PDA

צפייה בגרסה מלאה : אין מילים - חוק חופי הים החדש

גיא
16-04-08, 07:27
ואנחנו חשבנו שמציקים לג'יפים .... (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3532131,00.html)

נמרוד
16-04-08, 08:18
נשמע כמו בדיחה של אחד באפריל שהתעקבה בשבועיים... שיעשו מה שבא להם.

bubu
16-04-08, 10:37
אפשר פשוט לומר לפקח שהים סחף אותי מהחוף המוסדר הקרוב לאותו נקודה.
לדוגמה:
נתפסתה בבית ינאי אז תגיד שבכלל נכנסתה לים בנתניה אבל הים הנורא הז לא יודע על החוק החדש
וסחף אותך לבית ינאי.
ואתה הקורבן בסיפור הזה.

RONI
16-04-08, 11:23
כמו שהכל נראה ,ככה גם כבוד השר המטומטם!
כמו החוק שמעביר.
מטומטמים כבר אמרתי..

יוני5
16-04-08, 11:28
אפשר פשוט לומר לפקח שהים סחף אותי מהחוף המוסדר הקרוב לאותו נקודה.
לדוגמה:
נתפסתה בבית ינאי אז תגיד שבכלל נכנסתה לים בנתניה אבל הים הנורא הז לא יודע על החוק החדש
וסחף אותך לבית ינאי.
ואתה הקורבן בסיפור הזה.

וגם את אשתך והילד, שלא לדבר על הרוח שהעיפה 15 ק"מ את המגבת והציידנית והארנק והנעליים, בדיוק לאותו המקום, ואיזה מזל שהגנבים שגנבו לך את האוטו, קיבלו מוסר כליות והחליטו לנטוש את הרכב בדיוק ליד המקום שאליו נסחפת והשאירו את המפתחות על המגבת שהרוח העיפה - שמע, אכן צירוף מקרים מוזר.

ומה שיותר מוזר, שזה קרה לכל 500 האנשים שיושבים איתך באותו החוף.

יוני5

kobiarava
16-04-08, 18:10
השאלה המתבקשת היא-האם מישהו בכלל יאכוף את החוק המטופש הזה? הרי אם היה מי שיתעסק בזה, הוא בטח היה עסוק כרגע בלכידת כל רוכבי בטרקטורונים\אופנועים\סוסים\ג'יפים שמשתוללים על כל חלקת חוף טובה, בין אם היא מוכרזת כחוף רחצה ובין אם לא, שהרי הם כבר היום, לפני החקיקות החדשות למיניהן, נחשבים לעבריינים, לא?
ככל הנראה זו עוד דוגמה לחוק שאין כל אמצעי לאכיפתו (מעבר לכך שהוא מיותר, מטופש וחצוף מיסודו), פשוט ניסיון של "נבחריינו" להראות שהם עושים משהו חוץ מלחמם את הכורסא הנוחה בלשכתם על חשבון משלמי המיסים, תקנו אותי אם אני טועה....

קובי

נמרוד
17-04-08, 08:03
לא יאכפו את התקנה הזה בצורה משמעותית. כתוב בפרוש שהמטרה של התיקון היא להתנער מאחריות משפטית, הרי שמספיק שיתקנו את התקנה ויעשו פעם בתקופה "רעש" של אכיפה - איזה מבצע שקיים יותר בתקשורת מאשר במציאות, בדיוק מספיק כדי שהיועצים המשפטיים יהיו מרוצים.

איציק - 4X6ZH
17-04-08, 08:38
כנראה שאנחנו באמת חיים במדינה דמוקרטית
חבורת הזבל יכולה לחוקק חוקים .
חבורת המוצצים יכולה לדפוק דוחות .
חבורת אוכלי החינם תוציא כל פעם חוק עזר עירוני .
חבורת הפריירים תמשיך להתנדב ולחשוב היא מצילה אותנו .
ורק תושבי המדינה מסתפקים בדיבורים .( לא רק אזרחי המדינה גם לתושבים יש זכויות דיבור )
ולזה קוראים דמוקרטיה
ללכת ברחוב עם אוזניות אסור
לרכב על אופניים אסור
לרדת לחוף הים אסור
להביא מוצרים ביבוא אישי ( לפי החשק של המוצץ התורן )
לחדש רשיון נהיגה :mad:
להתחתן :!:
להתגרש :wink:
ללמוד בבית ספר או אולי ללמוד באונברסיטה :neutral:
לאכול בשר לא כל הסוגים ולא בכל מקום
על הלחם אין מה לדבר
להחנות את הרכב ???
אז מה עכשיו אסור להתרחץ בים

דרור ברלי
17-04-08, 11:59
מה אתה אומר נמרוד. לא תהיה אכיפה?... בישראל אכיפה הפכה למטרה.
ויודע מה? כל זה מגיע לנו.
כי במקום לקום ולעשות מעשים אנחנו רק מייללים.

lizard
17-04-08, 12:12
לא תהיה אכיפה כי לא תהיה תקנה.
שטרית אומר היום שמהפתאום והוא מעולם לא התכוון להתקין תקנה שכזו וזה בכלל רעיון של משרד המשפטים.
כל הקטע הוא שהם רוצים שלא יתבעו את המדינה כל אלו שטובעים בחופים לא מוכרזים. עם זה אגב קשה לי להתווכח. מצד שני, שיכריזו על עוד חופים כדי לשחרר את הלחץ מהחופים הקיימים (מה שגורם לכך שאנשים שוחים בחופים לא מוכרזים מלכתחילה)

-->