PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם נראה כאן את ה- F-150?

lightor
28-04-08, 11:48
כתבה חדשה בגלובס.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000336454&fid=3220

מעניין.

נמרוד
29-04-08, 08:19
בהחלט ידיעה מעניינת וחשובה. יהיה נחמד מאד לראות בארץ את הטנדרים הבינוניים האמריקאים, והפורד F150 בראשם, לדעתי יש להם מקום ודרישה בשוק - אנשים שצריכים רכב עבודה עם תא מטען גדול ופתוח אבל נוסעים בתוך סביבה עירונית מוגדרת ולא מרחקים עצומים - גננים, קבלני שיפוצים - אפשר לראות את הסונומות הישנות נוסעות בתפקידים האלו עד היום. ומי יודע, אולי נזכה לראות בארץ את הF150 Raptor? (http://www.jeepolog.com/502.html)

חנן-ג'יפולוג
29-04-08, 09:12
מה הקשר בין עליית מחירי הסולר לאזרח ובין צה"ל?

אם אני מבין נכון אז העלייה המטאורית של מחירי הסולר ביחס למחיר הבנזין קשורה בעיקר למיסים מוגברים, ואם זה המצב, לא אמור להיות איזה איש חכם שמסתכל על הכול מלמעלה ורואה שזה לא ממש משנה אם עכשיו יתנו יותר כסף למשרד הבטחון כדי לשלם על סולר ויקבלו את אותו כסף חזרה מאגף המיסים?

כן, אני יודע, הגזמתי עם הנאיביות. "איש חכם". בטח.

מאיר רוטברג
29-04-08, 10:00
אם תעקבו אחרי הודעותי לאורך השנים הגענו למצב הנורמלי של מחירי הדלקים בעולם,

טענתי כי כולללללם יחזרו לבנזין ואני לא היה היחיד בעניין כמדומני גם דרור ברלי היה בדעתי,

וכיום שאין התמריץ הפיקטיבי של מחיר סולר זול מגיע הזמן לבחירה אמיתית של הלקוח
כלומר אנחנו מה שווה לנו בנזין או סולר,

עם תחשיב אמיתי כגון , הנאת שימוש, וכו '
ולפני שמישהוא יאמר כן , הטיפולים יותר זולים , מחזיק יותר קילומטרז,
תחשבו כמה שנים בממוצע אדם מחזיק רכב ומה הילומטרז הממוצע בשנים אלו
והמסרנה הברורה מראש היא:

בנזין

דרור ברלי
30-04-08, 16:55
ליטר אחד של דלק, (בנזין או סולר, מה זה כבר משנה) אחרי כל ההנחות-שמנחות, יעלה לנו עד סוף השנה כ-8 שקלים, אם לא יותר. במצב כזה קצת קשה למכור רכב-עבודה שנוסע 4-5 קילומטרים לליטר, ולא נהנה מהטבת מס (שווי שימוש 0 והכרה בכל ההוצאות).
בגלל שאינו נחשב ל"משאית" כמו אחיו הגדול F-350, האח הקטן יעלה המוווון כסף, גם בקניה וגם באחזקה השוטפת. זה לא כלכלי ולא כדאי. המכירות יהיו נמוכות עד אפסיות, בוודאי לא יצדיקו הקמת מערך שירות ושיווק וכו' וכו'. אז לדעתי הסיכוי שנראה יבוא מסודר לשוק האזרחי הוא קטן.

-->