PDA

צפייה בגרסה מלאה : אזהרה לכל הגיפאים (אכיפת חוק נסיעה על החוף בחיפה)

E d i . sss
04-05-08, 18:00
יש קבוצה של גיפאים עם לנדרובר בליוי שוטר שמסתובבים בחופי חיפה ומחלקים דוחות והזמנות לבתי משפט לגיפאים שנוסעים על החוף... השוטר הרי לא מבין כלום מהחיים שלו בנסיעה על חול ים אז לפי המלצות של צוות הגיפאים עם הלנדרובר שמסיעים אותו על החוף כמו נהגי מוניות השוטר מחליט אם נסעתם מהר מדי על החול או שסתם נסעתם מהר בכדי לא לשקוע ...( פשוט ביזיון)

בקיצור תפתחו טוב את העניים כשאתם מטיילים באזור שסתם חבורה של גיפאים משועממים לא יהרסו לכם את השבת ... ( יש תמונות מצורפות)

asafk
04-05-08, 19:28
אם למישהו קשה להתאפק ולא לנסוע על חוף הים היכן שאסור- הוא עבריין.
אם למישהו קשה לנסוע לאט כי הוא מתחפר, בסביבת מתרחצים- שלא ייסע על החוף.
מה זה משנה למה נוסעים מהר? זה מסוכן ומסכן אחרים, ואולי דו"ח הוא במקום.
(ולא, לא הייתי במקום, קשה לי לקבוע אם ניתנו דוחות על נסיעה במקום אסור, על השתוללות או על כל דבר אחר, אבל אני חושב שאני מבין מאופי ההודעה במה מדובר, ואיכשהו קשה לי להאמין שניתנו דוחות לג'יפאי שנסע מאוד בזהירות במקום שמותר לנסוע בו- וזה לא בגלל שאני סומך על שיקול הדעת של השוטר, יותר בגלל שאני סומך על העצלות שלו)

אסף.

Tzvika-Pick
04-05-08, 20:48
מעניין אם לעצמו הוא נתן דו"ח על ארבעת פנסי הערפל שמחוברים לגגון.

jozi
04-05-08, 21:08
ראיתי את אותם שוטרים/מתנדבים בכמה שבתות בחוף הקשתות בחיפה, כל פעם ברכב של מתנדב אחר. סופה בצבע חום, לנדרובר ופטרול לבן.
אסף אם רק היית רואה איך אותם "שוטרים" נוסעים בעצמם בחוף היית מדבר אחרת לגמרי... :mad: הם מנצלים את הצ'קלקה על הגג בעיקר לעשות דווארות על החוף.

E d i . sss
04-05-08, 21:28
אם למישהו קשה להתאפק ולא לנסוע על חוף הים היכן שאסור- הוא עבריין.
אם למישהו קשה לנסוע לאט כי הוא מתחפר, בסביבת מתרחצים- שלא ייסע על החוף.
מה זה משנה למה נוסעים מהר? זה מסוכן ומסכן אחרים, ואולי דו"ח הוא במקום.
(ולא, לא הייתי במקום, קשה לי לקבוע אם ניתנו דוחות על נסיעה במקום אסור, על השתוללות או על כל דבר אחר, אבל אני חושב שאני מבין מאופי ההודעה במה מדובר, ואיכשהו קשה לי להאמין שניתנו דוחות לג'יפאי שנסע מאוד בזהירות במקום שמותר לנסוע בו- וזה לא בגלל שאני סומך על שיקול הדעת של השוטר, יותר בגלל שאני סומך על העצלות שלו)

אסף.

אם כל הכבוד לא נראה לי שהיית חונה אתה את הגיפ שלך כ 50 מטר מהחוף והולך ברגל עם כל הציוד וממש לא נראה לי ש 40 מטר מהמתרחצים צריכה להיות איזה בעיה שלך סכנה אפילו עם אני קופץ באנג'י עם הגיפ. ותאמין לי הם סתם אנשים שבמקום לטייל ולהנות מחפשים לתת דוחות עם עוד איזה שוטר ששוב דחפו לו משמרת בחום על חוף הים עם המדים במקום לשבת בניידת במזגן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(פרט שולי.. לא זכור לי שאסור לנסוע על חוף הים באיזור הקשתות בחיפה. זה לא חוף מסודר שמוגדר כחוק למתרחצים)

חנן-ג'יפולוג
04-05-08, 21:41
נראה שאתה לא לגמרי מעודכן. אסור לנסוע פחות ממאה מטרים מקו החוף, בלי קשר לייעוד החוף.

asafk
04-05-08, 22:01
אם כל הכבוד לא נראה לי שהיית חונה אתה את הגיפ שלך כ 50 מטר מהחוף והולך ברגל עם כל הציוד

(פרט שולי.. לא זכור לי שאסור לנסוע על חוף הים באיזור הקשתות בחיפה. זה לא חוף מסודר שמוגדר כחוק למתרחצים)

אתה טועה.
כמי שנהג באופן קבוע לרדת עד החוף ממש עם הג'יפ, הפסקתי לחלוטין להתקרב לקו החוף ביום שעבר החוק. זה לא רק עניין של שמירת חוק כפשוטה, יש כאן עוד שני עניינים שחשובים לי מאוד-
האחד- שמירת טבע, וירידה משבילים מסומנים על ידי ג'יפאים- אם אני נוסע איפה שאסור בחוף הים, איך יהיה לי פרצוף להעיר למי שיורד משביל באמצע הנגב? או מי מבטיח לי שכמו שאני נוסע על החוף במקום שנטחן לחלוטין על ידי ג'יפים במשך שנים, לא יהיה מישהו אחר שיחשוב שגם לו מותר, בחוף הבונים בשיא עונת ההטלה של צבי הים?
השני- התדמית של הג'יפאים (וזה קשור במישרין לראשון), כ"חבורת חוליגנים שמזלזלים בכל חוק". אני אעשה כל מה שאני יכול כדי לנסות לשנות את זה.

אסף.

E d i . sss
04-05-08, 22:05
נראה שאתה לא לגמרי מעודכן. אסור לנסוע פחות ממאה מטרים מקו החוף, בלי קשר לייעוד החוף.

כן אבל מה לעשות שיש כ 80 כלי רכב 4*4 ממש על קו המים שבאים בשבת לתפוס קצת פאנן על החוף. אז האסור הזה איפה שהו קצת יבש מבחינה חוקית ..

תאמין לי שלטפל בגנבים על החוף או לדאוג למתרחצים מבחינה בטחונית קצת יותר חשוב מלהתעסק בשטיות .

asafk
04-05-08, 22:06
אגב, אתה קיבלת דו"ח ?

אסף.

E d i . sss
04-05-08, 22:13
אתה טועה.
כמי שנהג באופן קבוע לרדת עד החוף ממש עם הג'יפ, הפסקתי לחלוטין להתקרב לקו החוף ביום שעבר החוק. זה לא רק עניין של שמירת חוק כפשוטה, יש כאן עוד שני עניינים שחשובים לי מאוד-
האחד- שמירת טבע, וירידה משבילים מסומנים על ידי ג'יפאים- אם אני נוסע איפה שאסור בחוף הים, איך יהיה לי פרצוף להעיר למי שיורד משביל באמצע הנגב? או מי מבטיח לי שכמו שאני נוסע על החוף במקום שנטחן לחלוטין על ידי ג'יפים במשך שנים, לא יהיה מישהו אחר שיחשוב שגם לו מותר, בחוף הבונים בשיא עונת ההטלה של צבי הים?
השני- התדמית של הג'יפאים (וזה קשור במישרין לראשון), כ"חבורת חוליגנים שמזלזלים בכל חוק". אני אעשה כל מה שאני יכול כדי לנסות לשנות את זה.

אסף.

לא צריך להסחף " חוליגנים שמזלזלים בכל חוק"... אני לא חושב שגיפאים שיורדים משבילים מסומנים הם חוליגנים שמצפצפים על החוק .
ואני בטוח שבודדים מאוד נוסעים רק בשבילים מסומנים.

יונתןמצפה
04-05-08, 22:17
לא צריך להסחף " חוליגנים שמזלזלים בכל חוק"... אני לא חושב שגיפאים שיורדים משבילים מסומנים הם חוליגנים שמצפצפים על החוק .

פה קבור הכלב...

אין צורך להוסיף!!

E d i . sss
04-05-08, 22:18
אגב, אתה קיבלת דו"ח ?

אסף.

לא דו"ח .. הזמנה לבית משפט ואני מאמין שנצא מזה חלק אחרי חפירה לעומק של הנכתב בדו"ח .

asafk
04-05-08, 22:46
ה"חוליגנים" וגו' מופיע במרכאות כי זה מה שחושבים עלינו. זו התדמית בעיני הציבור הרחב (אם יש דבר כזה). לא בהכרח מה שאני חושב. לא תוכל להילחם בזה אם תחשוב שמותר לך לרדת משבילים, לנסוע בחוף הים וכו'.

אסף.

OFF-RoaD
04-05-08, 22:59
ואני בטוח שבודדים מאוד נוסעים רק בשבילים מסומנים.

קודם כל, "ג'יפאי" (כן. במרכאות. אישית הייתי מחרים לאחד כזה את הרכב עד שיעלם הקוליס) שיורד משביל מסומן מצפצף על החוק, נקודה. אין דרך לצאת מזה.
ובלי קשר לחוק, כי גם אני לרוב לא בדיוק רוחש לו רגשי כבוד, "גיפאי" שיורד משביל מסומן גורם לסביבה נזק בלתי הפיך כמעט, שיכולים לעבור דורות עד ש"יעלם". "גיפאי" שיורד מהשביל פוגע בכמויות של בעלי חיים וצמחים ברמות שאתה אפילו לא יכול להתחיל לדמיין. "גיפאי" שיורד מהשביל רק מזמין לכל הגיפאים עוד ועוד חוקים דרקוניים, קנסות גבוהים, ותדמית של חארות. בדיוק כמו אחד שיורד איתו לקו החוף כדי לא לסחוב את הבירה עוד 20 מטר.

אישית? אני מקווה מאוד שתפסיד במשפט. ושתיפול על שופט עצבני שיכנס בך יותר חזק. אולי ככה תלמד לקח. ואם לא? תעשה טובה לכולנו ותמכור את ה"גיפ" שלך. סע לתורכיה עם הכסף.

E d i . sss
05-05-08, 00:48
קודם כל, "ג'יפאי" (כן. במרכאות. אישית הייתי מחרים לאחד כזה את הרכב עד שיעלם הקוליס) שיורד משביל מסומן מצפצף על החוק, נקודה. אין דרך לצאת מזה.
ובלי קשר לחוק, כי גם אני לרוב לא בדיוק רוחש לו רגשי כבוד, "גיפאי" שיורד משביל מסומן גורם לסביבה נזק בלתי הפיך כמעט, שיכולים לעבור דורות עד ש"יעלם". "גיפאי" שיורד מהשביל פוגע בכמויות של בעלי חיים וצמחים ברמות שאתה אפילו לא יכול להתחיל לדמיין. "גיפאי" שיורד מהשביל רק מזמין לכל הגיפאים עוד ועוד חוקים דרקוניים, קנסות גבוהים, ותדמית של חארות. בדיוק כמו אחד שיורד איתו לקו החוף כדי לא לסחוב את הבירה עוד 20 מטר.

אישית? אני מקווה מאוד שתפסיד במשפט. ושתיפול על שופט עצבני שיכנס בך יותר חזק. אולי ככה תלמד לקח. ואם לא? תעשה טובה לכולנו ו את ה"גיפ" שלך. סע לתורכיה עם הכסף.

( " ובלי קשר לחוק, כי גם אני לרוב לא בדיוק רוחש לו רגשי כבוד ")....אז אני מבין שגם אתה מוכר את הגיפ ונוסע לתורכיה לאיזה ביקור...

אולי נפגש ב דיוטי פרי ..

ואם יש לך איזה הצעה לשמר ולגדל את הנמלים והג'וקים שמסתובבים בבתים אז תכתוב לכולנו .. כי לפי מה שאתה כותב כאן בטח אתה מכניס אותם אליך לחדר השינה ומסדר להם מקום שיהיה להם חמים ונעים לצידך במיטה ...:))

Mikonw
05-05-08, 00:58
כשוטר ומתנדבים שתפקידם להגן על המתרחצים בים ועל בטחונם הבחנו כי אותו בחור נהג במהירות ובפראות לאורך החוף בסמוך למתרחצים ואפילו בקטעים מסויימים בין המתרחצים וזאת בניגוד לגי'יפים אחרים שנסעו על החוף אך מהירות בהתאם לסביבה. לאיש מהם לא נרשם דוח, פרט לאותו נהג, שכאמור נסע במהירות ופראות שהיוותה סכנה למתרחצים.

עקבנו אחרי הרכב שלך בגלל שנהגת במהירות ובפראות שפגעה בבטחון המתרחצים.
החוף היה עמוס במתרחצים ואתה לא גילית אחריות כבעל ג'יפ, ולכן עצרנו אותך רק במגרש החנייה ולא בחוף הים, מחשש שתנסה להמלט ובכך אולי תיצור סכנה נוספת למתרחצים.
כמו כן מרדף אחריך בחוף הים היה מעלה את הסברה שתגביר מהירותך על מנת לברוח וזאת רצינו למנוע.
שורה תחתונה ראינו לפנינו את המתרחצים ואת בטחונם, לשם כך - אנחנו שם

מה גם שתירוץ כמו שספקת "לא רציתי לשקוע לכן נסעתי מהר" או "לא היה לי כוח להוריד אוויר בגלגלים" לא מקובלים בשום מקום בעולם, אחד על כמה שמדובר בחיי אדם !

אולי גם זה הזמן לצין את המעקב שנהלת אחרינו ?
ואת המאמץ וההשקע בלעקוב אחרי הפעילות שלנו ולצלם את התמונות ?
אחרי הכל לעקוב חצי שעה אחרינו על מנת לצלם תמונות ניראה לי שיותר משעמם מלשמור על בטיחות הרוחצים בחוף הים, לא כך ?!

בדבר הפנסים:
הרכבים שלנו מאושרים בפנסים לשם חיפוש נהדרים, ולכן התאורה.
בדבר הכחול כמו שבטח הרוב כבר מבינים זה על מנת שכאלה ואחרים שכן מחפשים לגנוב או דומה יראו אותנו בחוף ובכך יחשבו פעמים.

ומשהו קטן משלי לא משל החוק.
אין לי בעייה עם רכבים על חוף הים, יש לי בעייה עם ג'פים שחושבים שחוף הים שלהם ונוסעים בו בפראות ועושים כיד המלך כמו שאתה נסעת !

יחידת הג'פים חיפה

Mikonw
05-05-08, 03:14
אשר נהג במהירות ובפראות לאורך החוף בסמוך למתרחצים והיווה את הסכנה !

מאיר רוטברג
05-05-08, 07:57
בדבר הפנסים:
בדבר הכחול כמו שבטח הרוב כבר מבינים זה על מנת שכאלה ואחרים שכן מחפשים לגנוב או דומה יראו אותנו בחוף ובכך יחשבו פעמים.

אין לי בעייה עם רכבים על חוף הים, יש לי בעייה עם ג'פים שחושבים שחוף הים שלהם ונוסעים בו בפראות ועושים כיד המלך כמו שאתה נסעת !

יחידת הג'פים חיפה

[/QUOTE]
הערות לסדר:
אם ניקח את דבריך כמות שהן ואני בהחלט מאמין לזוית מבטך אם הנ"ל השתולל על החוף רק פסע בינו לבין הטרקטורון שפגע בילד בנתניה , ואזי צריך ללמדו לקח , ואם הנ"ל הולך לבית משפט אני מאחל לשני הצדדים כי הצדק ייצא לאור,

הערה שניה: זה שאתה כותב שהפנסים על הגג אושרו לך תעשה לעצמך ולנו פה טובה, פה זה פורום של אנשים רציניים .בחיים, תקשיב טוב בחיים אף גורם משטרתי לא אישר לך זאת חוץ מאולי איזה קצין זוטר שלא מבין מעצמו , זה בניגוד לתקנות התעבורה בברור,

לפחות אל תכתוב זאת, זה בולשיט וזה מעמיד את שאר דבריך בספק ניכר,

jozi
05-05-08, 08:42
יכול להיות שאני לא לגמרי בסדר בראש :lol: אבל זה נראה לי לגמרי הזוי ש"שוטר" מפרסם פה תמונות ופרטים על אותו המקרה... ובכלל שהוא מגיב על המקרה הזה בפורום אינטרנט.
אני בעצמי לא יורד עם האוטו לחוף ולכן מעצבן לראות את הפיטרולים של אותם מתנדבים על החוף. אם יש חוק שאוסר נסיעה על החוף אז הוא תקף לכלל האוכלוסיה כולל שוטרים.
תחשבו ששוטרים יעברו צמתים כשהרמזור אדום... הרי הוא שוטר - מותר לו !? מבחינתי זה שווה ערך. עובדה שהצליחו לעצור את אותו הבחור במגרש החניה, ולכן אין הצדקה לנסיעה שלהם על החוף.
חוץ מזה תחשבו על הנזק שנגרם לרכב אחרי נסיעה בחול, אני רק חושב על חול בצלחות הברקסים ונהיה לי חולשה... תחשבו על זה :D

coas
05-05-08, 08:46
ובקיצור, הם ראויים זה לזה...

Mikonw
05-05-08, 09:30
[/QUOTE]
הערות לסדר:
אם ניקח את דבריך כמות שהן ואני בהחלט מאמין לזוית מבטך אם הנ"ל השתולל על החוף רק פסע בינו לבין הטרקטורון שפגע בילד בנתניה , ואזי צריך ללמדו לקח , ואם הנ"ל הולך לבית משפט אני מאחל לשני הצדדים כי הצדק ייצא לאור,

הערה שניה: זה שאתה כותב שהפנסים על הגג אושרו לך תעשה לעצמך ולנו פה טובה, פה זה פורום של אנשים רציניים .בחיים, תקשיב טוב בחיים אף גורם משטרתי לא אישר לך זאת חוץ מאולי איזה קצין זוטר שלא מבין מעצמו , זה בניגוד לתקנות התעבורה בברור,

לפחות אל תכתוב זאת, זה בולשיט וזה מעמיד את שאר דבריך בספק ניכר,[/QUOTE]

הפנסים מאושרים לזמן משמרת בלבד, לא ליום יום.
כמו שהמנורה הכחולה מאושרת רק למשמרת ולא ליום יום או דומה לזה הסירנה.
יחידת הג'יפים חיפה

GodsFather
05-05-08, 09:35
עוד מישהו רואה כאן את הצבע הצהוב ?

Mikonw
05-05-08, 09:40
יכול להיות שאני לא לגמרי בסדר בראש :lol: אבל זה נראה לי לגמרי הזוי ש"שוטר" מפרסם פה תמונות ופרטים על אותו המקרה... ובכלל שהוא מגיב על המקרה הזה בפורום אינטרנט.
אני בעצמי לא יורד עם האוטו לחוף ולכן מעצבן לראות את הפיטרולים של אותם מתנדבים על החוף. אם יש חוק שאוסר נסיעה על החוף אז הוא תקף לכלל האוכלוסיה כולל שוטרים.
תחשבו ששוטרים יעברו צמתים כשהרמזור אדום... הרי הוא שוטר - מותר לו !? מבחינתי זה שווה ערך. עובדה שהצליחו לעצור את אותו הבחור במגרש החניה, ולכן אין הצדקה לנסיעה שלהם על החוף.
חוץ מזה תחשבו על הנזק שנגרם לרכב אחרי נסיעה בחול, אני רק חושב על חול בצלחות הברקסים ונהיה לי חולשה... תחשבו על זה :D

אני לא "שוטר" אני מתנדב, שוטר נסע ברכב שלנו.
קצת קשה לעקוב אחרי ג'פים ברגל, מסכים איתי 8)

מאוד משתדלים שלא ליכנס לצפיפות בין אנשים מאוד משתדלים שלא לצורך להגיע קרוב לקו המים.
אך יש יוצא מהכלל הכל תלוי בנסיבות.

דרור ברלי
05-05-08, 10:37
אני לא "שוטר" אני מתנדב, שוטר נסע ברכב שלנו.
קצת קשה לעקוב אחרי ג'פים ברגל, מסכים איתי 8)

מאוד משתדלים שלא ליכנס לצפיפות בין אנשים מאוד משתדלים שלא לצורך להגיע קרוב לקו המים.
אך יש יוצא מהכלל הכל תלוי בנסיבות.

לא.
לא מסכים איתך. אין שום בעיה ללכת ברגל ולבצע את העבודה הזו בלי לעבור על החוק בעצמך. כמו שאני מנחש שאתה בכלל לא מוריד מהגג את סוללת הפנסים "המאושרים לזמן משמרת בלבד"... ההבדל היחיד בינינו זה שאם אני ארכיב אפילו רבע פנס שלא לפי תקנות התעבורה, כל שוטר ינקנק לי את הצורה, ואילו אתה המשת"פ של המשטרע, עם אישור מיוחד "לחיפוש נהדרים" (לאור היום, בצהריים...) בלשונך, ולכן לא יורידו את הגרוטאה שלך מהכביש בגלל זה. אם זה לא היה עצוב הייתי צוחק.

עד כמה שאני זוכר, עדיין אין בישראל חוק נפרד לכל אחד. אם אסור לרדת עם ג'יפ עד 100 מטרים מקו המים, אז אסור לכולם. וזה כולל את כל הג'יפים שהיו על החוף - כל אלה שנוסעים, כל אלה שעומדים, כולל אותי (שהייתי יורד הרבה עם הג'יפ לים וביום שעבר החוק הפסקתי עם זה) וגם - ובמיוחד - כולל את הג'יפ שלך, אדוני המתנדב, שומר החוק. הצמיגים שלך רומסים צבי ים ומסכנים ילדים קטנים על החוף בדיוק כמו הצמיגים של זה שקיבל ממך דו"ח.
אבל כמו שאופייני למשטרע אצלנו, אתה עובר על החוק בחסות החוק, וכל זה רק כדי לשדוד עוד קצת כספים. מילא השוטר שזה תפקידו, רק אלוהים אולי יסלח לו. אבל מה זה אומר עליך ואיזה מין בנאדם אתה?... נעזוב את זה.
בלי לסנגר על פותח השרשור, שהוא כנראה עבריין (ממש כמוך) לפחות עכשיו אני יודע על עוד משת"פ של המשטרע ואיך בדיוק נראה הג'יפ שלו - שנדע ממי להתעלם בעתיד כשהוא עצמו יזדקק פעם לעזרה מג'יפאים.

מאיר רוטברג
05-05-08, 11:10
http://community.walla.co.il/?w=/503/2675

ובנוסף, תן כבר את כל המיידע,
את זה שיירדת מהרכב וצילמת אותו,

אתה צריך לדעת כי כמתנדב אתה צ"ל זך כשלג יותר משוטר וגם אז תעורר את חמתו של דרור,

בכל מקרה כבר כתבתי לך, כאן זה פורום של אנשים רציניים ותשתדל לתת תשובות ראויות ,
תגובה כי הפנסים אושרו לשימוש במשמרת והם מוסרים אחר כך הינו מגוחכת בעליל ופוגעת באינטליגנציה שלנו, אישית אין לי בעיה שתשים סוללה של 10 פנסים כי גם כך כל החוקים בנוגע לרכבינו הינם טיפשיים ברובם,
אבל ראבאק אל תזלזל בנו
בתמונה רואים בברור את החיבור המהיר ואת תאריך הניתוק האחרון שלהם

למען הסר ספק ולמורת רוחם של חברי אני מתנדב וותיק מאוד,וגיפאי, שמשתדל לא להתקל בשוטרי תנועה לסוגם.

http://http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=9678http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=9678

צפוני
05-05-08, 13:38
למה ראויים ???????:)

ובקיצור, הם ראויים זה לזה...

דרור ברלי
05-05-08, 14:04
http://community.walla.co.il/?w=/503/2675

אשכרה מרתק, פורום המשת"פים הזה.
תיכנסו לשרשורים שלהם על קורקינטים ושאר שאלות קיטבג. חבורה של משועממים שכל מה שמעסיק אותם זה איך להציק לזולת.

הסיפור הזה מהחוף מזכיר לי איך הסניף התל אביבי שלהם הוביל שוטרים לפשיטה על הבור באחד מימי שישי. שוטטו להם שם ברכבים משופרים, מלאים שינויי מבנה, חריגות וקומבינות אחרות שמצידו השני של החוק, והורידו ג'יפים מהכביש בגלל צמיגים בולטים, הגבהות, בקליטים שבורים וכדומה...
אחד מהם אפילו הגדיל לעשות ואחרי שסיים לעשות במלאכה הבזויה, הוריד את השוטר ועצר לידנו, ניגש בחיוך גדול ושאל אם יש קפה...

עלובי נפש. אני בז להם.

shimixx
05-05-08, 14:18
עוד יחידות
עוד פרשים עוד מתנדבים
ןהפשע האמיתי {שוד.רצח.וונדליזם מיותר.אלימות נוער .} הולך וגואה
אני לא צדיק גם אני יורד מידי פעם לחוף עד קו המים אבל בפלמחיפ או ניצנים איפה שלא מתרוצצים ילדים וגם אז לא בכדי להשתולל בחוף
ולשאלה כללית למעורים בחוק
איך מתייחס החוק למי שאמור להוריד גט סקי למים ?מותר ?אסור?

דרור ברלי
05-05-08, 14:24
כן משתולל, לא משתולל. אסור לרדת עם הג'יפ לקו המים. רות. סוף.
ליתר דיוק, אסור לנסוע במרחק 100 מטר מקו המים.

זה בלשון מאוד עדינה, חוק מטומטם שאם ייאכף כלשונו, תיאסר הנסיעה לאורך כל הכביש המקיף את הכינרת למשל... שהרי הוא נמצא פחות מ-100 מטרים מקו המים...

רוב החוקים במדינה שלנו מטומטמים, כי הם חוקקו על ידי חבורת הפושעים והנוכלים שיושבים בבית המחוקקים. אבל מטומטם או לא, זה החוק! אז כבד אותו כדי לחסוך מעצמך היתקלויות עם החוק ,וכדי לא לתת תחמושת ותעסוקה לעלובי הנפש הקטנים והמיותרים האלה.

הורדת אופנועי ים מתאפשרת בחופים מסוימים בהם יש אישור לזה (ליד חוף הנכים בהרצליה, בין חוף ראשל"צ לבת-ים)

איציק - 4X6ZH
05-05-08, 14:27
איך לכם אלוהים חבורת משתפים .
היום אחרי שקראתי רק כמה תגובות בפורום שלכם .
ואתם עוד חושבים שאתם מצילים חיים .
בדיוק כמו השיר של יוסי בנאי ( הגורילה )
רץ מצלם דופק דו"ח ורץ לבכות לחברה שיצילו אותו :razz:
וזה בכלל בכלל לא חשוב מי צודק .
משטרה לא יכולה להתנהג כך .
אחד קונה לעצמו אזיקים
השני מחליט שהוא מצלם את העברינים
השלישי נוזף בראשון
והרביעי יושב מנהל רשימת קניות לציוד ב E BAY ומוכר לחברה
וכהאזרח צריך שרותי משטרה ..... את ההמשך אפשר לקרוא ישירות בעיתונות .
איציק

E d i . sss
05-05-08, 16:12
כשוטר ומתנדבים שתפקידם להגן על המתרחצים בים ועל בטחונם הבחנו כי אותו בחור נהג במהירות ובפראות לאורך החוף בסמוך למתרחצים ואפילו בקטעים מסויימים בין המתרחצים וזאת בניגוד לגי'יפים אחרים שנסעו על החוף אך מהירות בהתאם לסביבה. לאיש מהם לא נרשם דוח, פרט לאותו נהג, שכאמור נסע במהירות ופראות שהיוותה סכנה למתרחצים.

עקבנו אחרי הרכב שלך בגלל שנהגת במהירות ובפראות שפגעה בבטחון המתרחצים.
החוף היה עמוס במתרחצים ואתה לא גילית אחריות כבעל ג'יפ, ולכן עצרנו אותך רק במגרש החנייה ולא בחוף הים, מחשש שתנסה להמלט ובכך אולי תיצור סכנה נוספת למתרחצים.
כמו כן מרדף אחריך בחוף הים היה מעלה את הסברה שתגביר מהירותך על מנת לברוח וזאת רצינו למנוע.
שורה תחתונה ראינו לפנינו את המתרחצים ואת בטחונם, לשם כך - אנחנו שם

מה גם שתירוץ כמו שספקת "לא רציתי לשקוע לכן נסעתי מהר" או "לא היה לי כוח להוריד אוויר בגלגלים" לא מקובלים בשום מקום בעולם, אחד על כמה שמדובר בחיי אדם !

אולי גם זה הזמן לצין את המעקב שנהלת אחרינו ?
ואת המאמץ וההשקע בלעקוב אחרי הפעילות שלנו ולצלם את התמונות ?
אחרי הכל לעקוב חצי שעה אחרינו על מנת לצלם תמונות ניראה לי שיותר משעמם מלשמור על בטיחות הרוחצים בחוף הים, לא כך ?!

בדבר הפנסים:

יחידת הג'פים חיפה

איך בדיוק קבעתם שנסעתי במהירות מופרזת לפי מה בדיוק...? ולנסוע כ 40 מטר מהמתרחצים( מקו המים ככה כתוב בדו"ח דרך אגב). לא נראה לי שצריכה להיות בעיה כל שהיא .. אם כל הכבוד לך ולצוות המשועממים שלך זה לא נקרא להשתולל.! ! ! ומה שהכי חשוב שכל זה קרה 10 מטר מהיציאה מהחוף אז על מה כל הרעש למה לתת יד לשוטרים שדפקו אותם משמרת בשבת בחום עם המדים במקום להיות עם האישה בבית, מוציאים את העצבים שלהם על אנשים שקצת נהנים יותר מהם ... לכו תחפשו באמת עבריינים שמסוכנים לבטחון הציבור .!!( חבל שאין לך תמונות של " ההשתוללות" שלי על החוף) ...פשוט בושה ... אבל הסר דאגה מליבך "כל כבל בא יומו".

E d i . sss
05-05-08, 16:19
[QUOTE=Mikonw]אשר נהג במהירות ובפראות לאורך החוף בסמוך למתרחצים והיווה את הסכנה ![/
QUOTE]

כן כן זה אני שנפל מזלי לפגוש את חבורת הגיפאים המשועממים, שמסתבר אחרי כל התגובות פה מנצלים את הגיפ שלהם בתור מונית לשוטרים ואת הסמכות שניתנה להם לפגוע באזרחים שפשוט מוציאים להם את העניים כשהם נהנים ולא מסכנים!!!!!!!!! שום אדם אחר!!!!!!! סתם חבורה של משתפים שחושבים שמותר להם הכל בגלל איזה צ'קלקה בצבע כחול. חבל שלא צילמתי אותכם מסתובבים עם הגיפ המתפרק שלכם מסתובבים בין האנשים זה נקרא לסכן!!!!!!

עודד זנטון
05-05-08, 16:19
לא יאומן כמה נמוך שירשור אחד יכול לרדת.
נתנו פה במא לאדיוט שמשתולל ליד רוחצים.
נתנו פה במה לאדיוט אחר (ולא ברור מי מבניהם יותר אדיוט) שמפצא על הבטחון העצמי הירוד שלו, בלהיות כלב הציד של אדונים עצלנים שלא רוצים לרוץ בעצמם. (יחידות שנותנות שירות שלא קשור בציד, דווקה די נחמדות. מי אמר פינוי צירים?)

ואחרי כל זה, אני עוד מגיב...

נו, אולי תינעלו?

יוני5
05-05-08, 18:13
יחידות שנותנות שירות שלא קשור בציד, דווקה די נחמדות. מי אמר פינוי צירים?

ואחרי כל זה, אני עוד מגיב...

נו, אולי תינעלו?

אל תתבלבל עודד, גם הם משת"פים. עם כוונות טובות, נכון, אבל משת"פים.

יוני5

-->