PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום חדש פה..והתחדשתי

guy
10-04-08, 11:48
אז ככה....אני חולה על שטח...ועד עכשיו רציתי אופנוע (ואני עדיין רוצה) אבל כל פעם שחסכתי אליו ההורים איך שהוא מנעו ממני...(הורים מה לעשות)....אז הייתי מוכן להתפשר עם אבא שלי או על מכונית ספורט למינהם או על גיפ' אבל אבא שלי שמכיר אותי טוב לא כל כך אהב את הרעיון....עד שאיזה יום אחד זרקתי לעברו את הרעיון של ויטרה!!! ומשום מה לא יודע איך הוא אמר כן!!!!!
אז לפני שבועיים בערך אחרי שבוע של חיפושים מצאתי אחת שחורה סגורה אומנם הייתי צריך להתפשר על אוטומט ולא ידני אבל זה מתקבל בינתיים...היא סטנדרטית לגמרה במצב דיי טוב עשיתי לה ישור קו בינתיים ועכשיו צריך להתחיל עם השיפורים למינהם...בתיכנון:
1) גנטים של סיקס עם צמיגים 31' שטח מלא (זה יהיה רק לשטח בתכנון ...ליום יום ישארו הרגילים ...לא הצלחתי לקבל אישור לשינוי ל235 עם כול הקומבינות שניסיתי לעשות....עם למישהו יש רעיון בשמחה..וקראתי על זה פה הפורום)
2)מיגונים
3)טמבונים ומדרגות
4)נעילות
5)כננת
6)גגון
אין חשיבות לסדר שלהם....אני יודע שארוך קצת ..מצטער:)
עכשיו בקשר לנעילות הדודים בארץ הנפלאות הולכים להגיע בזמן הקרוב עכשיו חשבתי להזמין את הלוקרייט מקריאה בפורום הבנתי שזה מה שעומד בתקציב..עכשיו לא הבנתי איזה דגם אני צריך?? והבנתי שלנעילות האוטומטיות יש תיקתוקים כאלה...כמה זה נכון...ועם יש מישהו באזור של ראש העין שיכול הראות לי את הרכב עם נעילות כדי לשמוע לראות עם כדי לי בכלל לסיים את זה כרגע??
אה ושחכתי הויטרה היא 93 מדגם הקרבורטור
תודה ושוב סליחה על האורך
גיא

אייל ס.
10-04-08, 21:23
א.תתחדש.

ב.כמו שרבים כאן בטח יגידו אז לאט לאט קודם תסע על הרכב תלמד אותו ואח"כ תתחיל לשפר
לא ביום אחד לומדים ומכירים את הרכב זה בטוח. תתחיל קודם במיגונים ואחרי שתדע מה הכיוון שלך תמשיך לשפר אולי תגלה שאתה מעדיף נהיגה מהירה על עבירות וכו' ואז חבל על הכסף של הנעילות.

תתחיל בבסיס מה שמחויב תגבש דעה לגבי מה אתה אוהב ולפי זה תתקדם מיגונים קפיצים בולמים טמבון ובסוף באה הנעילה אבל בשלב שעוד לא מיצית את הרכב כמו שהוא לטעמי (ואולי יחלקו עלי כאן חברי הפורום המלומדים) אין למה לרוץ ולשפר מעל הפופיק...

אז תתחדש ותהנה

guy
10-04-08, 22:11
אני מסכים עם כל מה שאמרתה...אבל דבר שלא הבנתי...נעילות פוגעות בנסיעה מהירה?! עם כן אשמח להסבר כי לא ידעתי ואני רוצה להבין..ומיגונים יגיעו והטמבונים שחשבתי עליהם הם טמבוני צינורות כדי להוריד ממשקל הרכב אני צודק נכון?

נמרוד
12-04-08, 18:30
אתה ממהר מדי. התחלת לטייל בשטח בכלל? סע קודם כל. אחרי כמה חודשים תתחיל לשפר. השיפור הראשון הוא צמיגי שטח - אבל לא במידה שאתה כתבת, ממש לא. לאט חביבי.

guy
12-04-08, 21:51
חחח כן אני מאמין שאני נמרץ מההתלהבות של גיפ' ראשון...אבל חדש לא כל כך נראה לי סבא שלי מוסכניק וגם לאבא שלי לא חסר ידע...ולכל אחד אצלנו יש גיפ' כך שאני מטייל הרבה...לא רציתי לרשום את זה פה אבל כבר מגיל 15 אני נוהג בשטח על גיפים וטרקטורונים אני גם גר במקום שיש יחסית הרבה שטח ליד (עם מישהו מכיר את המחצבות שאחרי ראש העין...) ואיזה מידת צמיגים אני צריך לדעתכם?! מה גם שאני לא הולך ליסוע עם המידה שאמרתי ביום יום זה אמור להיות סט רק לשטח...

Viper
12-04-08, 23:05
גיא, קיבלת הצעה חשובה מאד מנמרוד. לאט לאט...
לא ידוע לנו מה הניסיון שלך בשטח בכלל ועם ויטארה בפרט.

הרכב מצוין.
תתחיל עם מיגוני גחון מלאים.
סע בשטח, תרגיש את הרכב ואת העדפותיך האישיות ואח"כ תתקדם.
קח בחשבון שלשים צמיגי 31' על ויטארה זה לא טריוויאלי בכלל. גם אם "רק לשטח". ובטח שזה לא יגמר רק בלהחליף ג'אנטים וצמיגים.

אייל ס.
13-04-08, 10:29
guy
אז כמו שאמרו לאט לאט!
לעניין הנעילות:
תלוי בסוג הנעילה, אבל כן יש נעילות שעלולות להשפיע העיקר האוטומטיות דטריוט וכו' (לא נראה לי שתשקיע בשלב זה כמה אלפי שקלים על A.R.B ;) ).
חוץ מזה שאולי תגלה שעבירות לא מעניינת אותך ואז בכלל חבל על הכסף של הנעילה לא משנה אוט' או לא.
אחרי שהסברתי את עצמי מקווה שהעניין ברור.

guy
13-04-08, 11:42
אז ככה נראה לי שבנתיים אני ירד מהנעילות...הדודים תמיד יכולים להביא...ואני אבדוק מה אני באמת מעדיף יותר נסעיה מהירה או עבירות....כרגע אני עובר למיגונים ולצמיגים בלבד..עכשיו שוב איזה מידת צמיגים אני צריך לדעתכם לשיים על הרכב במידה וכרגע היא לא מוגבהת ועם אני יביא אקולונים אני יכול לשיים את ה31' או שזה מיותר לדעתכם??

Viper
13-04-08, 12:41
אוקולונים?
תחפש בפורומים כאן באתר מה חושבים על הגבהות מסוג זה ולמה לא ממש כדאי לשים את זה.
אם אתה מעוניין בהגבהה לטובת צמיגי 31'- לך בכיוון של החלפת מתלים.
יש קיטים "קומפלט" של מס' חברות- למשל קלמיני. (ויש לך דודים בארה"ב. אז הם ישלמו קצת Over-Weight, לא נורא...) ;)
אבל תקרא את הכתבה הזו (http://www.jeepolog.com/360.html). זה יתן לך עוד רעיון...
בהצלחה!

guy
14-04-08, 13:01
קראתי את הכתבה (לפני שקניתי את האוטו)...מדהימה ונותנת קו מחשבה גדול וגם הבנתי את הבעיות שאקולנים יוצרים אז זה יוצר מצב שכרגע בלי להגביה אני יכול לשיים רק 235 נכון?

lior amer
21-07-08, 20:31
שלום שמי ליאור
קראתי את הכתבה של אלון וגם נסיתי למצוא מידע בשרשורים ולא מצאתי תשובה
אני עומד לקנות סמוראי עם מנוע גמור(מוזרק).
אני מעונין להחליפו במנוע 1.6 ולא 1.3 הקיים ברשיון(נהגתי בסמוראי 1.3 אצל חברים וגם נהגתי במסגרת חיפושי על סמוראי 1.6 וזה עולם אחר- בקיצור זה משאני רוצה לרכב שלי)
עשתי חיפושים וסקר שוק והכי משתלם לי זה לשים מנוע בלנו.
אשמח לדעת מי מהחברים התקין ברכבו מנוע כזה או מי מכיר בעל סמוראי ששם מנוע של בלנו ברכב שלו
תודה מראש לעונים

עודד זנטון
21-07-08, 21:41
ליאור,
אל תלך על סמוראי עם מנוע 1600!
במקרה של תאונה, הביטוח יעלה על זה צ'יק צ'ק ואתה איך אומרים בעדינות? "תקבל צינור"..
מעבר לזה, סמוראי לא בנוי לכוח שמנוע כזה יכול לתת. הוא יהפוך למסוכן לנהיגה. גם ככה הוא לא בדיוק כלי יציב.

(אפילו שגם אני מפנטז על מנוע כזה בסתר)

lior amer
21-07-08, 21:46
עודד תודה על התגובה אני יודע שבארץ מסתובבים סמוראי עם מנוע 1.6 ברשיון.
וזה מה שאני רוצה לעשות כמבון שקל אני יודע שלא יהיה קראתי שרשורים והבנתי את זה.
בבקשה כל מידע יעזור

GodsFather
21-07-08, 21:46
היי לך וברוך הבא.

לא אתייחס לעניין החוקיות, אני מבין שאתה מבין מה שצריך להבין ואם לא, אז רד מהעניין הזה לחלוטין.

לעניין הטכני - היו פה בפורום כמה חבר'ה שהרכיבו ומאז נעלמו עקבותיהם מהפורום (כנראה אהבו את זה כל כך שנשארו בשטח:twisted: )

אחד מהם עוד מסתובב כאן לעיתים תכופות - צחי, הוא גם מתחרה עם הרכב שלו.

על האחרים אני נמנע מלפרט, מפאת צנעת הפרט. אם הם ירצו, הם ידעו לפרסם עצמם פה. אם אמרת שאתה יודע לבצע חיפוש , חפש יותר טוב ממה שחיפשת, השרשורים שלהם עדיין כאן.

השילוב של בלנו עם סמוראי מאד נפוץ ויש לו קיטים רבים בחו"ל וגם בארץ יש מספר חבר'ה שיודעים להרכיב ויוכלו לעשות זאת עבורך בתמורה לממון מסוים. מורי, הד"ר , אחד המומלצים ביותר בתחום, חפש אודותיו גם כן.

אם עדיין אתה רוצה להשאר בקו החוקיות, או לפחות בתחום האפור שלה, אתה יכול להפיק מה1.3 כוחות מצויינים עם קיטים לשיפור הקרב' ועוד מיני אפשרויות ,גם כן בפורום בדפי העבר ובפירוט גדול מאד בפורומים בארה"ב.

מה המטרה שלך בסופו של דבר ? היכן אתה אוהב לרכב ? דיונות, סלעים , לחיצות בכביש ?

lior amer
21-07-08, 22:00
היי לך וברוך הבא.

לא אתייחס לעניין החוקיות, אני מבין שאתה מבין מה שצריך להבין ואם לא, אז רד מהעניין הזה לחלוטין.

לעניין הטכני - היו פה בפורום כמה חבר'ה שהרכיבו ומאז נעלמו עקבותיהם מהפורום (כנראה אהבו את זה כל כך שנשארו בשטח:twisted: )

אחד מהם עוד מסתובב כאן לעיתים תכופות - צחי, הוא גם מתחרה עם הרכב שלו.

על האחרים אני נמנע מלפרט, מפאת צנעת הפרט. אם הם ירצו, הם ידעו לפרסם עצמם פה. אם אמרת שאתה יודע לבצע חיפוש , חפש יותר טוב ממה שחיפשת, השרשורים שלהם עדיין כאן.

השילוב של בלנו עם סמוראי מאד נפוץ ויש לו קיטים רבים בחו"ל וגם בארץ יש מספר חבר'ה שיודעים להרכיב ויוכלו לעשות זאת עבורך בתמורה לממון מסוים. מורי, הד"ר , אחד המומלצים ביותר בתחום, חפש אודותיו גם כן.

אם עדיין אתה רוצה להשאר בקו החוקיות, או לפחות בתחום האפור שלה, אתה יכול להפיק מה1.3 כוחות מצויינים עם קיטים לשיפור הקרב' ועוד מיני אפשרויות ,גם כן בפורום בדפי העבר ובפירוט גדול מאד בפורומים בארה"ב.

מה המטרה שלך בסופו של דבר ? היכן אתה אוהב לרכב ? דיונות, סלעים , לחיצות בכביש ?
תודה לך על התגובה הבחור שאתה מדבר עליו צחי זה עם הסרנים של הטויוטה?
יש לו ויטרה עד כמה שאני זוכר טוב מחיפושי, ואני שואל על מנוע בלנו כי הוא שונה מבחינת מערכת קירור ומערכת הצתה ואולי עוד כל מני שטויות שלא יציקו בהרכבה.
מה שאני מחפש זה צילומים של הסבה וקצת הסברים על התקנה ואני שם דגש מנוע בלנו.
אשמח אם תשלח לי באופן אישי לאזור הפרטי אם אתה לא רוצה לחשוף אנשים אני מודע לזה שהנושא רגיש ולא כל אחד רוצה לדבר על זה.
עשיתי חיפושים אם פספסתי משהו שים בבקשה קישור- מצאתי הסברים על ויטרה אבל זה לא מה שאני מחפש
ושוב תודה חבר

lior amer
28-07-08, 14:28
היום בשעה טובה קיבלתי את הסמוראי לידי לאחר ויכוחים לא מעטים עם הבעלים על המחיר,בסוף
הגענו לפשרה.
עכשיו הגיע רגע האמת הרכב חייב לנסוע ואני מתכנן מנוע בלנו.

-->