PDA

צפייה בגרסה מלאה : לגימיני צמיגים 50/50 או 100 % שטח

ohadfogel
23-04-08, 22:23
שלום לכולם אחרי שמגינתי את הרכב שלי מיגון מלא בלא מעט כסף רציתי לדעת מה באמת הכי כדאי ה50/50 או המ100% שטח העם יש סיכון עם הצמיג שטח מלא על הכביש וגם עם הצריכת דלק שלו יותר גדולה בהרבה מ50/50. ושאלה אחרונה לפני קנייה הגימי שלי שנת 2005 מה המידת הצמיגים המדויקת שאני צריך הסתכלתי קצת באתר וראיתי שיש גם 75 וגם 70 תודה מראש לעונים

Tzvika-Pick
23-04-08, 23:30
עד כמה שאני יודע המידה המקורית והרישמית של הג'ימני היא 205/70/15.

אני ממליץ לך לחפש את המדריך לבחירת צמיגים שנמצא במדור הטכני של האתר. עזר לי רבות להחליט לגבי סוג הצמיג המועדף עלי.

ohadfogel
24-04-08, 05:03
אוקי הבנתי אותך עכשיו יש פה מישהו שיכול להמליץ על צמיג שטח תקני לגמיני שטח מלא
לא 50\50
איפה הכי כדי לקנות ואיזה סוג

Tzvika-Pick
24-04-08, 12:29
בפרופיל שטח מלא במידה הזאת יש רק אופציה אחת - מקסיס.
מחיר - באזור ה2000 ש"ח לרבייעיה.

Viper
24-04-08, 14:22
אופציה נוספת- לנסות ולשנות מידה ואז המבחר מתרחב "קצת"...

ohadfogel
24-04-08, 16:32
אופציה נוספת- לנסות ולשנות מידה ואז המבחר מתרחב "קצת"...
לשנות מידה הייתי משנה אבל לא רוצה להסתבך עם ביטוח ועם הטסט קראתי פה כמה פוסטים אך לא הבנתי אך יאשרו לי את זה ..
השאלה עם הצמיגים של מקסיס יתנוו את אותה עבודה ?

Tzvika-Pick
24-04-08, 17:19
יש כל מיני דרכים לשנות מידה בג'ימיני, אף אחת מהן לא ממש חוקית ולכן לדעתי כדאי לשמור על השתיקה.
הדרך החוקית היחידה שאני מכיר עוברת דרך חברת מכשירי תנועה וכוללת הרבה הרבה כוח שכנוע. אבל לא שמעתי על מישהו שהצליח לעבור בה :lol:

בגדול צמיג גדול עדיף מבחינת ביצועי שטח. אבל בכביש צפה לקלקול בתצרוכת הדלק והכבדה על ביצועי הרכב.

Viper
24-04-08, 17:50
לשנות מידה הייתי משנה אבל לא רוצה להסתבך עם ביטוח ועם הטסט קראתי פה כמה פוסטים אך לא הבנתי אך יאשרו לי את זה ..
השאלה עם הצמיגים של מקסיס יתנוו את אותה עבודה ?

אותה עבודה כמו של מי?
בגדול- המקסיס הוא צמיג טוב. לא תתאכזב ממנו והוא ישרת אותך נאמנה.
אז אם חשקה נפשך בצמיג שטח והמקסיס הוא היחידי שמתאים לך במידות מבלי לרוץ ולשנות מידה ברישיון- אז ברירת המחדל שלך לא כזו רעה.

ohadfogel
24-04-08, 18:44
אותה עבודה כמו של מי?
בגדול- המקסיס הוא צמיג טוב. לא תתאכזב ממנו והוא ישרת אותך נאמנה.
אז אם חשקה נפשך בצמיג שטח והמקסיס הוא היחידי שמתאים לך במידות מבלי לרוץ ולשנות מידה ברישיון- אז ברירת המחדל שלך לא כזו רעה.

אוקי שכנתה אותי אני ילך מקסיס יש לך מושג איפה אני יכול להביא אותם אני מאזור הקריות חיפה

gmike
24-04-08, 22:11
איפה אפשר למצוא? בכל פנצ'ריה שעובדת עם מקסיס...
אני קניתי בעכו, אבל לא צריך לנסוע רחוק בשביל למצוא..
קח בחשבון שבד"כ אין על המדף וצריך לחכות כשבוע עד שמגיע...
סה"כ אני ממליץ, ההבדל בשטח גדול ובכביש אני לא הרגשתי שינוי לרעה...

-->