PDA

צפייה בגרסה מלאה : Defender 90 Here i come.

6opka
07-05-08, 13:19
שלום לכולם ונעים להכיר, שמי בוריס ואני מחכה לכספי ביטוח (מתאונה לפני שנתיים בפרייבט, לא באשמתי וטפו טפו טפו היום אני בסדר.) שבעזרתם אגשים את חלומי, לנדרובר דיפנדר 90 שנת 97 צבע שחור (רק שלא תימכר לפני שאוכל לקנות :shock:). שמעתי כבר שלא כדאי לי לקחת דיפנדר, הבנתי שהוא לא רכב לג'יפאי המתחיל, שהוא יכול להיות מאוד בעייתי ואם הוא לא נוזל הוא גם לא נוסע :lol: אך נדלקתי, אף אחד ושום סיבה לא תוריד לי את החשק לאגדה מוטורית קטנה משלי, כבר לא יכול לחכות להרפתקאות, לחויות, למדבר, לרעש וכו'. אשמח לשמוע טיפים בנוגע לקניה ולדיפנדר, את המדריכים קראתי, וביליתי ימים ואף שבועות בקריאת הפורומים ואני חושב שאני מוכן אבל אם יש משהו שאני צריך לדעת אשמח לשמוע ;).

nirs
07-05-08, 20:06
בהצלחה...
אגב, כדאי שתתחיל לדאוג מקולסטרול כי עם דיפנדר לא תוכל לנהוג כל כך מהר....

landrover
08-05-08, 02:39
בחירה טובה :)

גם אני בחרתי בדיפנדר בתור גיפ ראשון לפני 4 שנים ...והיום אני איתו - ואמשיך להיות איתו.
ואני ממש לא מתחרט.

אל תפחד , תקרא את המדריכים באנגלית, תשאל שאלות בפורומים המתאימים ,
ותראה שאפשר לתחזק את הרכב הזה כמעט לבד ...אם יש לך קצת רקע טכני.

תהנה מהרכב !

אמיר.

asafk
08-05-08, 21:43
אם אני מבין נכון, את המדריך לבדיקת דיפנדר לפני קנייה, כמו גם את המדריך ךבדיקת CJ שהוא מדריך בסיסי וכללי לבדיקת ג'יפים- כבר קראת.
מה שנותר הוא לבדוק את הרכב הספציפי שעליו נדלקת, ולשאול כאן מה דעתנו. אם נוכל- נעזור..

אסף.

6opka
09-05-08, 08:49
אם אני מבין נכון, את המדריך לבדיקת דיפנדר לפני קנייה, כמו גם את המדריך ךבדיקת CJ שהוא מדריך בסיסי וכללי לבדיקת ג'יפים- כבר קראת.
מה שנותר הוא לבדוק את הרכב הספציפי שעליו נדלקת, ולשאול כאן מה דעתנו. אם נוכל- נעזור..

אסף.

אכן, קראתי הכל (ג'יפולוג אחד האתרים הכי שימושיים שמצאתי). רציתי רק לשאול גם, איפה מופיע הרישום של הבעלים הקודמים? (יד 2, איפה יד 1?) איך בקיצור אני בודק אם הוא היה במכרז?
ולגבי הביטוח, הציעו לי 6600 מקיף, 2600 חובה(נהג צעיר 4-5 שנות נסיון נהיגה, ללא תביעות ב:2-3 שנים האחרונות). זה סביר? הבנתי שזה אמור להיות באזור ה6. גם למשהו הדיפנדר היה רשום כרכב מסחרי (כשקיבלתי הצעת מחיר הבחורה שבדקה לי לא מצאה את הדיפ ברכבי שטח אלא במסחרי) זה אמור להיות ככה?

בחירה טובה :)

גם אני בחרתי בדיפנדר בתור גיפ ראשון לפני 4 שנים ...והיום אני איתו - ואמשיך להיות איתו.
ואני ממש לא מתחרט.

אל תפחד , תקרא את המדריכים באנגלית, תשאל שאלות בפורומים המתאימים ,
ותראה שאפשר לתחזק את הרכב הזה כמעט לבד ...אם יש לך קצת רקע טכני.

תהנה מהרכב !

אמיר.

;)תגובות כאלו מדליקות אותי אל הדיפנדר אפילו יותר, כל הפורומים מלאים בבעלים גאים בהם. תודה.

ואני לא נוהג מהר יותר, (תאונה יכולה להוציא את החשק) אכשיו אני נזהר גם מאחרים, הדיפ הוא הטנק המושלם לכך בשבילי (איטי, רועש ומאיים) פשוט אהבתי את הציטוט.:-?

asafk
09-05-08, 10:41
אכן, קראתי הכל (ג'יפולוג אחד האתרים הכי שימושיים שמצאתי). רציתי רק לשאול גם, איפה מופיע הרישום של הבעלים הקודמים? (יד 2, איפה יד 1?) איך בקיצור אני בודק אם הוא היה במכרז?

בעלים קודמים: זה מספר הבעלים לפני הנוכחי, אבל יש מלכוד- לפעמים זה לא כולל את הבעלות הממשלתית (תלוי בפקידה שהקלידה את הנתונים במשרד הרישוי)
מקוריות: אם רשום מדינת ישראל- זה רכב ממכרז.
שים לב שמהשנה סעיף הבעלים הקודמים יושמט מהרשיון.

אסף.

landrover
09-05-08, 16:58
לגבי הביטוח ,

לרכבים משנתון 94-95 (DEFENDER 110 + DISCOVERY)
מקיף 3500 - 4000
חובה 2000 - 1900

אז ניראה לי שאתה יכול להשיג בפחות ...

אם אתה רוצה - אני יכול לשלוח לך את הפרטים של הסוכן ביטוח שלי , שבזמנו יצא לי הכי זול בבירור שעשיתי, ואני איתו כבר 4 שנים.

אמיר.

6opka
09-05-08, 17:34
לגבי הביטוח ,

לרכבים משנתון 94-95 (DEFENDER 110 + DISCOVERY)
מקיף 3500 - 4000
חובה 2000 - 1900

אז ניראה לי שאתה יכול להשיג בפחות ...

אם אתה רוצה - אני יכול לשלוח לך את הפרטים של הסוכן ביטוח שלי , שבזמנו יצא לי הכי זול בבירור שעשיתי, ואני איתו כבר 4 שנים.

אמיר.

השנתון הוא 97-98 דפנדר 90, ו בכל זאת הבדל המחירים שביקשו ממני לעומת הנתונים האלו...
אשמח לקבל את הפרטים של הסוכן, ;) תודה.

-->