PDA

צפייה בגרסה מלאה : הדבורה הכחולה

boondocks
01-05-08, 21:27
מי ששמע שמע ולכל השאר תשמעו.
"הדבורה" הכחולה (לצערי לא מצליח להעלות את התמונות)
שוב מוזאון הכספים של בובות השעווה,ממשלתינו,שולח את גדודי הצרעות והפעם חמושים בדבורה
כדי לשלוח יד אל כיסכם העמוק כדי לשלוף משם מה שרק יש שם.
"הדבורה" נראה כמוט ברזל קטן מותקן אנכית לאורגן אורות שעל גג ניידות התנועה. לרוב בצידו השמאלי
כשבכל צד של המוט יש משדר,מקלט שנראה כמו מסנן שמן קטן.
מאפשר מדידת מהירות לכל רכב הנע בכביש מכל כיוון לכל כיוון,מכל נתיב שתמצא בו.
מאפשר מדידת מהירות כאשר הניידת בתנועה,כאשר הניידת נוסעת בכוון נסיעתך או נגד כוון נסיעתך.
עכשיו רגע של מציאות:אתם יודעים איך הם כשנותנים להם כפתור חדש באוטו,מספרים להם סיפורים על הצעצוע החדש,ואומרים להם שעכשיו זה הזמן לקרב.
האם כל אחד ואחד מאיתנו צריך להתרגל לעובדה שרפורט בגין מהירות "מופרזת" (כמובן אל תסעו מהר) יהפוך לחלק מהוצאות הרכב החודשיות?
אתם אל תסעו מהר,והם נקווה שלא יעשו שימוש לרעה בצעצוע החדש.
סמוראים לא לדאוג.:p

Viper
02-05-08, 10:14
אז הנה תמונה של איך זה נראה:
http://www.dex.co.il/nodes/t/848/82/file_0_original.jpg

לא שזה יעזור במשהו, כי כשכבר תבחין בזה- אתה כנראה תעמוד מחוץ לניידת מחכה לדו"ח...

ולגבי הסמוראים- לא מדויק. אם מד מהירות לייזר ציין מהירות של 20 קמ"ש לבניין, לך תדע- אולי הוא יגלה סמוראי נוסע 100 קמ"ש... :-D

דרור ברלי
02-05-08, 10:49
אקדח לייזר אכן מדד בניינים נוסעים... הכל אמיתי חברים.
בזמנו, כאשר עלתה שאלת אמינותם של אמצעי האכיפה, נערך ניסוי רשמי ומתוקשר ואלה היו התוצאות. ברור שאף אחד מקציני המשטרע אפילו לא מצמץ, כי הם יודעים טוב מאוד מה הם מחזיקים ביד ולאיזה מטרה נאלחת בדיוק. אבל השוטרים הם ממש לא הבעיה. הבעיה היא בית המשפט, זה שלמרות שנוכח כי בניינים נוסעים, אישר בכל זאת את "אמינות" אמצעי האכיפה הללו...
אם זה רק יאפשר להם לגבות עוד מס ועוד קנס, הם גם עלולים להחליט שהלילה הוא יום, שהים הוא יבשה ושכדור הארץ משולש.

אז תיזהרו.

גיתאי נוה
16-05-08, 00:37
כמי שמצוי בתוך הבפנוכו של סוגיות אמצעי האכיפה האלקטרוניים של המשטרע, כולל פס"ד, החלטות ביניים, 'ניסויים' כביכול ושמות הנפשות הפועלות, אני מודיע לכולכם שהדבורה היא קשקוש מקושקש בידי השוטרים, כשאפילו הממל"ז עדיין רחוק מקבילות משפטית אמיתית כרחוק מזרח ממערב (למרות שכמה שופטים עדיין חושבים כך, ומים שקטים חודרים עמוק). מי שמעוניין להושיט צוואר ולדפוק על הלב בהאשמה עצמית מוזמן, אבל אל תגידו שלא אמרתי לכם פה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=26716&page=1&pp=20)בתגובות 14 ו-17 (את 17 נא לקרוא בעיון).

שבת שלום
גיתאי

asafk
16-05-08, 09:21
לא שזה יעזור במשהו, כי כשכבר תבחין בזה- אתה כנראה תעמוד מחוץ לניידת מחכה לדו"ח..

ספר לי על זה....
דו"ח ראשון מאז שאני נוהג. דבורה, אלא מה?

אסף.

WildLove
16-05-08, 11:17
האם JAMER רגיל של אקדחי לייזר יעיל גם נגד זה?
והשאלה הבאמת חשובה: ידוע לי שאקח לייזר לא יכול למדוד את המהירות של הרכב הנוסע בחושך, זאת אומרת, כביש הערבה\מצפה רמון, בשעות הערב, חוץ מבפניות שיש בהם תאורה (בודדות), אין דרך לאכוף את המהירות. האם השטות הזו מסוגלת לקלוט גם בחושך מלא, וזה כביל בביהמ"ש? מישהו יודע משהו?

נמרוד
16-05-08, 11:50
הבעייה (או יתרון, תלוי מאיזה צד מסתכלים) בכביש חשוך היא לא במכשיר, אלא בזיהוי הויזואלי החד-משמעי של המכונית. השוטר צריך להיות בטוח שהמכונית שעליה כיוון את האקדח/נקלטה בדבורה או במה שלא יהיה היא אכן המכונית שהוא עוצר כמה מאות מטרים אחרי. בלילה זה קשה עד בלתי אפשרי להוכחה ולכן הם לא אוכפים בקטעי כביש חשוכים. אני לא יודע אם זה קשור לחוקיות או שזו פשוט הנחייה פנימית שלהם, בסופו של דבר הם הרי תמיד מחפשים את הנקודות של מקסימום קנסות ליחידת זמן, והחושך לא עוזר לזה.

UNIX
16-05-08, 13:19
תודה על המידע יצא לי גם לראות ניידת כזו ולא הבנתי כל כך על מה מדובר
יש הרבה ניידות כאלו שמסתובבות בארץ ?
יצא לי לראות שוטרים עם אקדחי לייזר במקומות חשוכים !!
לא נראה לי שזה מעניין את השוטר אם באמת הוא לזר עלייך או על מישהו אחר

WildLove
16-05-08, 16:14
תודה על המידע יצא לי גם לראות ניידת כזו ולא הבנתי כל כך על מה מדובר
יש הרבה ניידות כאלו שמסתובבות בארץ ?
יצא לי לראות שוטרים עם אקדחי לייזר במקומות חשוכים !!
לא נראה לי שזה מעניין את השוטר אם באמת הוא לזר עלייך או על מישהו אחר
מניסיון ואחרי התייעצות ב topspeed.co.il ומכמה מקרים שראיתי, הם לא מנסים לתת דוח בכביש חשוך לגמרי ואם הם בטעות נותנים - זה אפעם לא תופס בבית משפט

-->