PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית באגי

ליאור הרוש
28-04-08, 15:50
שלום לכם אני חדש בפורום אני בן 13 מאיזר הצפון
ואני רוצה ליבנות באגי שאני יכול ליסוע איתו בשטח כרכור
אני רוצה המלצות על איזה מנוע כדי לי לשים כדי שאני יכול ליסוע בסבבה ולא להיתבאס שהבאגי חלש
אני אוהב את תחום המוטוריקה מגיל קטן
אני מבין קצת במנועים אז ככה שאני רציני
והכי חשוב אני רוצה לדעת מחיר של הדברים הדרושים לבנית הבאגי

ארזטויטו
29-04-08, 00:21
שלום לכם אני חדש בפורום אני בן 13 מאיזר הצפון
ואני רוצה ליבנות באגי שאני יכול ליסוע איתו בשטח כרכור
אני רוצה המלצות על איזה מנוע כדי לי לשים כדי שאני יכול ליסוע בסבבה ולא להיתבאס שהבאגי חלש
אני אוהב את תחום המוטוריקה מגיל קטן
אני מבין קצת במנועים אז ככה שאני רציני
והכי חש וב אני רוצה לדעת מחיר של הדברים הדרושים לבנית הבאגי

ליאור קודם כול בהצלחה אבל שתידע שזה פרויקט לא פשוט זה המון עבודה והמון כסף וזמן .
לי יש את כול הכלים והמון חלקים ואני גם מכונאי ובניתי אחד עכשיו. היו לי כמה בעיות
אבל סידרתי אותם יצא מדהים חבל על הזמן .
לי ניראה שמנוע 500 מספיק לך ותיתיעץ על כול צעד שאתה מיתקדם ואל תמהר
בקיצור בהצלחה:)

or65
29-04-08, 00:30
ליאור קודם כול בהצלחה אבל שתידע שזה פרויקט לא פשוט זה המון עבודה והמון כסף וזמן .
לי יש את כול הכלים והמון חלקים ואני גם מכונאי ובניתי אחד עכשיו. היו לי כמה בעיות
אבל סידרתי אותם יצא מדהים חבל על הזמן .
לי ניראה שמנוע 500 מספיק לך ותיתיעץ על כול צעד שאתה מיתקדם ואל תמהר
בקיצור בהצלחה:)
500 ? אבל הוא בן 13 ....

מנוע 125 (גם יהיה יותר זול . ) הספר של רון צמפיון , ציוד מסגרות בסיסי , תקציב נחמד , סבלנות , והרבה בהצלחה .

או לחילופין עשו כבר לפניו : http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=20858&page=1&pp=20

ליאור הרוש
29-04-08, 16:53
מנוע 125 ניראה לי חלש יחסית למה שאנשים פה בונים...
אני אולי ישים מנוע 250 2 פעימות של איזה CR או משהו,או שכבר אני ינסה להסיג מנוע של פולריס 400 4X4 או 2X4 אוטומט כי אולי אני ישבור קלא'ץ בידני..
אני מבולבל כי יש הרבה אפשרויות אני צריך לדעת מה מתאים לבאגי כזה...
אני חושב שאני רוצה שהוא יהיה דו מושבי עם זה אפשרי כמובן

סליחה על החפירה...

asafk
29-04-08, 22:30
האם קראת את ההודעות הדביקות שבראש הפורום?

אסף.

ליאור הרוש
30-04-08, 15:43
האם קראת את ההודעות הדביקות שבראש הפורום?

אסף.

שמע אני לא משועמם פשוט אני רוצה משהו עד שיהיה לי רישיון,אני רוצה משהו שאני יתאמן עליו וידע מה המקבלות שלו והכל.....

וחוץ מיזה אז מה עם אני בן 13 או בן 30 זה אותו דבר שבנאדם רוצה משהו הוא יסיג אותו....

asafk
30-04-08, 17:32
אז קראת או לא קראת? אני שואל לא בשביל להקניט. אני שואל כי יש שם המון לידים חשובים.

אסף.

ליאור הרוש
02-05-08, 13:33
כן קראתי

אבל למה שאני יקנה ספר עם יכולים להביא לי את זה כאן?

נמרוד
04-05-08, 09:05
אני מקריא ספרים לילדה שלי בת 3. אני חושב שאתה כבר יכול לקרוא לבד. כתוב בהודעה שלי בראש הפורום בדיוק למה אתה צריך לקנות את הספר - דמי רצינות.

אם אתה לא מבין את זה, אז אתה עדיין לא רציני מספיק - וזה בסדר גמור בהתחשב בגילך הצעיר.

ליאור הרוש
04-05-08, 15:05
אני רציני מאוד...
עלה לי רעיון ליקנות חיפושית או פורד פיאסטה...מה יותר כדאי ולמה??

lizard
04-05-08, 18:51
כדאי לך לקרוא עוד הרבה שירשורים ואם כבר לבנות משהו אז קרוס קארט מבוסס על הספר של רון צ'מפיון ולא שום דבר אחר.

חנן גולומבק
04-05-08, 22:27
ידידי הצעיר
אני מבין את התסכול שלך מ לא לקבל תשובות לשאלות ששאלת, התשובה לכך ברורה ,כל התשובות כבר ניתנו והן כולן נמצאות במרחק הקשה על המקלדת שנמצאת ממש מולך. אלו שיכולים לתת לך את התשובות לשאלות הרבות שאתה שואל פשוט כבר התעיפו מלענות על אותן שאלות שוב ושוב, בגלל זה כל החומר נשמר באתר ואתה יכול לחזור ולהגות בו יומם וליל.

דרך אגב כולם עושים זאת (קוראים את ההסטוריה) לא רק המתחילים, כשאני רציתי לבנות גגוון חרשתי את כל ההודעות שהמילה גגון הופיעה בהן ואני כבר ריתכתי כמה מאות (ואולי אלפי) אלקטרודות.

חנן גולומבק
04-05-08, 22:29
אני רציני מאוד...
עלה לי רעיון ליקנות חיפושית או פורד פיאסטה...מה יותר כדאי ולמה??

והשאלה הזאת היא ההוכחה המוחלטת (והאקדח המעשן) לכך שלא קראת את הסטורית הפורום הזה.

ליאור הרוש
06-05-08, 15:29
טוב אני עומד ליפני בחירה קשה מאוד יש לי אפשרות לחפש חיפושית עד 5K או לחסוך ל 10K וליקנות משהו אחר יותר חדש או משהו....

או שלהחיל מ0 מה אתם הכי ממליצים לי?

lizard
06-05-08, 16:24
אני ממליץ לך לקנות את הספר ולקרוא אותו.
הרבה פחות מ5K והרבה יותר שימושי.

-->