PDA

צפייה בגרסה מלאה : ספר לסמוראי- שתי גרסאות להיינס?!

yoav
20-03-04, 13:42
בוקר טוב..
ברשותי סמוראי 96, וחיפשתי ברשת ספר טיפולים של היינס- אבל יש כאן איזה עניין מבלבל:
באמאזון האמריקאי- אין בכלל ספר לדגמים של 96
באמאזון הבריטי- יש ספר בצבע אדום, שעולה כ 58 לי"שט !
באתר של היינס יש ספר ירוק שעולה 15 ליש"ט- אבל עם כותרת מעט שונה מזו של האדום (שניהם מכסים סמוראי מהשנתון שלי):
האדום (והיקר) נושא את הכותרת:Suzuki Samurai/Sidekick & Geo Tracker (1986-1996) Automotive Repair Manual (Haynes Automotive Repair Manuals)

ואילו הירוק (הזול) : Suzuki SJ Series, Samurai and Vitara (4-cyl) Petrol (82 - 97) up to P , service and repair mannual

שאלתי- מה ההבדל? למישהו יש את הספר? איזה מהם לרכוש?

אלון_ק
20-03-04, 22:48
בפורום ג'יפטריפ יש בחור בשם רפי, כינויו: RYANAI. יש לו את הספר הנדיר, נדמה לי. שלח לו ה"פ (תגיד לו שאני הפנתי). הוא בחור נחמד, ישמח לעזור.

shermenz
20-03-04, 23:29
אני ישמח לדעת מה הוא ענה לך...

eran4x4
21-03-04, 09:33
בארהב לא היה סמוראי ב96

האם הסמוראי שלך קפיצים או סלילים?

נמרוד
21-03-04, 09:49
הספר הירוק בסדר גמור. בשביל 20 פאונד (כולל משלוח מאנגליה), תזמין, חבל על הזמן. תוך פחות משבועיים הוא אצלך.

yoav
22-03-04, 20:44
או קיי- ומה עם צ'ילטון?שווה להזמין?

אלון_ק
22-03-04, 20:50
לי יש את שניהם ולדעתי, לא. יש איזה דבר אחד או שניים שרשומים באחד ולא בשני, אבל היינס הרבה יותר ברור ונוח, לדעתי. שפה נוחה יותר, אינדקס שתמיד מסתדר לי בול ביד וכד'. צ'ילטון קצת יותר דקדקן, אבל לא משהו משמעותי. מקסימום תלווה ממני אותו אם יחסר משהו.

שים לב שבשניהם חסר המון מידע, כמו מידע על הדיפרנציאלים וכד'. אוברול מנוע שניהם עושים, אבל הם לא מי יודע מה במערכות הינע. בשביל זה יש עוד ספרים, שכשאני אמצא אחד מתאים אני איידע פה.

adi_ingel
23-03-04, 11:10
יש לי את שני הספרים ויש בינהם הבדל הSERVICE AND REPAIR הוא יותר מקיף!
אם מישהוא רוצה להשוות, הוא מוזמן!
רק תתקשרו : 066646263
אני באיזור המרכז. אפשר גם בהודעה פרטיט אבל אדיף בגיפטריפ.

PS
אלון כנרא שהתכנונים שלי לפגוש אחורי חדש שלך יצתרכו להתבתל המנייק שפגע בי מאחור לא מוכן לשלם ואני אצתרך לעשות את זה דרך הביטוח! BTW תגיד אתה לומד בפסח? מבחנים?

חנן א.
23-03-04, 22:29
אלון כנרא שהתכנונים שלי לפגוש אחורי חדש שלך יצתרכו להתבתל המנייק שפגע בי מאחור לא מוכן לשלם ואני אצתרך לעשות את זה דרך הביטוח! BTW תגיד אתה לומד בפסח? מבחנים?

חברים, את זה בה"פ.

אלון_ק
26-05-05, 19:59
יש מקום להזמין מחו"ל את הסרוויס, למי שמעוניין:

http://www.suzukicity.com/literature/1986-1989%20SAMURAI.htm

תלכו לדף הבית, תבחרו את שנתון האוטו, לכו לספרות ומשם הכל תלוי בכם - לא בדקתי את האתר לעומק, אני לא מכיר מישהו שהזמין משם וכו'.

itayhi
27-05-05, 05:23
האם הסמוראי שלך קפיצים או סלילים?

ערן,
הסמוראי של יואב יושב על סלילים
(קצת באיחור...)

איתי

shainok
31-05-05, 14:15
בשבוע הבא האישה בניו יורק, אשמח לקבל מיקום מדויק אם מישהו יודע היכן היא תוכל לקנות ספר טיפולים (חנות ספרים? מוסכים?)
תודה.

נמרוד
31-05-05, 14:18
בשבוע הבא האישה בניו יורק, אשמח לקבל מיקום מדויק אם מישהו יודע היכן היא תוכל לקנות ספר טיפולים (חנות ספרים? מוסכים?)
תודה.

http://www.haynes.com/naordin.html

שלחו אימייל ותבקשו רשימת מפיצים או סוכנים בניו-יורק.

אלון_ק
31-05-05, 14:30
לחילופין, תברר איפה יש חנויות 4X4 וסדנאות. אם אין להם בסטוק, הם כמעט תמיד יכולים להזמין - ואז אתה לא מוגבל להיינס או צ'ילטון, יש לך גם את הסרוויס מניואל ושאר ספרות טובה.

-->