PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכופף צינורות

jozi
25-04-08, 20:28
מישהו נתקל במקרה במכופף כזה למכירה בארץ ? אם כן אז מחיר?....
יש כאלו באי-בי אבל זה עדיין לא זול. ;)

lizard
25-04-08, 23:43
יש פשוטה יותר בל.כ בצריפין. יש משוכללות יותר בכל מיני חנויות לאספקה טכנית. לחובב זו של ל.כ מספיקה. תחפש פרוייקט בניית כנפיים לCJ של בחור בשם אמנון, עבודת כיפוף פשוט מעוררת הערצה.

אתה יכול לקנות ולהביא לארץ מכופפת כמו בתמונה אבל אתה חייב להתאים את הבקים לסוג הצנרת שיש בארץ. בארץ בונים בעיקר (אני מאמין שבעתיד הלא רחוק זה ישתנה) מצנרת סקדיואל. המידות של הבקים שאתה מקבל בארה"ב הם לצנרת DOM בדר"כ (וכן, אני יודע שסקדיואל וDOM זה בכלל לא מדבר על אותו דבר) והצנרת הזו במידה שונה. הכוונה שלי היא שהמידות שבהן מאופיין הסקדיואל ואלו של DOM שונות. לכן מכופפת שיש לה בקים לDOM בעיקרון לא תעשה עבודה טובה על צנרת סקדיואל. למה בעיקרון? כי אני שמעתי על לפחות מקום אחד שיש לו מכופפת שכזו והעבודות שהוא מוציא פשוט מעולות. אין לי מושג איזה שינויים, אם בכלל נעשו, נעשו במכופפת.

אגב, יש לחברה בשם PRO-TOOLS או משהו כזה מארה"ב דיל של מכופפת דומה בעלות יחסית נמוכה. הקטע הוא שהיא באה אליך מפורקת אותה מרכיב וצובע (היא בצבע יסוד בלבד) לבד. עד כמה שראיתי, מדובר ב50% הנחה.

מאיר רוטברג
26-04-08, 00:07
קניתי את זו מ ל.כ פשוטה עושה את העבודה נהדר,
נוחה וקלה לעבודה ולא יקרה

lior_b.s
26-04-08, 00:12
ואם אתה רוצה לנסות את זו שמוכרים ב-ל.כ לפני שאתה קונה רק תגיד...
יש לי כזאת (הצהובה-טוב נו גם את השנייה ;-) ),בניתי איתה כבר כמה וכמה פרוייקטים ואין תלונות...
יש לי 2 חברים שבונים איתה רכב שלם ועושה עבודה טובה מאוד...רק מוגבלת לצנרת של עד "2 . . .

ליאור

פלג_
26-04-08, 01:21
יש לי את הצהובה של ל.כ

אבל האמת שזאת בתמונה נראת עולם אחר.

פלג

or65
26-04-08, 01:24
יש לי כזאת (הצהובה-טוב נו גם את השנייה ;-) ),בניתי איתה כבר כמה וכמה פרוייקטים ואין תלונות...
יש לי 2 חברים שבונים איתה רכב שלם ועושה עבודה טובה מאוד...רק מוגבלת לצנרת של עד "2 . . .

ליאור

אם יש לך את המכופפת הזולה ואתה מעוניין למכור , אני מעוניין .

בהודעה פרטית

אור

עירא
26-04-08, 03:38
5 תגובות (עם שהתגובה שלי זה כבר 6) ואף אחת לא ממש קשורה לשאלה.
הראשון מספר שיש מכופפת לא כמו שהשואל רוצה בחנות מסויימתומשכנע שהיא מספיק טובה, בנוסף יש עוד מכופפות בחנויות אחרות ואפשר למצא גם ב-EBAY (אין שום מידע קונקרטי)
השני מחזק את דברי הראשון ומאשר שיש מכופפת לא כמו שהשואל רוצה
גם השלישי והרביעי מספרים עד כמה הם מרוצים מהמכופפת שהיא לא כמו שהשואל שאל עליה
הגדיל ועשה החמישי שבכלל עשה בשרשור כבשלו והפך אותו לבמת מכירה למכופפת שכתב עליה השלישי (ועוד ביקש ממנו לענות לו בפרטי)
ואחרון חביב, השישי שבמקום לכתוב על מכופפות, הוא כותב על תגובות של אחרים....

כדי לא לכתוב מגילה ארוכה ולא מועילה כלל,
הנה קישור לקובץ שאולי יעזור לשואל להשיג את מבוקשו

http://www.bgu.ac.il/me/laboratories/edulab/catalog.xls

עירא

jozi
26-04-08, 12:07
קודם כל תודה לכל המגיבים. יש לי מכופף של ל.כ (הצהוב עם שולחן שבניתי לו), עשיתי איתו כבר כמה וכמה עבודות והוא טוב, אבל איך אומרים בפרסומת?.... הוא לא מצויין !
ליאור, ניסית לכופך איתו מעבר ל 90 מעלות ? (בא נעזוב רגע את שיטות הכיפוף עם חול וכאלה, אני מדבר על המכופף עצמו). המכופף שבתמונה יודע לעשות כיפוף כזה בלי בעיה.
מיכה אני מכיר את המכופף של PRO-TOOLS , דובר עליו רבות באתר של הפירטים.

ושוב אני שואל, מישהו ראה מכופף כזה למכירה בארץ ?
אגב אם יש עוד מתעניינים אולי אפשר לעשות איזה יבוא קבוצתי ? (ממש קבוצת תמיכה למכופפי צינורות)
:mrgreen:

lior_b.s
26-04-08, 12:34
אהלן...
אני מצליח לכופף איתה מעבר ל-90 מעלות...לא עד כדי 180 אבל כן, הרבה מעבר , אבל זה לצינורות עד "1 ..זה מה שניסיתי עד עכשיו...
לא עם חול, אבל גם לא עם החלקים המקוריים, את התומכים שכנגדם נדחף הצינור החלפתי ב-2 כאלה שמסתובבים על פין ויש להם חריטה בכל ההיקף ולא רק צד אחד כמו במקוריים וכשהצינור נדחף הם פשוט מסתובבים בלי קושי וכמובן ניתן לכופף מעל 90 מעלות אבל לא עד 180 כי זה גם מוגבל לאורך הבוכנה..
וכן אם תמצא מכופפת במחיר טוב יש מצב שאני מצטרף לקנייה..

ליאור

ארז
27-04-08, 09:03
בסדנה אצלי יש Model 4 של חברת JD2 ,הוא זהה למכשיר ששמת אבל הידראולי ולא ידני.
הבאקים לא מתאימים לצינורות שיש בארץ(כן מתאימים לST52/ST37/DOM), אני יצרתי לי באקים לבד.

jozi
28-04-08, 08:06
ארז אני מבין שהמכופף שלך הגיע ביבוא אישי/פרטי שלך?...
הדגם שיש לך נחשב מעולה אבל יקר משמעותית מהמכופף שאני מדבר אליו.
אולי בכל זאת אתה ראית אחד כזה או דומה לו למכירה בארץ ?

ארז
28-04-08, 17:24
ככל שידוע לי אין בארץ מכופפות דומות או מכופפות ברמת מחירים דומה לזו.

kimron
09-09-10, 13:13
ראיתי שהם יכולים לספק בקים במידות מילימטריות או אינצ'יות.

אני הולך להזמין את המכשיר עם שני בקים בתור התחלה:D.

צריך עזרה כדי להחליט איזה...מילימטרי או אינצ',

ובאיזה מידות שיתאימו לחומר גלם שניתן להשיג בארץ אצל כל סוחר ברזל.

תודה ליאור.

arnonshoshani
09-09-10, 16:02
ליאור שלום

לארז יש מכונה גדולה יותר ללא באקים מתאימים למה שיש בארץ אבל קרוב.

היום בחברה שם מייצרים באקים לצינורות סקדיול 40 שאותם ניתן לקנות בארץ. הם לפי מידת "צול" 1, 1.25, 1.5, 2 צול.

אצלנו בחברה הזמנו את המכופפת עם 3 באקים למידות 1, 1.25, 1.5 צול וללא מערכת הידראולית חשמלית אלא רק את הבוכנה ופה בארץ הוספנו לה מערכת פניאומטית/הידראולית בזול.

ארנון
052-6991704

kimron
11-09-10, 22:40
ארנון תודה....

באיזה CLR?

http://www.pro-tools.com/pdf/Pro-Tools_Catalog.pdf

אני אזמין דייקים ל1" ו 2"
(אין בטבלה המצ"ב 2"...)

arnonshoshani
12-09-10, 06:25
ליאור שלום
צינור 1" = 2.54 ס"מ
צינור 1 צול = 3.3 ס"מ

צינור 2" = 5.08 ס"מ
צינור 2 צול = 6 ס"מ

זה לא אותם מידות

ארנון

orenrf
15-12-11, 15:55
שלום,
האם מישהו הזמין מכופפת כל שהיא מהם ואיפה יש את האפשרות לקנות ללא צבע והרכבה עצמית בחצי מחיר
תודה

riko
15-12-11, 23:05

ליאור

דרך אגב היום הייתי בל.כ אילניה , וראיתי מכופפת צהובה לצינורות עד 3 צול - 1850 ש"ח . זו של ה- 2 צול קטנה ממנה במידות משמעותית.

BackDoorMan
15-12-11, 23:58
המכופף המבוקש נראה מסורבל בטירוף, 4 דקות לכיפוף 90 מעלות...

http://www.youtube.com/watch?v=4dS6DR99flQ

ה 105 ההידראולית של פרוטולס זריזה יותר אם כי ציפיתי שהמדריך הקשיש יתפגר מזקנה במהלך הצילום.

http://www.youtube.com/watch?v=lAD8ui3LyYQ

lizard
16-12-11, 07:14
שלום,
האם מישהו הזמין מכופפת כל שהיא מהם ואיפה יש את האפשרות לקנות ללא צבע והרכבה עצמית בחצי מחיר
תודה

כבר לא.
חשבתי להזמין בגלל שהמכופפת שלי לא טובה בכלל לST52 אבל אין את הדיל של מכופפת להרכבה עצמית.
מה גם שכל בק עולה איזה 100 דולר לפחות אז אם אתה לא יודע בדיוק מה אתה רוצה לכוף אז זה לא כל כך זול.
בסופו של דבר אם אין לך הרבה כיפופים אז עדיף למצוא מקום שיכופף לך. בכל הקשור לST52 זה מה שאני הולך לעשות. הכוונה למפעל שיש לו מכופפות ממוחשבות וגדולות ולא איזה בחור בחצר.

-->