PDA

צפייה בגרסה מלאה : מזל טוב יש לי ניבה!!!!!

amir58
22-03-04, 23:06
קניתי לי ניבה יד"מי יודע כמה...." במצב די סביר אבל בכל זאת צריך קצת תיקונים וקוסמטיקה....
אז יש לי כמה שאלות כמו האם יש חלפים חדשים???? או איזה חלפים של איזה רכב הכי הכי דומים ומתאימים לניבה שלי...... צינור מפלט חדש / מחודש מהיכן.... בולמים חדשים או יד שניה , מה עדיף ומאיפה.... הכי חשוב שאינני משופה במזומנים ואני מאיזור טבריה..... אז כל תשובה תשמח אותי.... :) :)

Bulldog
22-03-04, 23:12
צנרת לאגזוז, כל אגזוזן יכול לעשות, תעשה סקר שוק במקום מגורייך, תברר על עלויות ושים לב שכולם מציעים לך מחיר אל אותם חומרים.
חלפים אם אני לא טועה זה תחום טיפה בעייתי ברכב, אין לו יותר יבוא סדיר ומלאי החלפים המשומשים גם מצומצם.
בולמים, תמיד חדשים.

גיא
23-03-04, 09:03
לא מדוייק עומר.

ואל תתחיל עם פיאט 124 רק עם הרבה יותר חלודה .. יש כאלו שיכולים להיבהל ממך ... :twisted:

חלפים מקוריים חדשים יש כמעט תמיד ולכל חלק באוטו.

אתה יכול להתחיל מ http://info.galilan.com/niva לפחות לשאול שם יש כמה חבר'ה מטבריה והסביבה כולל כמה תותחים שמכירים שם כל בורג באוטו.

ותתחדש ... !

Bulldog
23-03-04, 09:13
לא מדוייק?
לצורך הספורט, תימצא סרן מפירוק ל124 המוגבהת הזאת ותחזור אליי עם מחיר.

asafk
23-03-04, 21:43
חלפים יש מכמה מקורות:
- חלקי מנוע וגיר חדשים- יש אצל כל הספקים שמייבאים חלקים למכוניות אירופאיות (לפעמים הם לא יודעים את זה- צריך לדעת להגדיר נכון מה רוצים)
- חלקי "פיצ'יפקס" חדשים- של פיאט (מתגים וכו'). בקליות לאיתות + פנס חניה הקדמי- של סמוראי 94- מתאים בול.
- חלקים משומשים- אני בזמנו קניתי (ביחד עם חבר) עוד ניבה- ששימשה לנו לחלקים. עלתה 1500 שקל, והיתה במצב טוב, רק עם מנוע גמור. תרמה לנו חלקי פחחות, ראש ובלוק מנוע, גיר, תיבת העברה, סרן אחורי ודיפ' קדמי- בקיצור- כל מה שהלך למי ממכרינו ולא היה חייב חדש.

שורה תחתונה- צריך לחפש. יגעת ומצאת - תאמין.

אסף.

-->