PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוספת בולמים

חיים אמדו1
08-05-08, 22:56
שלום לכולם
יש לי CJ שנת 90 ואני מעוניין להוסיף לסרן הקידמי עוד זוג בולמים
אם יש לכם תמונות או המלצות בנושא אשמח ליראות
תודה מראש
חיים

asafk
08-05-08, 23:07
לפני ההמלצות, שאלה חשובה - למה?
לדעתי - מיותר. לפני עשור או יותר, כשלא היו בולמים איכותיים באמת בשוק, היה הגיון בהרכבת זוג בולמים לגלגל ברכב שטח. היום, עם בולמים איכותיים מאוד, בולם בודד יעשה את העבודה. החריג הוא רכבי מירוץ, שם לזוג בולמים יש יתרונות רבים.
אבל אני לא מתכוון להתווכח עם הרצון שלך. חשוב להבין מה המטרה על מנת שההתקנה תהיה מתאימה לסיבה בגינה אתה מעוניין בתוספת הבולם.

אסף.

נמרוד
10-05-08, 00:45
מסכים עם אסף. בולמים כפולים בג'יפים יצאו מהאופנה יחד עם שנות ה90. יש היום גם בארץ הנכשלת שלנו מבחר של בולמים מעולים שיעשו מה שאתה רוצה הרבה, הרבה יותר טוב מאשר זוג של בולמי ראנצ'ו דפוקים.

חיים אמדו1
14-05-08, 21:17
יש לכם המלצה על בולם מסוים

כי הסיבה היא שאני נוסע הרבה במקומות מסולעים
וזה דורש הרבה עבודה הבולמים

נמרוד
14-05-08, 21:37
על סלעים בדרך כלל נוסעים לאט, והבולמים עובדים דווקא פחות קשה (למרות שאולי נדמה לך אחרת). ככל שהנסיעה איטית יותר, איכות הבולם חשובה פחות - גם בולמים זולים ופשוטים לא יתחממו. עבור CJ עבירות, קפיצי עלים, שהשטח הטבעי שלו זה סלעים, מעלות, מורדות - שטח טכני ואיטי - לדעתי בולמים פשוטים, כמו ראנצ'ו, פרוקומפ וכולי, עושים את העבודה די והותר. אצלי זו היתה הדרישה מהCJ ובולמי ראנצ'ו 9012 ארוכים היו בחירה מצויינת. היום יש לי רכב עם מתלה סלילים, שמאפשר לי לסוע בשטח הרבה יותר מהר (הצ'רוקי) ובולמי ראנצ'ו 9000 נשפכים לי כמו חרא באסלה, פשוט מתחממים ולא עובדים. אני הייתי מציע לך לחשוב שוב מה הבעיות שאתה מנסה לפתור, ובכל מקרה, בולמים כפולים = רעיון מת. אם תחליט שאתה כן זקוק לבולמים איכותיים, אז יש לך מבחר של רמות ומחירים הכל בקוני, אולדמן, טאפדוג, דרך בילשטיינים מכמה דגמים וכלה בדגמים הזולים יותר של פוקס שהם בולמי מירוץ לכל דבר (שלא תבין לא נכון, אני ממש לא חושב שזה מה שאתה צריך בסיקס עבירות...)

-->