PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים לפור-ראנר.

גל טויוטה
10-04-08, 00:01
שלום,
היום ברשותי צמיגי אליאנס חצי חצי 31/10.5R15 על ג'נטים ניקל-פלדה.
השאלה היא האם צמיגים אלה אינם פוגעים במיסבים ובתפוחים כלומר האם הם "בריאים" לרכב?
אם לא מה המידות "הבריאות" לרכב?
וברשותי הג'נטים המקוריים של הרכב האם לא כדי לי לעשות בהם שימוש?
ואיזה צמיגים מה שנקרה חצי חצי מומלצים? מה הדיעה לגבי צמיגים של קופר?
כמובן שאת רוב הזמן 85% (הרכב אשר משמש גם כרכב משפחה) הרכב נמצא על הכביש.
תודה מראש,
גל

גל טויוטה
15-04-08, 08:38
אשמח לקבל תשובה והתייחסות לנושא
גל:?

שלום,
היום ברשותי צמיגי אליאנס חצי חצי 31/10.5R15 על ג'נטים ניקל-פלדה.
השאלה היא האם צמיגים אלה אינם פוגעים במיסבים ובתפוחים כלומר האם הם "בריאים" לרכב?
אם לא מה המידות "הבריאות" לרכב?
וברשותי הג'נטים המקוריים של הרכב האם לא כדי לי לעשות בהם שימוש?
ואיזה צמיגים מה שנקרה חצי חצי מומלצים? מה הדיעה לגבי צמיגים של קופר?
כמובן שאת רוב הזמן 85% (הרכב אשר משמש גם כרכב משפחה) הרכב נמצא על הכביש.
תודה מראש,
גל

גיא
15-04-08, 17:41
לא יודע להגיד לך לגבי פוראנר, יש פה כאלו שאני מכיר שנוסעים על כאלו צמיגים. בעצם כל מי שאני מכיר עם אוטו כזה , זה המידה שיש לו, עם שטח מלא כמובן.

השאלה היא אחרת, נניח שיש נזק .. האם היתרון עולה על החיסרון או לא ?
אם בדרך כלל המיסב מחזיק איקס ק"מ ועכשיו החלפת צמיגים והולך מיסב כל 2/3 איקס ...
אבל היכולת שלך לעבור מכשול בלי להשתולל עלתה .. אולי זה שווה ?

----

יש פה כתבה על נושא הצמיגים, שווה לך לבדוק / לקרוא את זה.

----

אני חושב שאם הצמיג הזה כל כך נפוץ ורוב הרכבים המכריע משתמש בו, זה כאילו הקהל מצביע ברגליים.

----

קופר זה צמיג נהדר, יש גם כתבה על צמיגים, אין תשובה חותכת על סוג אחד שהוא "הכי" ... פשוט עניין של מחיר ושל זמינות. תאר לך שיש צמיג שהוא הכי הכי אבל כל אחד עולה 3000 שח, עלית על בזנט בטיול ועכשיו חייב להחליף 2 ?
זה חתיכת מחיר .. נכון ? צמיג של 550 שח הוא פחות הכי הכי אבל יותר קל להחליף או לרכוש וכו' ...
ֿ
יש גדול כמה רמות וסוג זה או אחר מאותה רמה עולים מחיר דומה ואיכותם דומה גם היא.

לך קרא לך את הכתבות ותחזור עם שאלות אחרי זה.

בהצלחה !

גל טויוטה
16-04-08, 15:12
תודה רבה על ההתייחסות,
חג שמח,
גל

לא יודע להגיד לך לגבי פוראנר, יש פה כאלו שאני מכיר שנוסעים על כאלו צמיגים. בעצם כל מי שאני מכיר עם אוטו כזה , זה המידה שיש לו, עם שטח מלא כמובן.

השאלה היא אחרת, נניח שיש נזק .. האם היתרון עולה על החיסרון או לא ?
אם בדרך כלל המיסב מחזיק איקס ק"מ ועכשיו החלפת צמיגים והולך מיסב כל 2/3 איקס ...
אבל היכולת שלך לעבור מכשול בלי להשתולל עלתה .. אולי זה שווה ?

----

יש פה כתבה על נושא הצמיגים, שווה לך לבדוק / לקרוא את זה.

----

אני חושב שאם הצמיג הזה כל כך נפוץ ורוב הרכבים המכריע משתמש בו, זה כאילו הקהל מצביע ברגליים.

----

קופר זה צמיג נהדר, יש גם כתבה על צמיגים, אין תשובה חותכת על סוג אחד שהוא "הכי" ... פשוט עניין של מחיר ושל זמינות. תאר לך שיש צמיג שהוא הכי הכי אבל כל אחד עולה 3000 שח, עלית על בזנט בטיול ועכשיו חייב להחליף 2 ?
זה חתיכת מחיר .. נכון ? צמיג של 550 שח הוא פחות הכי הכי אבל יותר קל להחליף או לרכוש וכו' ...
ֿ
יש גדול כמה רמות וסוג זה או אחר מאותה רמה עולים מחיר דומה ואיכותם דומה גם היא.

לך קרא לך את הכתבות ותחזור עם שאלות אחרי זה.

בהצלחה !

נמרוד
17-04-08, 08:22
31/10.5R15, אם אני זוכר נכון, היתה מידה מקורית של הפוראנר, לפחות בדגם המפואר יותר (שהגיע גם עם יחס העברה קצר בסרנים). אין לך מה לדאוג בכלל. לגבי המלצות על צמיגים - במידה ואתה לא מחפש צמיג שטח ומסתפק בצמיג כביש (או חצי-חצי כמו שאתה כותב) אז כמעט כל צמיג יעשה את העבודה היטב. קנה צמיגים טריים, בדוק תאריך יצור בעצמך.

גל טויוטה
17-04-08, 20:42
תודה רבה וחג שמח,
גל

31/10.5R15, אם אני זוכר נכון, היתה מידה מקורית של הפוראנר, לפחות בדגם המפואר יותר (שהגיע גם עם יחס העברה קצר בסרנים). אין לך מה לדאוג בכלל. לגבי המלצות על צמיגים - במידה ואתה לא מחפש צמיג שטח ומסתפק בצמיג כביש (או חצי-חצי כמו שאתה כותב) אז כמעט כל צמיג יעשה את העבודה היטב. קנה צמיגים טריים, בדוק תאריך יצור בעצמך.

-->