PDA

צפייה בגרסה מלאה : התמוטטות של רכס על אוהלי מטיילים

גיא
22-04-08, 18:14
שימו לב כשבונים את המאהל, איפה ההר הקרוב, שלא יקרה אסון ...

דרור ברלי
22-04-08, 18:30
כל פעם שאנחנו ישנים בכוך בפארן, אני מסתכל על הצוקים האלה שמעל לראש ובאות לי מחשבות לא טובות... ברררר.

עמית דן
22-04-08, 20:52
כל פעם שאנחנו ישנים בכוך בפארן, אני מסתכל על הצוקים האלה שמעל לראש ובאות לי מחשבות לא טובות... ברררר.
יש הבדל בין סוג המסלע בכוך (גירני ברובו) לבין גבעות הכורכר ואבן החול שלאורך רצועת החוף...
ולמרות זאת, לא פעם מצאתי עצמי מזיז את הרכב בחניון בדיוק מסיבה זו.

דרור ברלי
22-04-08, 21:59
כוסססאומו הרכב.
בני אדם מעוכים קשה לתקן.

ד ו ר ו ן
23-04-08, 08:52
יש הבדל בין סוג המסלע בכוך (גירני ברובו) לבין גבעות הכורכר ואבן החול שלאורך רצועת החוף...
ולמרות זאת, לא פעם מצאתי עצמי מזיז את הרכב בחניון בדיוק מסיבה זו.
גיר מכופף וסדוק נופל בקלות..

יצא לי לראות חזיתות בזלת שנראות מאסיביות ויציבות שהתמוטטו חלקית לאחר הרעידת אדמה האחרונה שלהזכירך לא היתה כ"כ חזקה.

בכוך אני ישן במרכז.. לפחות להפחית את הסיכוי בקצת וזה אם יש בכלל מקום שם, מאז שמישהו הזוי פתח שרשור מקומות לינה איכותיים בנגב ובהודעת פתיחה שם את הכוך נהיה צפוף מאד שם-כולל פרייבטים.

דרור הראל
27-04-08, 21:32

כל פעם שאני ישן בכוך בפארן,אני מנסה לשאול את עצמי למה כולם חושבים שהמקום הסגור והדוחה הזה,שריחותיו אינם נעימים ונקיונו רחוק ממנו,וכולו מלא שארות חרבון ומגבונים נחשב חניון לילה טוב,שהמהדרין באים כבר בצהריים לתפוס מקום.

דרור הראל

דרור ברלי
28-04-08, 10:34
כל פעם שאני ישן בכוך בפארן,אני מנסה לשאול את עצמי למה כולם חושבים שהמקום הסגור והדוחה הזה,שריחותיו אינם נעימים ונקיונו רחוק ממנו,וכולו מלא שארות חרבון ומגבונים נחשב חניון לילה טוב,שהמהדרין באים כבר בצהריים לתפוס מקום.

דרור הראל

אתה מחדש לי.
הרבה פעמים בחיי ישנתי בכוך. מקום קסום שמעולם לא היה מלוכלך או מסריח.
אבל כנראה שמאז ושמו ומיקומו של המקום פורסמו ברבים, ומשפחות בפרייבטים וקבוצות של ערסים החלו לפקוד אותו, הוא נראה ככה. חבל.

דרור הראל
28-04-08, 12:45
דרור אחד הדברים שאני למדתי בחיים,זה לא לחשוב שרק ל"ערסים" ,"ערבים","רוסים" "מרוקאים" וכל מי ששונה ממני,יש מנהגים מגונים-לצערי לכולנו מכל השכבות העדות והצבעים יש דומים עם מנהגים מגונים מאד,לא מעט אנשים שטיילתי איתם שיש שנוהגים לקרוא להם אנשים על "רמה"(כינוי מגעיל בעיניי)-ראיתי מתנהגים בשטח בצורות עגומות מלכלכים ולא מכבדים את האחר(כמובן שקיבלו שיעור ומי שלא ישר קו לא טיילי עימו יותר),לפעמים גילתי שגם לי יש תכונות מגונות ולכל אחד מאיתנו-תגיד לי אתה,האם אתה וכל חבריך נוהגים למשל לאסוף את ניירות החירבון שלהם? או להקפיד להשתין רחוק מחניון לילה?

אני פעם חשבתי ששמאלנים הם טובים יותר ובעיקר קיבוצניקים,עד שבאנתיפדה הראשונה ראיתי קיבוצניקים מפרקים במכות סתם אנשים בגלל שהם ערבים.

אפילו בגרמניה כשטיילתי ביערות ראיתי שהגרמנים המנומסים,משאירים זבל במקומות מסויימים,ומחרבנים בכל מקום.

חניוני הלילה מזוהמים ומלוכלכים בעיקר בגלל אנשים כמונו שאוהבים לטייל-עדיין רוב המטיילים "הטובים" משתמשים בכלים חד פעמיים,שלא יעזור כמה שיתאמצו תמיד תעוף איזה צלחת או כוס-אנחנו עורכים מסע צלב בנושא ומשכנעים את כל מי שמטייל איתנו להימנע ככל האפשר משימוש בכלים כאלו. בקיצור מה שאני רוצה לומר זה שהחניונים מזוהמים בגללנו ולא בגלל אף אחד אחר ששונה מהותית מאיתנו.

דרור הראל

גיא
28-04-08, 16:41
מילים יפות.

תודה.

-->