואולי גם מחיצה לדברים קטנים, מכסה עם צירים וזהו...
מחר אני יסיים לבנות את הארגז ואז אני יעלה תמונה...

יצא דיי טוב, כל הכליי עבודה שלי נכנסים שם (כן, יש מעט), מה שבטוח זה עדיף על ארגז תחמושת צבאי כמו ששמתי לי קודם...

איתי, נראה נחמד מה שעשית שם, האם שווה את הטרחה? לפי דעתי לא.

bobsfog
07-04-08, 09:04
יפה יפה, זה נראה פתרון טוב ויעיל

אבל איפה נמצא אצלך המיכל של המים לווישרים??

adam12345
07-04-08, 11:31
המיכל של המים לוישרים נמצא באותו מקום שהמתקן של הג'ק נמצא, במחסן.
אני מחכה להזדמנות הראשונה שבה אני יגלה שבאמת יש צורך באופציה הזאת של התזת מים על השמשה ואז אני ימקם אותו מחדש איפה שהוא...

-->