PDA

צפייה בגרסה מלאה : צביעת ג'אנטים ברזל

adam12345
07-04-08, 00:24
שלום לכולם!
יש לי שאלה קטנה בקשר לצביעת ג'אנטים.
יש לי 4 ג'אנטים של CJ ברוחב של 8 אינצ', ה4 זהים מבחינת הצורה אבל העניין הוא ששלושה מהם בצבע לבן (למי שמכיר- יש פס אדום ופס כחול בשוליים) והרביעי מצופה בניקל.
השאלה שלי האם אני יכול להגיע למצב שכל הארבע יהיו באותו הצבע?
הכי טוב היה אם כולם היו מצופים עם ניקל, אז השאלה היא מה יש מתחת ללבן בשלושה הלבנים...
אני אני מוכן גם שכל הארבעה יהיו שחורים.

נכון לאכשיו אני עם צמיגים 215 על ג'אנט מקורי, אבל אם הקדוש ברוך הוא למעלה ישמע את זעקתי ויכה באנשיי הרוע שבמשרד הרישוי עד אשר הם יחליטו לשנות את המידע ל235, אז אני יוכל להחליף את הג'אנטים.

בקיצור אני רוצה את 4 הג'אנטים זהים ומחודשים. הכיצד?

עודד זנטון
07-04-08, 14:45
את הניקל המבריק, שים בספר.
את הספר (שאני מרשה לעצמי להניח שאינו ניקל), שים במקומו.
שפשף קצת עם נייר זכוכית ליצור חיספוס, וצבע את כןלם באותו הצבע (שחור, לבן, גם ירוק סטיקלייט הולך..).

adam12345
07-04-08, 18:18
עודד, יש 4 ג'אנטים. הספר יהיה 5.5 (חרם על הצירים של הדלת עם ה8)
בכל מקרה הבעיה נפתרה יש לי חבר שמוכן לקבל את הניקל ולתת לי את הלבן במקומו, ואז יהיו 4 לבנים שעבודת הצביעה עליהם תיהיה הרבה יותר פשוטה מהניקל.

תודה עודד!

bobsfog
07-04-08, 19:29
אתה מודע לעובדה שזה לא בסדר

ברגע שיהיה לך פאנצר אתה תצטרך צמיג בגודל זהה
ההבדל בגובה של צמיג שמורכב על גאנט 5.5 לבין אחד שמורכב על 8 הוא גדול נורא
ואני לא חושב ש 235 עולה בכלל על 5.5

והדלת שורדת מצויין עם 235 על גאנט 8!!!

עודד זנטון
07-04-08, 21:49
אדם, כמו שבוב ספוג כותב, הדלת שורדת יופי.
אם בכל זאת אתה פוחד עליה, אולי תבנה מתקן בישבילה?
(רמז, אני מייצר כאלה ;) )

עודד

adam12345
07-04-08, 23:28
אני מודע לעובדה שזה לא בסדר...
אבל מה יותר בעייתי העובדה שהג'אנט שונה או המידה של הצמיג?, כי ההבדל העיקרי במשקל זה הג'אנט.
יש לי סדקים קלים באזור הצירים של הדלת, לא משהו נוראי בכלל אבל אני מעדיף לא להוסיף עליה את המשקל של הג'אנטים הגדולים.
מתקן לגלגל הרזרבי זה בהחלט אפשרות שכבר חשבתי עליה אבל זה לא נמצא בראש סדר העדיפיות, אז אולי מתישהו בהמשך... גם על אפשרות של הספייר על הגג חשבתי אבל גם מזה ירדתי בעקבות שרשור שאם אני לא טועה אתה פתחת בנושא אדר.

נמרוד
08-04-08, 08:59
צמיג ברוחב 235 על ג'אנט 5.5 אינץ' מקורי זה בסדר, קודם כל. זה שהספייר שונה משאר הגלגלים לא מצב אופטימאלי אבל זה לא נורא, כשמו כן הוא - רזרבי, לנסיעה עד תיקון הגלגל הראשי.

adam12345
08-04-08, 11:03
אז כנראה שזה באמת מה שאני יעשה. תודה!

-->