PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש מידע על מגנום

יובל48
08-05-08, 10:02
במסגרת חיפושי אחר טנדר 4X4 עלה גם המגנום כאופציה.
מכיוון שעד היום ניזונתי משמועות,מבקש לדעת יותר.
הרכב ישמש לעבודה ביום יום ללא גרירת עגלות או העמסה כבדה,
ולטיולי שטח קצרים וארוכים בדרגות קושי שונות.
1.מה ההבדל בין מגנום למגה מגנום?
2.האם יש הבדלים מכניים בין דגם מפואר לרגיל?
3.האם תופעת ההתחממות של הרכבים בעלי גיר אוטומטי קיימת בדגמים ספציפיים?
4.האם נמצא פתרון לבעייה זו?
5.האם רכישת מגנום אוטומטי הוא מתכון לצרות?

תודה מראש למשיבים
יובל

motti
09-05-08, 20:32
היי יובל
מגה מגנום הגיע ב-2002 וההבדל העקרי הוא בטורבו שהוא עם להבים בעלי גאומטריה מישתנה(זווית הלהבים מישתנה בהתאם לסל"ד ולעומס).כמו כן משאבת ההזרקה אלקטרונית ומבוקרת מחשב.
שנויים אלו הוסיפו כ-15 כוחות סוס להספק המנוע.
אין הבדלים מכניים בין המפואר לרגיל.
תופעת ההתחממות היתה קיימת בדגמי המגה האוטומטיים,בנסיון לפתור את הבעיה הוסיפו נגד בטור לשעון
החום,מאוורר חשמלי נוסף, יחידת מצמד מאוורר הוחלפה למשופרת.
לרוב הרכבים הבעיה נפתרה אך לפי תגובות בפורום ישנם רכבים שעדיין סובלים מבעיית התחממות.
אם אתה רוצה ראש שקט לך על מגנום 2001 או"ט ,רכב מעולה!
מוטי

נמרוד
10-05-08, 00:37
הייתי אומר שאם אתה רוצה ראש שקט לך על טויוטה. מצד שני אתה משלם יותר פר שנתון על טנדר טויוטה מאשר על מגנום (או איפון, או ווינר, או מזדה). אבל אפשר להגיד ברמה טובה של בטחון, שאם אתה רוצה שקט בטנדר יפאני משומש, לך על דגם ידני בלבד.

לירן23.
10-05-08, 20:27
יש לי טנדר מגנום 2001 אוטו והוא מתחמם יש לאבא שלי 2002 וגם הוא מתחמם ואין פתרון לבעיה של ההתחממות...
יש הרבה שינויים בתוך המנוע הבוכנות שונות ויש מלא חיישנים וגם מבחינהה חיצונית יש שינוי של הטמבון הקדמי הוא יותר מנופח...
אין הבדלים מכניים בין הרגיל למפואר.
בעיית התחממות קיימת בכל הדמים הרוב באוטומט אבל גם בגיר רגיל...
כל עוד אתה גר באיזור המרכז אין בעיות תגור בי-ם אם מגנום אוטומט אתה תרגיש בכיס הרבה;-)

שחרחר
11-05-08, 21:08
יש לי טנדר מגנום 2001 אוטו והוא מתחמם יש לאבא שלי 2002 וגם הוא מתחמם ואין פתרון לבעיה של ההתחממות...
יש הרבה שינויים בתוך המנוע הבוכנות שונות ויש מלא חיישנים וגם מבחינהה חיצונית יש שינוי של הטמבון הקדמי הוא יותר מנופח...
אין הבדלים מכניים בין הרגיל למפואר.
בעיית התחממות קיימת בכל הדמים הרוב באוטומט אבל גם בגיר רגיל...
כל עוד אתה גר באיזור המרכז אין בעיות תגור בי-ם אם מגנום אוטומט אתה תרגיש בכיס הרבה;-)

שחרחר
11-05-08, 21:17
כבעלים של מגנום שנת 99 אוטומטי רכב שנוסע כ60K בשנה מהם 15K בשטח מכל הסוגים וכולל

עבירות ברמות קשות מאד ואני מרוצה בעיות מכניות לכל רכב טיפולים בזמן ובדיקה לאחר גמר טיול

מונעים הוצאה מיותרת

-->