PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה: בעיה בדיסק השחזה

lowrider
05-05-08, 00:15
קיבלתי היום דיסק השחזה "9 של מקיטה, מפורק. חלקי הדיסק כללו עוגן חדש ופחמים חדשים מקוריים. לאחר הרכבה הדיסק משפריץ ניצוצות מהפחמים. לא טעיתי בהרכבה וכל החלקים במקומם. אין חתכים חשופים בכבלים הפנימיים למפסק ולפחמים אבל יש רעש חיכוך קל שנשמע מעט בלתי רגיל בין החלקים במנוע (עוגן-שדה) כאשר אני מסובב אותו ביד. מה עלולה להיות הבעיה?

חנן-ג'יפולוג
05-05-08, 00:19
הדיסק עובד?

lowrider
05-05-08, 00:37
הדיסק עובד, אם אפשר לקרא לזה עובד.. משפריץ ניצוצות מהפחמים וריח לא משהו.. הפעלתי אותו לבדיקה לכמה שניות.

lowrider
05-05-08, 16:22
אוקיי, הבעיה כנראה נפתרה, הדיסק עובד ללא רעשי חיכוך חריגים אבל עדיין מוציא ניצוצות. בעל מקצוע בתחום, חבר, הסביר לי שזה נורמלי, שקודם מריצים את הדיסק קצת על 110V כדי שהפחמים יתיישבו. ניסיתי בעזרת שנאי תיאום קטן ל110, אבל הוא בעיקר מתחמם ולא מצליח לסובב את הדיסק. בערב חבר שלי יריץ אותו.

Viper
05-05-08, 17:10
שנאי תיאום קטן זה נחמד, אבל בטח שלא לדיסק שצורך בערך 950W.
אתה כנראה מתכוון לשנאי תיאום שמיועד למוצרי חשמל קטנים שצריכת הזרם שלהם אינה עולה על כמה מיליאמפרים בודדים.
ניצוצות זה נורמאלי בכמות מסוימת. (ולא הרבה).

lowrider
05-05-08, 17:19
לגבי השנאי אתה צודק, אני יכול להגיד שניסיתי :lol: בכל אופן חבר שלי יטפל בעניין כבר הערב.
לגבי "כמה ניצוצות זה נורמלי" יש לי את הרגש לדעת מתי נורמלי ומתי לא, סה"כ יש לי 6 דיסקים שעובדים נון סטופ, 2 מקיטה ו4 בוש.

-->