PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש סמוראי 96-97

e_hefetz
27-03-04, 22:52
מחפש לרכוש סמוראי משנת 96-97 .

ראיתי סמו למכירה, שהיה בבעלות קבוצת דגניה ב' - האם כדאי להתקרב לרכב שכזה? איך זה משפיע על ערכו ?

איתן.

אלון_ק
27-03-04, 23:04
למיטב זכרוני, בעלות של חברה/קיבוץ וכד' מורידה כ-10% ממחיר מחירון. ייתכן ואני זוכר לא נכון - יתקנו אותי אם זה המצב.

אין חוקים לסמוראי. ככלל, רכב שנשמר בקיבוץ זה רכב שעבר התעללות (תאמין לי, אני קיבוצניק). אבל, לא רק שהרכב יחסית חדש, אלא שתמיד יש סיכוי שהוא היה באחריות הקב"ט שבמקרה היה חתיכת ח** שלא נתן את הרכב לאף אחד (זה קורה), או שיש להם מוסך טוב שמטפל מעולה ברכב, או כל סיבה אחרת שבזכותה הרכב יהיה במצב מרשים. בכל מקרה, אני לא חושב שיש בסיס להניח שהוא עשה ק"מ מטורף, או משהו אחר מדאיג במיוחד.
לדעתי, שווה לבדוק. אני הייתי נוקט בסקפטיסיזם, אבל זה מתוך היכרות אישית עם פרעות הקיבוץ...

בכל מקרה, וודא שאתה יודע היטב מה לחפש ואיפה לחפש את זה. אל תיפול שולל למצב פחחות טוב - ולהפך. בצע חיפוש בפורום, יש קצת מידע, והעזר בכתבות הבאות של חנן - הם לCJ, אבל ההבדלים מינוריים מבחינת הבדיקה.

http://www.jeepolog.com/j6tech_CJ_checklist.htm

http://www.jeepolog.com/j6tech_cjcheck.htm

בהצלחה.

e_hefetz
28-03-04, 00:53
..את הגיפ, בצורה מקצועית, באזור תל-אביב ?
היכן יש מכון בדיקה או מוסך שמבצע בדיקות רכישה ל - 4*4 ?

הכתבה על בדיקה עצמית אכן מפורטת ומקצועית אולם בתור חדש בתחום, קצת קשה "ללמוד שחייה בהתכתבות" ...

בכל אופן תודה על העצות. איתן.

yoav
28-03-04, 22:57
איתן- מזל טוב על ההחטה לרכוש ג'יפ- אנחנו רכשנו את הסמוראי שלנו רק לפני כ 3 שבועות- לפני זה שרצנו כאן והצקנו לכולם עם המון המון שאלות ותאורי מועמדים לרכישה עד שמצאנו את המיועד- נכון- לא ניתן ללמוד שחיה בהתכתבות, אבל בתור התחלה צריך בריכה- אז קונים סמוראי אחרי הרבה התייעצויות פה ואז מתחילים ללמוד- אנחנו כרגע רק עם מצופים- אבל מקוים יום אחד להוריד אותם ואולי אפילו להכנס לעמוקים- שיהיה בהצלחה!! (אנחנו בינתיים ברקיע השביעי עם סמו שלנו...)

אלון_ק
29-03-04, 14:52
יש מישהו ברעננה, יש לו רכב 4X4 ומכון בדיקה 4X4, אמור להיות איכותי ואמין. חיפוש בפורומים של ג'יפטריפ יעלה את מיקום המכון וכל המידע הנדרש - נדמה לי שלבעלים קוראים יוסי, ושכינויו בפורום ג'יפטריפ הוא YOSIS - אבל אני לא בטוח.

בכל מקרה, הייתי בודק עם חבר'ה כמו ארז (מהפורום פה) אם הם מבצעים בדיקה מקצועית בתשלום.

ונכון, שחייה לא לומדים בהתכתבות. אבל עדיף לדעת משהו מכלום.

אם זה בפסח, ואתה אוסף אותי, אין לי בעיה לבוא איתך פעם ולהסביר לך מה לבדוק ואיך בודקים, או להראות לך על שלי מה לחפש.

חנן א.
29-03-04, 15:20
יוסי כתב בג'יפטריפ שהוא פרש מהמכון, כי הם רמאים, ויש שם איזה סיפור מסריח.
בקיצור, כבר לא רלוונטי המכון ברעננה.

e_hefetz
29-03-04, 23:11
חבר'ה , שוב תודה על העצות.
הבחור עם הסמוראי לא מוכן להוריד שקל על סעיף הקיבוץ/קבוצה ולכן ההחלטה כרגע היא להמשיך ולחפש... אז אם אתם רואים/שומעים/מחליטים שהזדקנתם והגב צריך לנוח... אני כאן.

איתן.

-->