PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה ספוג מתאים לכלוב התהפכות?

boba banay
21-04-08, 13:11
אני צריך לחפות מחדש את הצינורות שמרכיבים את "כלוב ההתהפכות" בג'יפ (יותר כמו כלוב לחיות מאשר כלוב התהפכות אצלי)
איזה ספוגים הייתם ממליצים להשתמש ואיפה אפשר למצוא כאלה?
תודה
רן

Gilad
21-04-08, 17:33
ספוג בידוד לצנרת מזגן - מגיע כבר בצורת צינור עם חתך לכל האורך כך שאפשר להשחיל על הצינורות של הכלוב.

כשאתה מוצא כזה בקוטר נורמלי ספר לי גם ;)

נימי
21-04-08, 20:20
גילעד, יש ברחוב ההסתדרות קצת ליפני שזר (באותו צד) חנות (שכרגע אני לא מצליח ליזכור את שמה) עם הרבה מאוד צינורות בכל מיני קטרים, ועוד הרבה מאוד דברים מגומי וחומרים נוספים, החנות ניראת קצת עזובה אך היא פעילה ואף השירות שם עדיב מאוד, אני קניתי בידוד כמו למזגנים ללא החתך לאורך, נידמה לי ב 20 ש"ח למטר.

boba banay
21-04-08, 21:51
חשבתי גם על ספוג למזגנים - זה מה שהיה עד עכשיו על הצינורות - אבל זו בדיוק הבעיה - איפה משיגים כזה ובזול?
חשבתי אולי להשתמש בפלציב ולעטוף עם בד כלשהו שיראה גם אסטטי

Gilad
21-04-08, 22:14
החנות נקראת וירטהיים והם אכן נחמדים ואדיבים מאד . היום בדיוק עברתי שם ובאמת נראה נטוש...

אצלי יש כרגע פלציב שתפוס עם אזיקונים באופן זמני ואני מתכנן לצפות את זה בקורדורה בהזדמנות (מה שאומר שהאזיקונים ישארו עד שאני אמכור את האוטו ;) )

נמרוד
22-04-08, 09:12
הספוג של המזגנים יש במידות שמתאימות לכל הצינורות, ומגיע חתוך, אין בעייה. זה נקרא נדמה "וידופלקס". אפשר לגמר את זה בצורה מאד פשוטה עם טייפ חבלה (duct tape) שחור, מחזיק מעמד יופי ברכב פתוח במשך שנים.

אבל שימו לב, מי שמתכנן לרפד את האזורים הקריטיים של כלוב התהפכות ברכב מירוץ: הספוג של המזגנים רך הרבה יותר מדי. החומר שאתם צריכים כדי להגן על הראש בתאונה רצינית הוא הספוג הקשיח הרבה יותר שאפשר למצוא על עמודי האחיזה באוטובוסים העירוניים. בעבר ידעתי גם איך זה נקרא ואיפה אפשר לקנות, אני אנסה לחפש. מהחומר הזה צריך מקטעים בודדים בלבד לאזורים שקרובים לראש הנהג.

מוטי כהן
22-04-08, 21:58
לגבי הספוג הקשיח המותקן באוטובוסים , ניתן לברר ב "ארגז" או "מרכבים" אצלם זה קיים .

מוטי כהן .

tooshey
22-04-08, 23:03
נגמר "בוב הבנאי" ומתחיל "בוב ספוג"...

פלציב-קיבוץ עין הנציב
פולירון -קיבוץ זיקים
גומי תל אביב----הפתעה---לא בתל אביב,אלא בחולון...

לפולירון יש בידוד לצנרת מים המיועד לעמוד חשוף לשמש ואינו מתפורר מקרינת UV.

בברכה,טושי

boba banay
23-04-08, 01:37
תודה רבה למגיבים

אני מתחיל בשיטוטים...

AvigdorAharon
24-04-08, 11:20
אני רכשתי בגולמט ביקום ספוג למזגנים (קוטר פנימי של 42 מ"מ, קוטר חיצוני מקסימלי) ולפלף שחור.

מעולה!

אביגדור

אסף טננבאום
24-04-08, 12:05
אבל שימו לב, מי שמתכנן לרפד את האזורים הקריטיים של כלוב התהפכות ברכב מירוץ: הספוג של המזגנים רך הרבה יותר מדי. החומר שאתם צריכים כדי להגן על הראש בתאונה רצינית הוא הספוג הקשיח הרבה יותר שאפשר למצוא על עמודי האחיזה באוטובוסים העירוניים. בעבר ידעתי גם איך זה נקרא ואיפה אפשר לקנות, אני אנסה לחפש. מהחומר הזה צריך מקטעים בודדים בלבד לאזורים שקרובים לראש הנהג.

יעזור מאוד, תודה

-->