PDA

צפייה בגרסה מלאה : ספורטאז ואופנוע ים

oren148
21-04-08, 12:08
חג שמח!

מחפש רכב שיוכל למשוך אופנוע ים (400קג כולל העגלה) האם ספורטאז מהשנים 96-98 יכול לעשות את העבודה או שמא אני אתחפר בכל פעם.... היה מגה מגנום אבל נמכרה לטובת מטבח חדש:x

אחלה יום,
אורן.

גיא
21-04-08, 21:42
ללא בעיה.

shimixx
21-04-08, 22:09
בכביש בטח שלא בעיה גיא
לצאת כל פעם מהים אני בספק
לא כ"כ מכיר את הקאיה אבל גם כלים פחות או יותר ברמתה מתקשים להוציא אופנועים מהמים
אל תשכח שהמשקל הוא משקל יבש של האופנוע תוסיף תעובדה שאתה מוציא אופנוע מהמים וחול וחיפורים ואתה תבלה הרבה זמן בלהוציא תאופנוע
כמובן שאם רוב הירידות שלך הם לכנרת אז זה פחות בעייתי אבל לגביי ים תיכון קצת בעייתי

oren148
21-04-08, 23:19
תודה לתגובות...

אני נמצא בלא מעט התלבטויות, המאגנום הייתה מאד חזקה ובדרך כלל הייתה עושה את העבודה, אם הייתי לוקח תנופה ולא עוצר בחולות הייתי יוצא(נו טוב, בפלמחים תמיד הייתי שוקע ומוציא את כל האוויר...)
רוב הירידות שלי הן לים ומעט מאד כנרת..
התקציב עומד על 30K בערך- מאד רוצה סופה אבל חושש ליפול עם רכב שאני אצטרך למשכן כליה עבורו..
מה עם ויטרה? אשמח גם לרעיונות אחרים...

shimixx
21-04-08, 23:25
אתה יכול להתפשר על בופלו אצלי הוא עשה תעבודה מצויין
ואגלה לך סוד קטן
לפני שאתה רותם תאופנוע ים ביציאה מהמים תהדק את השביל יציאה כלומר ת15 מטר הראשונים בנסיעה
הלוך חזור פעמיים שלוש ואז יהיה לך יותר קל לצאת שכן היציאה מהמקום בשפת הים היא הבעייתית ;-)

oren148
21-04-08, 23:43
סלח לי על הבורות: אבל מה זה בופולו?

הבעיה עם לכבוש את השטח לפני היציאה היה תמיד פגיעה באגו...(מה לעשות ישראלי) אתה יודע איך זה, אתה מתגאה בבולמים ששיפרת, בנעילה הקידמית שהוספת ובסוף אתה כובש שטח בנסיעה קדימה ואחורה כמו ג'יפון..:-D

אבל אכן כן בפלמחים כך הייתי עושה למרות שלא תמיד זה היה עוזר כי הכל שם חול זיפזיף ואז העגלה הייתה טובעת בחול הזה..

shimixx
21-04-08, 23:57
מיצובישי בופלו
הגלגול הקודם של המגנום
כלי מצויין הרבה יותר פשוט וקליל מהמגנום
יש כאלו ששדרגו להם גם אינטרקולר
חפש לך אחד כזה .אחרי שהתרגלת לטנדר יהיה לך קשה עם גיפון

יונתןמצפה
22-04-08, 00:21
כשגוררים עגלה בשטח חולי העגלה מתנהגת כמו אוגן ומקשה ביותר על הרכב. הסיבה לכך היא הגלגלים הצרים מאד של הנגרר ביחס למשקל. לשם השוואה- סמוראי שיש לו פי שניים גלגלים שוקל בערך פי שתיים ובכל זאת ההבדל בגלגלים הוא משמעותי... הוצאת אוויר מהנגרר היא משמעותית ביותר אולי אפילו יותר מהוצאת אוויר מהרכב הגורר. הרבה אוויר.
העניין כאן הוא לא משקל הנגרר. תוציא אוויר מהנגרר ומאמין שלא תיהיה בעייה...

גיא
22-04-08, 00:52
בופאלו זה אוטו מתיישן ... מגנום ישן.

ספורטאג' בלי אויר יכול להעלות אופנוע ים מהחול. בעיקר אם אתה נוסע ולא משחק בהאם אני אצליח כמעט להתקע אבל בסוף להחלץ לבד ....

עגלה בלי אויר זה מצויין ! - הרבה אויר !

---

עוגן .. זה מה שמחזיק את האוניה במקום. :-)

לצורך העניין, גם סנטה פה - יצליח ... פה לא צריך גובה ולא מהלכי מתלה, רק צמיגים רחבים בלי אויר ומנוע ... או הילוך כוח.

shimixx
22-04-08, 01:11
זה מה יש ב30 K
וגיא בוא נרד יחד בשישי לחוף האופנועים בבת ים ונראה כמה מהכלים שציינת יוצאים וכמה לא
שלא לדבר על פלמחים

oren148
22-04-08, 10:16
זה מה יש ב30 K
וגיא בוא נרד יחד בשישי לחוף האופנועים בבת ים ונראה כמה מהכלים שציינת יוצאים וכמה לא
שלא לדבר על פלמחים

אין מה לרדת לחוף הנכים בבת ים, כמו כל דבר טוב במדינה הזו,סגרו את החוף ולא ניתן לרדת עם אופנוע ים או ג'יפים. אנשים טובים דאגו לעשות שם בלאגן אז המשטרה החליטה לסגור את החוף- כרגיל החברה בכחול יודעים לפתור בעיות הכי טוב - פשוט, במקום להתמודד ולהציב מפקח הם פשוט סוגרים לכולם... אבל זה כבר לא לדיון הזה.
אבל אפשר להיפגש בפלמחים ולראות סופות, רנגלרים מאגנומים פאג'רו טראנו וכל מה שתרצו מפגישים גחון עם זיפזיפ...
טוב, היום הולכים לראות ספורטאג 97, מקווה כבר לסגור את הסאגה הזו כי החרמנות למים גוברת כל יום שחם...

-->