PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנת ניווט משולבת כביש-שטח

שפן13
09-04-08, 11:25
קראתי את הכתבה המחמיאה כאו-
http://computers.walla.co.il/?w=/4014/1262253
האם למישהו יש נסיון עם התוכנה החדשה?
האם ניתן להתקין על גבי מחשב כף יד MIO?

תודה לעונים!

Gilad
09-04-08, 12:21
לפי הכתבה מדובר התכנה חדשה, כך שקשה לי להאמין שלמישהו יש נסיון אתה אלא אם אחד המשווקים היה בהשקה או התנסה בה.

מה שכן זה נראה שילוב מעניין וחסכוני כי אין צורך בשתי תוכנות. גם כתכנה יחידה המחיר שלה די זול.
מעניין אם יש סימון שבילים במפות או שמדובר במפות לבנות - לפי המחיר לדעתי מדובר בלבנות.

נמרוד
10-04-08, 00:12
אני הייתי בהשקה של Landguide והתנסיתי על קצה המזלג, במוד ניווט השטח בלבד, ובמסלול ברזולוציה מאד גבוהה שהוכן מראש. על פניו תוכנה טובה, אבל זה ממש מהתנסות קלילה.

התוכנה מגיעה עם מפה לבנה וקטורית.

ניווט הכביש מתבצע על ידי שילוב עם תוכנת IGO.

אני מניח שנקבל חוות דעת רציניות יותר בעתיד הקרוב, התוכנה מתחילה להמכר.

שפן13
10-04-08, 11:31
תודה על התגובות!

אמתין קצת עם הרכש,עד שיצבר איתה מעט נסיון...

TEDDY
10-04-08, 23:03
יש לי את התוכנה כבר חודשיים בשילוב עם מיו 320 .

סה"כ תוכנה פשוטה וקלה לשימוש אני מרוצה ממנה מאוד. אבל לא מצאתי משהו מיוחד ושונה מתוכנות אחרות חוץ מהשילוב של תוכנת הכביש והשטח שיש אפשרות שיהיו על אותו כרטיס זכרון וכך יש אפשרות של מעבר ישירות מהכביש לשטח ללא החלפת הכרטיס.

Micha
11-04-08, 18:06
התוכנה מגיעה עם מפה לבנה וקטורית.

תיקון קטן - מפת השטח אינה וקטורית.

מדובר בשתי תוכנות נפרדות לחלוטין (לנדגייד ו-IGO).
הייתרון הוא ששתיהן על אותו כרטיס ושבמידה ואתה שם תחילת מסלול (בשטח) מרוחקת, אתה נשאל אם אתה רוצה לנווט לשם על הכביש באמצעות IGO.

התוכנה אכן נחמדה ופשוטה. יש יכולת לבחור באיזה רשת קואורדינטות לפעול, יש "לוח בקרה" שמראה מרחק נסיעה, מהירות ממוצעת, יכולת איפוס מדידת מרחק ומיקום ב- LAT/LON .

יש "תלת מימד" פרימיטיבי שלמעשה מדובר רק על הטייה של המפה.

יש אפשרות של ניווט ל-נ.צ , הקלטת מסלול , מסלולים מובנים ועוד אי אילו דברים.

amirke80
11-04-08, 18:13
מה ההבדל בין ה- landguide לעמוד ענן ,חוץ המאופציה לעבור מתוכנה אחת לשניה אוטומטית?
לפי מה שהבנתי בשתיהן מדובר במפות לבנות. האם בעמוד ענן אפשר לרשום שם של ישוב והתוכנה תביא אותך לשם או שהיא לא תוכנה עם מפה וקטורית? מה לגבי landguide?

Micha
12-04-08, 01:45
שתיהן אינן וקטוריות ולכן אינך מקבל הנחיות הכוונה.

מה שכן, נמתח קו דמיוני בינך ובין היעד.

ההבדלים בין שתי התוכנות קטנים מאד(למעט המחיר. עמוןד ענן זולה יותר, אבל לא מתממשקת עם IGO ובחלק ניכר מהמקרים, מחייבת כרטיס נפרד והחלפה בין הכביש לשטח)
בעמוד ענן אתה יכול להתעדכן במסלולים מהאתר שלהם, סידור הלחצנים על המסך נוח וברור .

-->